Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Chlapecek96

Hledám post GM/Event/Developer

Recommended Posts

Požadavky:

Server, který je známý, a nebo aspoň aby tam hrál někdo.

Veřejná IP, Non-Stop

Server musí jet na patchy od 3.09 do 3.1.3

Blizz, Fun, Instant

Na Ratech nesejde.

 

Něco o mě:

Je mi 13 let. Zkušenosti ze serverů Techcom, Spojka, Gigafun a ještě pár dalších.

Svět wow znám dokonale.

GM příkazy znám.

 

Proč by jste mě měli vzít?

Rád pomáhám hráčům.

Spustu nápadů.

Sql, trochu php, znám mysql db, ascent db

 

Hrací doba denně 4-6 hodin. Možná i víc.

S hráči vycházím dobře.

Jsem rozumný, chápavý, nenechám se vytočit nebo zmanipulovat. Banuji jen v nejvyšší nouzi.(Nebanuji na počkání)

Nejsem výbušný.

 

To by stačilo, bližší info na skype.

 

Kontakt:

Skype: Chlapecek96 // Pište kdokoli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stím věkem bude dost velký problém, možná tě někdo vezme pod svoje křídlá přeci jenom ten věk je dost málo ty by ses měl spíše učit ať nedopadneš u lopaty ;) jinak přeji hodně štestí ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

no dovol hej! lol ! Ja sedim u pc od rana do vecera :D

ja sem wowko hral kdys ty si jeste tahal kacera :D

 

BTW: Pro ty kdo to nepochopili: Ironie.

Edited by Chlapecek96

Share this post


Link to post
Share on other sites

no dovol hej! lol ! Ja sedim u pc od rana do vecera :D

ja sem wowko hral kdys ty si jeste tahal kacera :D

 

Echm apixovi je 18-19.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chlapče já už jsem pracoval a tebe rodiče eště neplánovali ;) a myslím že mi lidi daj zapravdu že ten věk je malej.

 

//Z této malé věkové kategorie je zkušený možná tak Fiki a X-dizox ty toho umí hodně ;)

 

EDIT2: Jinak jak znám hráče tak, když ti je 13 dělali by si z tebe ůtočný terč posměchů nevydržel bys to ;)

Edited by Apixx

Share this post


Link to post
Share on other sites

no tak ten věk je blbý 13 let to ještě moc není věk na GM-protože nevydržíš moc dlouho psychicky jako GM,a apixx to nazval pěkně uč se at neskončíš u lopaty,jinak GL snad se tě někdo ujme. :whistling:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za prvé: Nidko nechápe pojem slova IRONIE.

Za druhé: Já? A nevydržet? By ses divil ;)

Za třetí: Učit? vždyť my se první 2 tejdny ve škole neučíme!

 

EDIT: A stejně - skola je lehká, aspoň pro mně.

EDIT 2: Někomu je 35 a chová se jak dětsko, někomu je 18 a umí dělat profesionální htlm stránky, věk moc u lidi nerozhoduje.

Edited by Chlapecek96

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za prvé: Nidko nechápe pojem slova IRONIE.

Za druhé: Já? A nevydržet? By ses divil ;)

Za třetí: Učit? vždyť my se první 2 tejdny ve škole neučíme!

 

EDIT: A stejně - skola je lehká, aspoň pro mně.

EDIT 2: Někomu je 35 a chová se jak dětsko, někomu je 18 a umí dělat profesionální htlm stránky, věk moc u lidi nerozhoduje.

 

O to vůbec nejde.

kouká z tebe arogance..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heh plně souhlasím s hejskem, i když ve 13 sem měl něco podobnýho :D

 

Je ti 13 a to myslím že je malej věk, možná kdyby bylo aspon těch 14 to by se ještě dalo ale 13 ne, díky za nabídku

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je pravda že hlavní roli hrají zkušenosti ale musíš si taky uvědomit na co máš a na co ne.Když se tady takhle budeš vytahovat kolik toho umíš na 13 let tak tě nikdo jako GM na server neveme.Mně taky teprve před 6 dni bylo 14 a dělám už GM na CZF a učím se pořád dál, ne proto že chci být GM ale protože mě to bavý, GM dělám proto abych pomáhal hráčům.Tak si uvědom jak asi působíš na ostatní lidi, na mě ten tvůj post zapůsobil moc arogantně.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mozno by som mohol napisat preco uz nepracujes na spojke gigafune etc :rolleyes:

osobne by som 13 rocnemu nedal pristup do db prepac :pinch:

Edited by STONERSVK

Share this post


Link to post
Share on other sites

presne tak... teraz je problém...dohadoval som sa ohľadom jednej veci... ale nemám občianský(nemám 15) takže nič z toho...navyše je lepšie kúpiť server PC... nejaký pre štart... a zabezpečiť si verejnú IP a linku aspoň 15mb/s a štartovať.. a postupne si nekde nájdeš sponzora..ja som mal tiež sponzora v meste mojom... a vek im neprekážal,lebo vedeli,že ma to baví a že chcem niečo dosiahnúť...

