Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
gogi

internetové radio ve wow

Recommended Posts

Ahoj,chtel bych se zeptat jesi neexistuje neco jako EpicMusicPlayer ale aby se to připojilo na určitou URL (internetové radio)

budu rád za každou odpoved...

důvod proč hledám je že nemam vykonej PC nato abych mel spuštenej firefox+wow a nebo Wmp+wow :-( proste se mi to u toho laguje:-(

Share this post


Link to post
Share on other sites

to asi né ale šup na brigádu :D a kup ramku :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Něco takového asi bude, ale nechce se mi to hledat... :D

 

Btw. Nex, tohle nemusí být jenom ramkou.... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jasně může to být i Procesorem ale větší vliv na to má určitě rámka.Grafická karta s tím nehne jelikož tá se stará o Hru či Grafické aplikace.Navíc existuje takový krásný program, který ti po dobu hraní her vypne ostatní nepotřebné aplikace a funkce..což jsou procesy nebo né?Jinak je to takový mód, který ti to vypne ty aplikace ... jméno programu je GameBooster v odkaze je link na Download.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mám Game booster..tak ze s ram problem není mam tenhle PC mám 1bg ram a zabírám 800mb...ale mám pořád 100% využití CPU :-(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak se ještě podívej co tě zatěžuje ... :D

 

EDIT:Notebook není určen navíc k hraní a ještě s tím CPU 1.73Gh a Grafika je sdílená takže ti to žere s paměti.Když už herní Notebook tak Alienware

Edited by Nex

Share this post


Link to post
Share on other sites

No tak 1.7GHz je celkem hodně slabý... Projdi si spuštěný procesy a povypínej co nepotřebuješ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

firefox.exe cca 10-30

taskmgr.exe cca 2-20

system cca 5-15

ashserv.exe cca 0-5

wow.exe cca 45-80

tot vše co se zaznaméná u CPU

 

No tak 1.7GHz je celkem hodně slabý... Projdi si spuštěný procesy a povypínej co nepotřebuješ...

 

no mám vše co jde off...u zbitku mi to nedovolí:-(

Edited by gogi

Share this post


Link to post
Share on other sites

A proto já si koupím Notebook jen na Webové stránky a kodování a né na hraní :D zlatý můj deskop za 15k který se krásně drží s 3Gh od Intelu a 4gb rámky a to s Windows 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

A proto já si koupím Notebook jen na Webové stránky a kodování a né na hraní :D zlatý můj deskop za 15k který se krásně drží s 3Gh od Intelu a 4gb rámky a to s Windows 7

 

no dobře pohlubyl ses co máš...ale já si dovolit lepší nemužu a sem rád za to co mám...

Share this post


Link to post
Share on other sites

předem se omloůvám za 2x topic pod sebou..

 

nemohlo by mi pomoct intel fusin for gaming? našl sem ho tady

vím melo by to byt jen pro AMD ale práve na tom odkazu je i pro INTEL

Share this post


Link to post
Share on other sites

No to bude asi tim procákem, nebo ti tam něco hodně žere PC/RAM se podívej do správce úloh.

btw.: Já mam 2,8procák(amd) 1gb ram a s wow+firefox+vmp nemám žádný problém...

Share this post


Link to post
Share on other sites

No to bude asi tim procákem, nebo ti tam něco hodně žere PC/RAM se podívej do správce úloh.

btw.: Já mam 2,8procák(amd) 1gb ram a s wow+firefox+vmp nemám žádný problém...

koukál jsem na to...jedíné co žere je wowko,firefox a explorer.a když stahuje avast aktualizace ...a bez avastu už mam 100% využití

Share this post


Link to post
Share on other sites

koukál jsem na to...jedíné co žere je wowko,firefox a explorer.a když stahuje avast aktualizace ...a bez avastu už mam 100% využití

tak si WoWko hoď na minimalní detaily....z wmp by ti to nemělo dělat problém...wowko není náročná hra....a 1gb ram a ten procák co máš, by ti to měl v pohodě utáhnout.Možná společně i s Firefoxem x).Sice teď už mám mašinu nadupanou....ale předtím sem měl 1gb ram a procak 2,3GHZ a 20mb net a wowko,firefox,skype bo icq a k tomu wmp mi nedělalo žádnou neplechu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

tak si WoWko hoď na minimalní detaily....z wmp by ti to nemělo dělat problém...wowko není náročná hra....a 1gb ram a ten procák co máš, by ti to měl v pohodě utáhnout.Možná společně i s Firefoxem x).Sice teď už mám mašinu nadupanou....ale předtím sem měl 1gb ram a procak 2,3GHZ a 20mb net a wowko,firefox,skype bo icq a k tomu wmp mi nedělalo žádnou neplechu.

škoda že všichni koukáte na RAM a procák...jenže u me je problem s tou zdílenou grafikou....

Share this post


Link to post
Share on other sites

nebo si k tomu pust radio, pisnicky z mobilu, sestru jak hraje na klavir...zapoj fantazii...

(PS oni zvuky z WoW taky nejsou zrovna spatny :) )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×