Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
STONERSVK

Zmena?

Recommended Posts

Ahoj

zdravim vsetkych uzivatelov tohoto fora moderatorov aj admina/ov chcel by som sa spytat ci by nebol zaujem obnovit

http://www.portal.wowresource.eu/ urcite by sa medzi nami naslo par ludi ktory by prispievali aj do portalu roznymi clankami a recenziami ,novinkami ohladne wowka ak by sa predca nikto nenasiel, a bolo by to mozne hlasim sa aj dobrovolne :unsure:

preco to sem vlastne pisem?

Velmi dlhuuu dobu som bol len citatelom tohoto fora az po case som sa zaregistroval a registrujem mierny pokles urovne tohoto fora

taktiez by forku a celej komunite prispelo obnovenie WSS developer zony mang/TC myslim ze to nevnimam takto len ja ale aj dalsi uzivatelia tohto fora preto by som sa chcel opytat ci je nejaka ambicia rozbehnut aj portal aj WSS dev zone :huh::pinch:

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podle mě tohle dopadne jako každý jiný návrh na zlepšení fóra. Přesně tak jak je to tady zvykem. Ale good idea. :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ještě tam dokonce mám aktivní account :) Každopádně asi takhle - WSS Dev neobnovíš, protože ani v dobách, kdy se tady pohybovalo více borců přes emulátory, prostě nefungovalo. Kor dneska. Portál už je realizovatelnější, ale musel bys najít pár lidí, kteří by opravdu měli zájem 2x-3x do měsíce vyplodit nějaký blog post. Osobně si myslím, že na portálu by se měly vyskytovat hodně subjektivně laděné články (jak říkám, spíše by suploval blog než web), protože tohle v Čr ještě víceméně chybí. Kvalitních webů o wow je tu totiž dost.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Každopádně asi takhle - WSS Dev neobnovíš, protože ani v dobách, kdy se tady pohybovalo více borců přes emulátory, prostě nefungovalo.

no to je celkom pravda, ale tak skusit by sa to mohlo :)

 

ktomu portalu hej ako blog je fakt ze webov je dost o problematike wowka :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdá se mi to jako dobrý návrh, určitě bych ho podpořil ale taky si myslím, že to dopadne jako s Wladassem, kdy se snažil zlepšit forum a vysloužil si jenom odebrání mod. práv. Každopádně bych taky mohl zkusit něco tam napsat, rád se zapojím :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ani som vobec necakal ze sa sem nieco ozve ale pokial si toho nevsimne vednie fora admin a moderatory my stym asi nic nespravime :mellow::huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdá se mi to jako dobrý návrh, určitě bych ho podpořil ale taky si myslím, že to dopadne jako s Wladassem, kdy se snažil zlepšit forum a vysloužil si jenom odebrání mod. práv. Každopádně bych taky mohl zkusit něco tam napsat, rád se zapojím :)

 

 

Berieš to len z jednej strany, nevieš čo všetko za tým bolo, tak by si sa mohol zdržať narážok..

 

 

Články na webe mali vždy nejaké puto, dávno po tom, ako sa prestali písať ďalej som si ich viaceré prečítal, pre mňa by nebol problém prispieť vám raz týždenne nejakými postrehmi z high-end raidingu napríklad .. S tými dev. ... neviem, ale nejaký "multiblog" page by sa zaviesť mohla, resp. obnoviť stará.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Díky za diskriminaci :D, ne sranda. Přesto si myslím, že nejsem zas tak zkušený, jako ostatní lidi jmenované Xmatem. Mám se dost od nich učit a o lidech jako Axxxa, Charlie, Czeirne, Method-man, Zachy, Yas o těch ani nemluvím. Škoda že odešli, ale zas si můžeme s optimizmem říci, že možná za dalších 5 let, to tu bude lepší a i mi budeme na lepší znalostní úrovni. Takhle to tu bude ale pořád, někdo zkušený se tu objeví a někdo zkušenější odejde, dokud někdo, nebo něco ten řetězec nepřetrhne. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Díky za diskriminaci :D, ne sranda. Přesto si myslím, že nejsem zas tak zkušený, jako ostatní lidi jmenované Xmatem. Mám se dost od nich učit a o lidech jako Axxxa, Charlie, Czeirne, Method-man, Zachy, Yas o těch ani nemluvím. Škoda že odešli, ale zas si můžeme s optimizmem říci, že možná za dalších 5 let, to tu bude lepší a i mi budeme na lepší znalostní úrovni. Takhle to tu bude ale pořád, někdo zkušený se tu objeví a někdo zkušenější odejde, dokud někdo, nebo něco ten řetězec nepřetrhne. :)

 

http://www.wowresource.eu/index.php?showtopic=16852&pid=151359&st=0entry151359

 

Hate it or love it.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stejně, ať už tady mudrujem sebevíc, na portál mohou psát jen lidi které blogování baví a po kterých se dá psaný text i číst. A osobně si netroufám říct, zda je zde vůbec někdo takový. Je jednoduché se hecnout, povědět si jak napíšu 2 posty měsíčně, ale výsledek bývá pokaždé někde jinde. Kde? Podívejte se na současný stav portálu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jou jsem mezi chytrejma. Pokud se mi zase uvolní nějakej ten čásek navíc vytvořil bych nějakej pořádnej návod na aplikaci patchu pod linuxem a následné kompilaci. Takže všechno jako pro blbečky smím-li to tak říct.

 

Určitě by chtělo aby moderátoři některé témata smazala, protože jsou tu zcela zbytečná. Už jsem o tom přemýšlel dřív ale nebyl čas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ohoho tu sa to nejako rozbehlo to je len dobre :)

je fakt ako pise kupkoid napisat blog pekne zrozumitelne tiez neni jednoduche a treba mat na cas prispievat pravidelne :)

:-) sice uz dev zone WSS neobnovime ale mozno by sa viac ludi mohlo podielat so svojimi upravami, fixami,korekciami emu,db roznych nastaveni pre mysql a neviem co vsetko proste vsetko co ktomu wow emu developingu patri viete co myslim? :o:mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Já osobně s blogováním nemám moc zkušenosti a možná by to chtělo trošku udělat lepší grafiku na ten portál a trošku to všeobecně oživit.

 

Chtělo by to i trošku zlepšit forum s obsahem, sehnat nějaké lidi, který by měli na starost jednotlivé sekce jako: Mangos, Ascent a Trinity Core, protože se furt spamují tyhle podfora a navrch bych, aby se do každé sekce přidalo pod forum s názvem: Hledá, potřebuji poradit. Furt se topici ohledně těhlech věcí objevují v sekci pokec okolo WoW a myslím si, že tam by to nemělo co dělat. Je to jenom návrh jak se vyhnout zbytečnému spamu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×