Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
ondik55

hledám post GM / EM

Recommended Posts

Dobrý den hledám post GM / EM.

 

Jméno: Ondřej Audy

 

Moje zkušenosti:

dělal jsem na serveru onyxius.cz ze kterého jsem odešel pro nedostatek času a teď hledám post protože již čas mám a chci ho investovat do nějakého serveru.

Na serveru jsem pracoval jako EM. Eventy se hráčům většinou líbili.

 

O mě :

Lehce se přizpůsobím a umím komunikovat s lidmi.

Je mě 14 let.

jsem nekonfliktní člověk a problémy se snažím řešit s chladnou hlavou

 

Co umím:

HTML

Základy s databází např. změnit startovní pozici udělat itemy či questy npc (itemy, qeusty, npc dělám přes quice.)

vytvořit server

ovládám většinu příkazů

 

Co jsem vytvořil:

http://www.wowresource.eu/index.php?showtopic=15642

http://www.wowresource.eu/index.php?showtopic=9568&st=20 (příspěvek 22)

http://www.wowresource.eu/index.php?showtopic=11310

http://www.wowresource.eu/index.php?showtopic=11570

 

 

 

Co nabízím:

nabízím svoji maličkost

a své zkušenosti a přijmout i nové

 

Co požaduji:

server s verzí hry 2.4.3 nebo 3.1.3 (při vysokém počtu hráčů nebo npc se mě seká)

Edit: emulátor MaNGOS

jinak přeji pěkný den a těším se na nejbližší spolupráci s nějakým serverem

pište na ICQ 421184382

Edited by ondik55

Share this post


Link to post
Share on other sites

Přihláška pěkný jen bych podotknul, že nikdy neuváděj věci v procentech ;) a kdy ti bude 15?

Apixxi to zni jako by si ho chtel diskriminovat kvuli veku, podle me na veku nezalezi, ale zalezi na tom jakej ten clovek je, jak se chova a co umi. A nebo ses na to ptal protoze s nim chces delat nejaky prasarny? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Thang tvůj humor mi jde jedním uchem tam a druhým ven ;) jinak 15 let je min. hranice ;) pokud nevíš tak nedělej blbého :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

jinak 15 let je min. hranice ;) pokud nevíš tak nedělej blbého :P

 

Nějaké nové pravidlo ? Ja myslím, že je na každém adminovi si rozhodnout kolikati leté GM-ka bude mít na serveru, pokud bude chtít, může si vzít na server i 10-ti leté GM-ko, pokud vím žadný zákon na to není. (zatím :D:P)

 

Jinak pěkná přihláška, snad se ti někdo ozve

Share this post


Link to post
Share on other sites

Apixx: takže teraz nemôžem byť Admin ako aj som? aha...tak ma postav pred súd...ako vraví Addanos žiadny zákon není..a je to na adminovi :)

 

 

ondik55: ozvi sa mi cez PM.... asi ťa zoberiem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

jinak 15 let je min. hranice ;) pokud nevíš tak nedělej blbého :P

Tedka spis blbeho delas ty, tak mi ukaz kde je nepasano, ze zadne gm nesmi byt mladsi 15 let.

Edited by Thang

Share this post


Link to post
Share on other sites

Thang tvůj humor mi jde jedním uchem tam a druhým ven ;) jinak 15 let je min. hranice ;) pokud nevíš tak nedělej blbého :P

 

avatar_1755.gif

Mluvíš snad o tom že by jsi ho vzal pokud by mu bylo 15, že taková hranice je u vás? Pokud ne tak nevim o čem to tu mrmláš, každej server to má jinak :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Já osobně plánuji abych se přiznal ;)

 

EDIT: Sry za OT

 

K tématu: Možná by se pro tebe našlo místo u nás, dám ti když tak vědět až bude server online. Pokud neseženeš něco dříve ;) přeji GL

Edited by ZechY

Share this post


Link to post
Share on other sites

K diskuzi: No hele.. a proč by si někdo nemohl udělat server třeba ve 13..? když k tomu má prostředky a myslí to vážně klidně může být Hl. admin 10 leté dítě :) (příklad). A upřímně, souhlasím s thangem... taktéž dodám příklad abyste neměli kecy :o takže: může být 16 letý GM který se na serveru chová jako 7 letý, ale zároveň může být 13-14 letý který to bere opravdu vážně... :) prostě záleží opravdu a pouze na osobnosti.. takže podle věku si myslím že je pitomost to soudit..

 

A nyní k tématu: Kdybys nic nesehnal do konce listopadu dej vědět thangovi možná pro tebe něco bude mít :D že thangu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

A nyní k tématu: Kdybys nic nesehnal do konce listopadu dej vědět thangovi možná pro tebe něco bude mít :D že thangu?

Ano pokud presne tak pokud to vyjde tak urcite mozna nejaka prace bude.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pardon za duble post chtěl sem dát edit a nechtěně sem dal odpovědět :-(

a chtěl jsem dopsat že mam i verzi 3.1.3

Edited by ondik55

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×