Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
odwar

Odwarovy kompilace pro WOTLK

Recommended Posts

wow_wotlk.jpg
3.0.9
Mangos 7487 + SD2 915 + UDB 369 + ACID 008
STAHUJ ZDE


Mangos 7533 + SD2 937 + UDB 370 + ACID 008
STAHUJ ZDE

3.1.3

Mangos 8033 + SD2 1142 + UDB 381 + ACID 010 + Heisei Milestone 1.0.0 Cold Wind
STAHUJ ZDE

Mangos 8072 + SD2 1160 + UDB 381 + ACID 010 + Heisei Milestone 1.0.0 Cold Wind
V tomto mangosu jsem aplikoval několik patchů, například funkční spell Death Grip (DK) a Disengage (Hunter)...
STAHUJ ZDE

Edited by odwar
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mno a nevis nahou co si mam zalohovat aby mi tam zustaly vscehni acc, charactery hracu, a vscehni npc co jsem dal na Gm island? mam tam totiz shp =o)

 

Ale jinak pekne =o)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mno a nevis nahou co si mam zalohovat aby mi tam zustaly vscehni acc, charactery hracu, a vscehni npc co jsem dal na Gm island? mam tam totiz shp =o)

 

Ale jinak pekne =o)

pokud mas verzi wotlk tak DB characters a realmd muzes nechat celou a u toho mangosu si zalohujes

-z tabulky creature_template ty npc, ktere si vyvoril (nezalohuj to vsechno ptz to pak nemusi jit spustit, nemusely by tam pak byt NPC)

-z tabulky creature taky

-pokud si tvoril vendory tak urcite jeste z npc_vendor ty svoje

-pokud si tvoril trainery tak z npc_trainer

-pokud si tvoril q tak z Creature_questrelation

 

To by melo byt vse

 

Ale pred tim, nez to udelas, si uplne vsechno zalohuj, ja takovy krok, ze bych menil DB jeste nedelal.

jo a pokud uz mas UDB 11.0 tak nemusis zalohovat nic. ale preskocis nahravani techto souboru:

 

2. Do Mangos databáze nahrát:
/Mangos SQL/mangos.sql
/UDB 11.0+Updates/UDB_0.11.0_Core_7069_SD2_838.sql

Edited by odwar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrá práce! Jinak můžu se zeptat co přesně je dokončeno na DK +startovní lokaci. Dík ^_^

 

//EDIT: změna pojmu :D

Edited by bythur

Share this post


Link to post
Share on other sites

No a tbc servery bojí jit na wotlk no co ric wotlk se už lepší a počkame 2-3 měsice už pujdou i ty dungy v Northrendu no zatím to je slabota chce to čas

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dobrá práce! Jinak můžu se zeptat co přesně je opraveno na DK +startovní lokaci. Dík ^_^

kde mas ze je neco opraveno? je dokoncena a funkcni, sam jsem ji zkousel

 

-jsou tam Q

-vendori

-trener

-spousta dalsich npc, co tam jsou jen na ozdobu :D

atp...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

hod sem pls aj extractor na vmapy (+doplnit navod) DIK

//este by si si mal upravit navod chyba ti tam docharacters(len taka drobnost)

P.S. len mne pise: Error loading scripts Library Mangosscript.dll

Edited by 8andrej8

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pls neviete co s tim ja ked spustim mangosd.exe tak niekde pri konci mi vypise tento error:

Error loading Scripts library MaNGOSScript.dll !

chyba mi tam nejaky program ktory sa vola MaNGOSScript.dll ????

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

no mne to pise pri pustani realmd.exe a mangosd.exe chybu ze neni spravne nakonfigurovana, spravil sem to podla toho navodku 2x ... vsecko bez erroru secko nahrate az na hento .. :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

ok opraveno, pridan Vmaps extractor, kdyztak me doplnte v tom navodu. vmapy nepouzivam a toto je moje prvni kompilace, co uploaduju. diky

odwar

Share this post


Link to post
Share on other sites

4 Lukasas: ok mrknu se na to a pokusim se to spravit

4 Funner: Mam radsi UDB, jejich prace je opravdu poctivá, a navíc mají, dá se říct, "tradici"

Share this post


Link to post
Share on other sites

tak jsem se v tom vecer hrabal a povedlo se mi to zprovoznit do levelu 70, ale pak jsem to nasel kompletni na UDB forku. Do sql dejte tohle

 

http://pastebin.ca/1362401

 

a tohle

update creature_template set npcflag=npcflag|16 where entry in (15513, 3154, 3061, 895, 16499, 3596, 1231, 17110, 3065, 16270, 3171, 3601, 10930, 8308, 3963, 4146, 17505, 1404, 5117, 3407, 16672, 5517, 3040, 16738, 4205, 3038, 987, 5116, 16673, 5516, 3406, 5501, 5115, 5515, 3039, 4138, 3352, 17122, 16674);

 

Hodne stesti

Odwar

Share this post


Link to post
Share on other sites
kterej presne?

 

Error: D:\...\realmd.exe

Nepodarilo sa spustit tuto palikaciu, pretoze jej konfiguracie je nespravna. problemy je pravdepodobne mozne

odstranit opakovanou instalaciou aplikacie.

 

server sem ako tak robil minimlane 10x a toto sa mie ste nestalo tak nvm :/

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Error: D:\...\realmd.exe

Nepodarilo sa spustit tuto palikaciu, pretoze jej konfiguracie je nespravna. problemy je pravdepodobne mozne

odstranit opakovanou instalaciou aplikacie.

 

server sem ako tak robil minimlane 10x a toto sa mie ste nestalo tak nvm :/

------------------------------------------------------------------------------
Spustíte mangosd.exe a realmd.exe a hrajete
Pokud by něco nešlo, nainstalujte MS Net Framework 3.5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nedá mi to, ale musím si rýpnout... DK startovní lokace není zdaleka hotová na 369, něco tam je, ale zdaleka to není ještě hratelné, teda aspoň pro náročnějšího hráče. Dungeony to samé... Spawny ano, ale vše ostatní chybí, stejně jako Northrend... Není to ještě hratelné na blizzlike serverech, neboť není šance udělat 80ku jen na bázi UDB.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mozem sa spytat naco su tie vmaps??? :whistling:

 

zakazuje strileni pres textury atd...

 

 

 

btw.. uz to jede.. nvm ci to bylo, a ten net framework sem instaloval predtim a neslo ..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×