Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Kro141

Blacklist

Black list?  

34 members have voted

  1. 1. Chcete Black list?

    • Ano
      28
    • Ne, bez cheatu to uz neumim.
      6


Recommended Posts

Mno mam takovy navrh. Co kdyby si tady nam Sneakere vytvoril sekci Black List. Do ni by jsme davali IP adresy jednotlivych hracu, nebo jejich nicky, kteri nejak porusili pravidla jednotlivych serveru. Tim by se zvysil i trest, protoze pro podvodniky by zustalo mene volnych serveru. (jedna se mi hlavne o Cheaty)

 

Treba by se udelalo, ze jeden topik, jeden hrisnik, pokud by mel promene IP, tak by se hlasil jeho nick a IP jen pouzival nejcasteji(kazdy uzel ma jen omezeny pocet IP jenz prideluje) a samozrejme duvod banu a taky jeho nicky, teda jak Acc tak postav, treba za posledni tyden bych tu mel pro vas 3, uz mi to leze krkem a potreboval bych to nejak udelat aby jsme se tech hajzliku zbavili.

 

Jeden z nich mi probehl se po Moltenu a tim Cheatem nejen ze mi zabil creatury, ale i SPAWNY!!!!! tohodle je se treba rychle zbavit!!!

 

myslim ze se to bude hodit nejen me, ale i mnohym vam jedina obrana je anticheat, ale ten zdvihne latency az 4x a to je pak nehratelne, prece tohle je prace navic, ale pomuzeme si mezi sebou trochu

 

PS: Sorry za tu velikost, ale chtel jsem aby si toho vsimnul kazdy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mno mam takovy navrh. Co kdyby si tady nam Sneakere vytvoril sekci Black List. Do ni by jsme davali IP adresy jednotlivych hracu, nebo jejich nicky, kteri nejak porusili pravidla jednotlivych serveru. Tim by se zvysil i trest, protoze pro podvodniky by zustalo mene volnych serveru. (jedna se mi hlavne o Cheaty)

 

Treba by se udelalo, ze jeden topik, jeden hrisnik, pokud by mel promene IP, tak by se hlasil jeho nick a IP jen pouzival nejcasteji(kazdy uzel ma jen omezeny pocet IP jenz prideluje) a samozrejme duvod banu a taky jeho nicky, teda jak Acc tak postav, treba za posledni tyden bych tu mel pro vas 3, uz mi to leze krkem a potreboval bych to nejak udelat aby jsme se tech hajzliku zbavili.

 

Jeden z nich mi probehl se po Moltenu a tim Cheatem nejen ze mi zabil creatury, ale i SPAWNY!!!!! tohodle je se treba rychle zbavit!!!

 

myslim ze se to bude hodit nejen me, ale i mnohym vam jedina obrana je anticheat, ale ten zdvihne latency az 4x a to je pak nehratelne, prece tohle je prace navic, ale pomuzeme si mezi sebou trochu

 

PS: Sorry za tu velikost, ale chtel jsem aby si toho vsimnul kazdy.

 

Ale kdyz je nekdo pripojeny pres wifi tak ma vyc lidi stejnou IP :( coz neni moc dobry takhle by jsi mohl zablokovat IP vyce lidem ktery by vubec nebyly cheatery

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale kdyz je nekdo pripojeny pres wifi tak ma vyc lidi stejnou IP :( coz neni moc dobry takhle by jsi mohl zablokovat IP vyce lidem ktery by vubec nebyly cheatery

 

MNo jo ale jak jinak chces zamezit cheaterum pristup na server? kdyz das nekomu ve hre Ban tak jej dostanou i ostatni ze site, a to nemusi pouzivat cheaty, ale proste oni si to pak s nim vyridi, ja jsem to tak zaved a cheateru nejak ubylo, protoze maji strach z ostatnich ze si to s nimy vyridi :)

 

Sneakere tady ve WEB a Forum to neni nejlepsi kam to muzu dat? at ti tu nedelam bordel

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam li mluvit za sebe, jsem pro, protoze se docela dost rozmaha cheatovani. Takze klidne sem budu davat IP lidi zabanovanych na BlackSunu. A i ten topic klidne zalozim. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
:whistling: nechci ti nic rikat ale podivej na datum predposledniho prispevku Podáno 13.05.2006, 0:06 :)

 

Jj já vím, ale pravidla sou jasné .. Topic existuje a tak nebudu vytvaret jinej .. at ty stare teda nekdo promaže !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jo... je jedno ze je to buh vi jak stary, ale do ted to nejspis nikdo neudelal, nebo to tady uz nekde je? Jestli ne tak uz to nekdo zalozte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hlasuju rozhodně pro ne! :D

 

2 důvody: 1) Jak už tady padlo uživatelé wi-fi mají jednotnou IP a když třeba 1 z 20 jde cheatovat tak ostatní mají smůlu ikdyž ho třeba nikdy v životě neviděli a ani neví o koho jde.

 

2) Jak zabráníte tomu aby se hráči nepráskali navzájem jen že třeba jeden naštval druhýho a tak ho nahlásí na black list a uz si jen tak někdy nezahraje. Co si budeme povídat vymyslet nějakej jednoduchej důvod umí každej :P Leda to podložit důkazy, ale to už by bylo moc složitý a už nepoužitelný.