 

vek robí svoje... ja mám tiež problémy...

aj keď kontaktujem firmy... a trochu ide z teba arogancia... ale to sa postupom času napraví..(nehovorím,že ja som naj a nespravil som chyby... spravil...ale snažím sa poučiť) ;)

 

prajem GL .....

 

 

btw: apixx thx... ale je treba čo doúčať...

Share this post


Link to post
Share on other sites

14 mne bude za 5 mesíců.

 

STONERSVK: Z gigafunu protože mne wowko přestalo bavit, ale teďka ho už zase pařim.

Ze spojky sem odešel sám, v té době tam bylo mrte bugu a zadny lidi, pomalu vic Gm než hráčů

 

EDIT:STONERSVK: Dříve jsem míval svůj server, veřejná IP, patch 2.4.3, 20h denně, ale server po prepatchu šel do ha**lu

Edited by Chlapecek96

Share this post


Link to post
Share on other sites

- Třináctileté GM si nikdy nezachová hlavu v kritických případech (zaspamovaný chat nadávkami), budeš rozdávat bany jak vožralej. Navíc nebudeš mít respekt pokud se někdo z hráčů dozví, kolik je ti let.

- Zadalší nemůžeš ustát v žádné debatě proti starším hráčům, ti tě případnou argumentací zašlapou do země.

- Dále pochybuji, že ve třinácti letech víš, že dělání GM je něco jiného než odpovídání na dotazy stylem "jj, o chybě víme a pracuje se na ní".

- Pravopis... pomíjim, ale uvědom si, že na žádnej "známej server", jak jsi napsal, tě nevezmou když neumíš shodu podmětu s přísudkem.

- Svět wow znáš dokonale? Hmm... já hraju wow dva roky (aktivně) a svět wow fakt dokonale neznám, respektive bych řekl, že minimálně 1/3 lokací jsem nikdy nenavštívil v rámci plnění questů a levelení vůbec, takže tě poměrně obdivuju.

- Proč bychom tě měli vzít? No, který člověk co chce být GM by nenapsal "rád pomáhám hráčům". Spíš rád cítíš respekt a chceš být něco víc než hráč, protože ve třinácti letech jako GM moc hráčům nepomůžeš. Ty mladší oblbneš, starší ti radši nic psát nebudou.

- Spousta nápadů, hmm... jmenuj ;)

- Ujasni si, co je to MySQL, MaNGOS a Ascent, věta "znám mysql db, ascent db" trošku nedává smysl.

- Pokračuju dále, 4-6 hodin na GM postavě, aniž bys něco spravoval? In-game toho moc nespravíš, takže se unudíš k smrti.

- S hráči vycházim dobře... aby ne, když jsi jeden z nich.

- Jsi rozumný, chápavý, nezmanipulovatelný, klidný, nevýbušný... jsi zkrátka ideál, takovýhle lidí není mnoho ;)

 

Howgh

Share this post


Link to post
Share on other sites

14 mne bude za 5 mesíců.

 

STONERSVK: Z gigafunu protože mne wowko přestalo bavit, ale teďka ho už zase pařim.

Ze spojky sem odešel sám, v té době tam bylo mrte bugu a zadny lidi, pomalu vic Gm než hráčů

 

EDIT:STONERSVK: Dříve jsem míval svůj server, veřejná IP, patch 2.4.3, 20h denně, ale server po prepatchu šel do ha**lu

 

 

-Načo chceš byť GM,keď odídeš po tom,ako je na serveri veľa bugov? čo tak trochu chladnú hlavu a počkať.Každý server má zlé časy.

-Prečo ten server mal ísť do (citujem) "ha**lu" ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nápady, myslím na eventy

Kdo říká, že bych in-game furt něco spavoval, dělal bych eventy.

 

Na člověku všichni většinou vidí pouze ty špatné věci, málokdo vidí ty dobré. Kritizovat dokáže každý

 

-Načo chceš byť GM,keď odídeš po tom,ako je na serveri veľa bugov? čo tak trochu chladnú hlavu a počkať.Každý server má zlé časy.

-Prečo ten server mal ísť do (citujem) "ha**lu" ?

 

1.byl jsem ješte mladý :D

2.Nidko tam už nechodil, ještě 1 mesíc jsem ho udržoval, ale nikde nikdo, občas někdo.

Edited by Chlapecek96

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nápady, myslím na eventy

Kdo říká, že bych in-game furt něco spavoval, dělal bych eventy.

