Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
difikul

Co je moc to je moc xD

Recommended Posts

http://www.feministky.cz/vsechny-clanky-4185#josc57866

 

Při čtení článků z tohohle webu sem doslova "chcal smíchy". Tady máte článek kterej me asi nejvíc dostal :D . Nechápu jestli tenhleten web píše nejaká zakomplexovaná 50 lettá pana, nebo jestli to píšou malý decka. Tak i tak je to hafo .

Edited by difikul

Share this post


Link to post
Share on other sites
404: Nenalezeno

Vámi vyžádaný obsah se bohužel nepodařilo nalézt. Nejste náhodou muž?

 

Nemusím se tam registrovat? Nebo to vyčmuchalo, že su chlap?

Share this post


Link to post
Share on other sites

404: Nenalezeno

Vámi vyžádaný obsah se bohužel nepodařilo nalézt. Nejste náhodou muž?

Škoda :( Už jen ten nadpis mě dostal. :D

 

A byl jsem předběhnut ...

Edited by ony

Share this post


Link to post
Share on other sites

Děcka to nepíšou a to je ten problém, sám někdy nevím jestli to myslej vážně nebo to je humor pro vyšší společnost :). Doporučuji si tam taky najít články 'Jaký počítač si vybrat' a 'Muži mají bradavky, a to jako proč' xD

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tenhle web mě už pěkných pár měsíců pořádně rozesmívá. Ten chlap, co to vede na tom asi docela pěkně vydělává.

 

PS: doporučuju si přidat na facebooku Romanu Konečnou a Pavlínu Zapletálkovou, jsou to správci tohoto webu a jejich příspěvky na facebooku jsou většinou také k zasmátí

 

edit: http://www.feministky.com/jaky-pocitac-si-vybrat

Edited by Queltalas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak omg tohle je ten slavný článek :D xD :whistling:

Klasicky to psala nějáká ženská :D "Linuk" Apple vymyslel Forest Gump.

 

Dobrý den, ráda bych rozšířila povědomí žen a zejména seniorek o počítačích. Existuje několik druhů počítačů. Nejlepší ze všech je Windows z Ameriky. Používá ho nejvíce lidí a to nám dává záruku funkčnosti. Potom existuje Aple, to je počítač taky z Ameriky a podle jednoho dokumentu ho vymyslel ten herec Forest Gump. Ten už tak značně rozšířený, jako Windows taky z Ameriky není.

 

Potom ještě lidé používají Linuk. Linuk je jenom pro lidi co se strašně nudí a baví je se v tom všem neustále šťourat. Všechno je tam jinam než v Windows a nemá to logiku. Ten kdo používá Linuk si kouše nehty a musí si pamatovat slova, se kterýma tomu počítači třeba řeknete ať hýbne šipkou. Všechno je černý a ty lidi co to používají jsou neustále rozcuchaní. Linuk vám tedy nedoporučuji.

 

Možná vás překvapuje, že ve svém věku mám takové znalosti, ale sama bych na to nepřišla. Pomáhá mi jeden hodný pán ze sousedství, tedy jeho dcera. Pokud máte v okolí také někoho tak hodného, tak ho poproste o pomoc. Doporučuji z vlastní zkušenosti ženu nebo dívku. Mladí chlapci se vám budou snažit vnutit Linuk, protože si zřejmě myslí, že tím přivolají UFO z vesmíru.

 

 

 

 

Pokud jste se stále nemohly rozhodnout, jaký počítač používat, tak si kupte Windows. Je nejlepší a snížíte riziko, že si budete kousat nehty.

 

Simona Poláková, 54 let.

Edited by hejsek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tento web taky sleduju... pokud se chcete dobře pobavit tak rozhodně doporučuju, protože to co se tam píše NIKDE jinde nenajdete :D

 

EDIT: Nevíte jestli to myslí ti správci myslí vážně nebo je to jenom legrace? Podle komentářů to vypadá že to myslí vážně... Pokud ano, tak doufám že takovou ženu nikdy nikde nepotkám.

Edited by Aristo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tento web taky sleduju... pokud se chcete dobře pobavit tak rozhodně doporučuju, protože to co se tam píše NIKDE jinde nenajdete :D

 

EDIT: Nevíte jestli to myslí ti správci myslí vážně nebo je to jenom legrace? Podle komentářů to vypadá že to myslí vážně... Pokud ano, tak doufám že takovou ženu nikdy nikde nepotkám.

Podle mě to vede nějakej chlap, kterej z toho má strašnou srandu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myslíš že by feministky unesly kdyby musely "pracovat" na webu který patří chlapovi? :D

Edited by Aristo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myslíš že by feministky unesly kdyby musely pracovat na webu který patří chlapovi? :D

Myslel jsem to tak, že všechny ty feministky tam jsou chlapi. Vždyť se koukni, kolik jich tam je. Asi 3 nebo 4.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myslel jsem to tak, že všechny ty feministky tam jsou chlapi. Vždyť se koukni, kolik jich tam je. Asi 3 nebo 4.

 

To mě nenapadlo.... A dávalo by to i smysl :D btw kdo dal pod jeden ten článek odkaz na wowresource? Konkrétně tohle téma :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

:-D cituju odpověď od nějaký mr.

 

Je to blábol!Masturbace uvolňuje napjetí a je to běžná záležitost,měnit ho v tabu a něco,co je podobný peklu,je nesmysl.Žijeme v 21.stol.

O masturbaci a sexu se mluví běžně a pokud se dcera nedozví pravdu od rodičů,najde si ji jinde,ať už obskočí prvního kořeňa,kterýho potká nebo(v

lepším případě) si o tom přečte v knihách,časopisech a pod.

Mě osobně by vadilo víc,kdyby byla moje dcera zlodějka a vražedkyně,než masturbantka a uťáplá chudinka,která se bojí všeho,počínaje vydrandění vlastní

kačeny:-(

 

XD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak zde je v komentářích

Anicka - vyzva:

Chlapi obetujte sa niekto a poriadne tu Julii vytrtkajte - pretože dobre vytrtkaná žena sa feminizmom nezaoberá!!!!

 

To mě dostalo xD.

Edited by ony

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jednou jsme to řešily na jednom nejmenovaném foru a stránky patří doopravdy ženě. Jelikož ale na to nemá čas tak se o ty stránky starají sami uživatelé :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No LOL tak tyhle stranky jsou fakt moc...stacilo si precist jediny clanek a uz jsem se valel pod zidli :D Natoz, kdyz jsem se jeste podival na dalsi z tech clanku :D :D Jen nechapu jak nekdo, kdo vymysli take picoviny mohl ziskat pristup na net :D Dyt by je kazdy provider po prvnim slovu musel poslat k psychiatrovi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cele tyhle stranky mi pripadaji jako totalni nesmysl, pisou tam kraviny, kdyz uz neco napisou tak napisi totalni nesmysl a vsem jsou pro smich. Kdyz jsem tyhle stranky uvidel poprve, myslel sem ze me klepne pepka. Pokud mate spatnout naladu a chcete se rozveselit, rozhodne doporucuju precist si par clanku. :D

Edited by Mts

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×