 

Můj názůrek do sbírky... :whistling:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak souhlasím s tím že BlackList není špátný nápad ale má to své velká ale.

 

1: Jednak lhaní o tom jestli na BlasckList patří nebo ne. Nikdo za nikoho tu do ohně asi ruku nedá.

 

2: S tím dokazováním je to též složité když jeden bude chtít tak důkazu udělá ( vyfinguje ) hafo a screen jako dukaz nic moc a DB taki.

 

3: Tejd dle toho co jsem napsal vlastně vypadá že BlackList nikoliv ale ono jo proč né, jen to nebrat mněřítko jako tato IP = BAN, ale mám problém ta se kouknu sem a vidím že problém nastal když tam byl ten a ten a ejhle tato IP ( Nick bych nebral ) je zde v BlackListu tak BAN bez jakého kolif dlouhého upozorňování atd.

 

Z toho pline kdo bude zde a bude se viskytovak kde jsou problémy bude bez upozornění třebas jeho udajné nevědomosti hnedle zabanaván. Náhoda že někoho jsem prostě ze vsteku dáte a on něco provede aniž by to provaděl jinde je malá skorem nulová. Nic co se tíče pravděpodobnosti se rovnat nule menuže.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chtělo by to opravdu dát jen informačně ... ale ať si každej zváží, zda chce dát IP z blacklistu mezi baneed IP.

 

Taky by to chtělo udělat, aby to viděli jen registrovaní členové föra ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Právě bych se bál toho, že když to tu bude tak si to do ban listu dá radši každej aby neměl problémy s hackery. Nebude řešit jestli je tam někdo právem nebo ne, nebo jestli je pod sdílenou IP :huh: Hehe vlastně mě je to celkem fuk mám vlastní IP a WoW horečky jsem naštěstí vyléčen. Po skoro 2 letech :D:rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lidi nejak bych to zrealizoval.. co takhle udelat naky RS, pomoci kteryho by se dal editovat DB.. editovat by mohla byt jen autorizovanyma uzivatelama.. treba lidi kteri maji vetsi server a da se jim verit.. popripadne znat z fora atd.. jestli by to bylo k necemu tak ten RS klidne udelam. co vy na to ?

 

pote pro lidi ktery by byly v BlackListu by byly tvrdsi tresty za cheaty apod.

Edited by charlie

Share this post


Link to post
Share on other sites

A k cemu by to bylo? Tim bannes jen ty co maj verejnou IP. Pokud vim tak ADSL modem po restartu meni IP, musel bys bloknout modem podle identifikace a nikoliv jen IP. Dalsi nevyhodou je treba ze hodne lidi ma sdileny net na jedne ip, takze banni tu ip a nehraje diky toho treba 5 lidi.Nechci to dale rozpitvavat ohledne blockovani proxy atp., je to blbost, tohle at si kazdy resi sam, nechtel sem to tu psat tehda jak ten topic byl zalozen, ale kdyz to tedka zas vykopete a smrdi to tady tak to okomentuju...Timhle totiz bannete jedine tipka co ma verejnou IP, jinak nic...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Škoda že nejde zabanovat MAC adresu, tu si jen tak běžnej uživatel nezmění (Neříkám, že to nejde, jde, ale né každej to udělá) Kdyby se identifikovaly MAC adresy tak by to bylo hned lehčí.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Škoda že nejde zabanovat MAC adresu, tu si jen tak běžnej uživatel nezmění (Neříkám, že to nejde, jde, ale né každej to udělá) Kdyby se identifikovaly MAC adresy tak by to bylo hned lehčí.

to by bylo nejlepsi, cca 99% radoby cheateru by nevedelo s tym nic nadelat, akurat to by musel ukecavat lidi na mangos fore nech to dodelaj do realmd.exe

Share this post


Link to post
Share on other sites

No to ti nepomůže tohle jsem ještě řešil na wadu, ti šmejdi se lognou přes jakoukoliv proxy, ve hře jim to navýší pingy o 10 až 20 a hrajou s jinou MAC a jinou IP a když jsou jen trošku chytří tak i na novém Acc, takže ti ani lock na účet nepomůže. Ideální by bylo to kontrolovat denně a zaves limit na IP jako to máme my, což vás ale neochrání před Proxy přístupnými z internetu co jsou někde v číně a hraje z nic jeden hráč.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

na phphbb forum existuje cosi taketo:

Block Open Proxy Registrants

Prevents those using open proxies from registering by scanning for open proxies on those who attempt registration.

principialne to scanuje standardne tieto porty (mozno doplnit) 80, 2301, 3128, 6588, 8000, 8080, hrac nema na svojej ip (ci spolocnej ip) napriklad pot 80 otvoreny !!!

samo ze je to navyse praca a moze zdrzovat realmd.exe, mozne to ale je len tazko si vymalovat efektivitu takehoto zdrzovania kontrolou

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale né každý cheater, kterej používá nějakej páreček cheatů nebo botů, nepůjde do hry přes proxynu .. Neříkám, že je to těžké, ale že to mnoho lidí nemusí umět a raději si řekne, že to nemu cenu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×