 

Na člověku všichni většinou vidí pouze ty špatné věci, málokdo vidí ty dobré. Kritizovat dokáže každý

 

 

 

1.byl jsem ješte mladý :D

2.Nidko tam už nechodil, ještě 1 mesíc jsem ho udržoval, ale nikde nikdo, občas někdo.

 

 

Za prví, pochybuji že by si dělal jenom eventy, za eventy se taky něco musí dát, a kdyby byl event 5x denně každý den tak by měli hráči už skoro všechno

Za druhý, můžeš to brát jako kritiku ale jsou to fakta, z kritiky by ses měl učit chlapče a zkusit se nad sebou zamyslet a dávat si otázky" proč to všichni tak kritizují, kde jsme udělal chybu?" a Snažit se tu chybu napravit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nápady, myslím na eventy

Kdo říká, že bych in-game furt něco spavoval, dělal bych eventy.

 

Na člověku všichni většinou vidí pouze ty špatné věci, málokdo vidí ty dobré. Kritizovat dokáže každý

 

Pakliže mám vidět kladné stránky, musíš proto dodat podklady... když jsi vypsal něco, z čehož čiší, že pravda bude tak polovina, tak se pak nediv. Žádost o GM se dá napsat myslím i jinak.

 

Ahoj, chtěl bych prostřednictvím tohoto fóra projevit zájem o GM post na Vašich serverech. Činím tak z důvodu, že mě nebaví být již obyčejným hráčem a chci se naučit i další věci. Nejen sám hrát, ale i utvářet svět pro ostatní hráče, vytvářet pro ně zábavu a pomáhat jim řešit jejich herní problémy. Rád vidím, když někdo ocení mou práci a proto mě těší pomoci. Na Vašem serveru bych mohl zastávat post in-game GM, přičemž částečně ovládám i SQL, vyznám se v MaNGOS databázi i Ascent databázi, proto bych po čase mohl vypomoci i s opravami a tvorbou nového obsahu, zejména zábavných eventů. Návrh na nějaké eventy vám mohu klidně poslat PM, vymyslel jsem pár neoriginálních, které hráče zcela jistě zaujmou...

 

Je tak těžké napsat něco, co vypadá slušně?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hele lidi je pravda , Že hodně 13-ti letých "dětí" toho moc neumí a vetšinou chcou být GM aby se mohli vytahovat a povyšovat nad ostatní ... avšak není tomu tak vždy ... Fiki nebo X-Dizox .... nemuŽete ho odsuzovat dřív než ho poznáte...

některé "děti" jsou prose na GM postech jen na obťíž .. treba tuhle jsem hral na jednom serveru .. jen protože jsem napsal do Shoutboxu nějakou hrubku 13-ti leté GM-ko mi začalo nadavat a Dalo mi ban z ničeho nic ... důvod : Debil. Ale v takových situacích si opakuju pořád jedno , ne každý člověk je stejné povahy a někdo může být ve 13-ti letéch mnohkdy vyzralejší než 15-ti letý s prominuťím Haj*l.

Proto říkam prvni ho vyzkoušejte nebo s nim pohovořte a až potom suďte.

 

EDIT : Zechy proč mu říkáš chlapče kdyz jsi stejná věková kategorie ? :D

Edited by Addanos

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pakliže je na úrovni, má napsat žádost o GM post která je na úrovni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Díky, Addanos

 

Zechy - Kdo říkal že bych dělal JENOM eventy, a FURT eventy, a 50 eventů denně?

- Poučuji se ze všeho, neboj se, a kvůli tobě to není

 

Xmat - Řekni, kolik procent lidí když píšou rychle na pc, skloňujou, určují si podmět a

přísudek, pád, rod....

- Ne, není.

 

Když je někomu 10, a vám 15, pomyslíte si: Je strašně mladej

Když je někomu 15, a vám 10, pomyslíte si: Je strašně starej

 

Většina lidí soudí ostatní podle prvního pohledu, příklad: Hele, je mladší jak já, to je určitě nějakej i****, nic neumí, tak ho nevezmu

 

jak říkal addanos: nejdříve poznat, pak soudit, já taky neodsuzuju nikoho hnedka, například novej spolužák ve škole furt dělal blbosti, nikdo se sním proto nekamarádil, já jsem ho hnedka neodsuzoval, tak jsem se s ním skamarádil, a je teďka oblíbenej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chlapečku lidi ti tu nevnucujou blbosti, ale chápej to i nějaký vědec by ti to řekl :D 13 leté dítě nemá vivinutou psychyku třeba jak 18 letý tím pádem to prostě neustojíš a jinak starší lidi by tě zničily slovama tobě by se to nelíbilo a banoval bys.Starší lidi nebudou mít ůctu ani respekt ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×