Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
eqqe

TBC Mangos problémy

Recommended Posts

Mam taky problem teda viac problemov.Mam nový server na TBC lenže je to iba nejaky beta MaNGOS na TBC je tam strašne vela bugov a vela iných veci (SW guardi zabijaju playerov,alikov nejdu porty ani tam vlastne niesu)takže neviete či existuje nejaký novší Mangos na TBC?a hlavne ako mam vlastne updatovat tento svoj server bez toho aby soom ho dako zrušil alebo dačo? fakto poterbujem help lebo server sa mi dost začal rozbiehat.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mam taky problem teda viac problemov.Mam nový server na TBC lenže je to iba nejaky beta MaNGOS na TBC je tam strašne vela bugov a vela iných veci (SW guardi zabijaju playerov,alikov nejdu porty ani tam vlastne niesu)takže neviete či existuje nejaký novší Mangos na TBC?a hlavne ako mam vlastne updatovat tento svoj server bez toho aby soom ho dako zrušil alebo dačo? fakto poterbujem help lebo server sa mi dost začal rozbiehat.

 

momentalne nejlepsi alteranativa je silvermoon projekt:

 

Supports Client Versions 2.0.7/2.0.8/2.0.10

 

yes, it does support the new patch Blizz released today.

 

Fanatiks Core Rev4 : release date - 3_06_07

(this includes the dbc's, requried dll's, .conf scripts)

 

-mirrors-

hxxp://www.MegaShare.com/123997

hxxp://filebeam.com/0c11857f0d8e83381812d5767e9c9705

hxxp://www.sendspace.com/file/jlpxvs

 

---------------------------------------------------------

Please note - THIS IS NOT AN UPDATE - A NEW DATABASE

 

(this is the Navicat exported version, we are sorry that

we couldnt offer the sqlyog, had to many runtime errors

getting it exported properly, if someone wants to export

a sqlyog version for those, much appreciated.)

 

Project Silvermoon Database Release : 3/16/07

Size: 8MB : File Name: PS_0.6.2 Changeset_141_3_16_07.rar

 

Mirrors:

 

hxxp://filebeam.com/907f4399053dd41513c00d42399d91ca

hxxp://www.sendspace.com/file/2zb67o

hxxp://www.MegaShare.com/130331

 

realmd.sql (if u need it)

hxxp://filebeam.com/05f7466761353d777942b2334ddc7f15

 

--------------------------------------------------------------

MAPS : hxxp://www.sendspace.com/file/lyzm6x

MIRROR : hxxp://www.megaupload.com/?d=GMB653K8

MIRROR : hxxp://www.filefactory.com/file/1b623e/

MIRROR : hxxp://filequest.net/file/395/maps.rar.html

MIRROR : hxxp://www.wikiupload.com/download_page.php?id=76413

 

 

new maps mirrors upped by Watashi_FR - thx!

 

alternative for extracting your own maps instead of downloading them:

Get this, put this in wow client directory, create "maps", and run it:

hxxp://filebeam.com/de503d57b9fc9f0c0fd73e47d1e3f026

 

-thannks goes to Jak for post

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chapes ze Officialni vyvojari mangosu nepodporuji BC ???!!

 

Tady ten mangos na kerym jedes je jen pro ty, keri jeste nevideli blood elfa nebo drajneje.. Mozna tak se podivat jak to vypada v outlandu, ale ne na postaveni serveru ! chyby tam polovina spawnu,.. Vetsina talentu nejede a jak si sam psal, tak ani scripty moc nejedou. Proste to neni mangos pro server.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chapes ze Officialni vyvojari mangosu nepodporuji BC ???!!

 

Tady ten mangos na kerym jedes je jen pro ty, keri jeste nevideli blood elfa nebo drajneje.. Mozna tak se podivat jak to vypada v outlandu, ale ne na postaveni serveru ! chyby tam polovina spawnu,.. Vetsina talentu nejede a jak si sam psal, tak ani scripty moc nejedou. Proste to neni mangos pro server.

 

mno to jo mno....jeste se na nem bude aji dlouho pracovat....ale jako na zkousku je to pekny atd....:)

na outland ses mohl podivat i bez BC...outland je uz hodne dlouho udelanej (bez mobu a npc samozrejmne)

ale kdyz sezenes lidi a dodelas si to sam...tak nejak aspon trochec tak to bude aji k pouziti jako server....ikdyz i tak porad dost veci nebude jak by melo

 

ale jako chlapkum s projektu SILVERMOON...kloubok dolu....pustili se do tezke prace ;)

Edited by Zbabelec

Share this post


Link to post
Share on other sites

mam takovou otazku??proc se nechce oficialni mangos tym pustit do mangosu na BC???to by me zajimalo..proc nece??dit jim v tom nic nebrani..ale prej casem prevemoui nejvikonejsi mangos na TBC a zacnou na nem pracovat..prej maj v planu to prevzit casem po nejakych nadsencich..a dost nadejne vidim ze po fanatikovy..

Share this post


Link to post
Share on other sites

protoze zadny oficialni patch nikdo nedodal na tbc takze momentalne je vyvoj nastaven nejak takhle (dle tracu), mangos nemuze jen tak hrcnout a prepsat pulku veci s prechodem na novy patch je spojena spousta jinych problemu...

milestone 0.7 - mozna podpora 2.0.x (zhruba za 3-4mesice)

milestone 1 - mozna podpora TBC (na Silvestra)

Share this post


Link to post
Share on other sites

no,takže asi nič <_< no mne to ide na tom Silvermoone no je to celkom shit tak si počkam kym nebude nejaky ted update(ak teda bude ked vravyte že nepodporuju BC manosaci) ale skor či neskor určite aj MaNGOs na BC bude a normalne cely aj zo spawnamy len je to teraz škoda dost ludi mi tam už hra a chcu ist do Outlandu ale dementom to musim 10x opakovat že tam nič neni,potom sa mi stale niekto stažuje že ho ukilloval SW guard a tak proste na hovno ale vlastne ja to hram ako taky stary wow z novymi itemamy a rasamy nič viac zatial nečakam ale aj budu teda dake updaty tak sa mi ohlaste pls.

Share this post


Link to post
Share on other sites

tim myslim OUTLAND :))))))) :mellow::mellow: a je to skoda ;) ale stejne ja osobne jsem se ted vratil na niormal WoW nez se nevyvine neake poradne emu na TBC tecka .

Share this post


Link to post
Share on other sites
no,takže asi nič <_< no mne to ide na tom Silvermoone no je to celkom shit tak si počkam kym nebude nejaky ted update(ak teda bude ked vravyte že nepodporuju BC manosaci) ale skor či neskor určite aj MaNGOs na BC bude a normalne cely aj zo spawnamy len je to teraz škoda dost ludi mi tam už hra a chcu ist do Outlandu ale dementom to musim 10x opakovat že tam nič neni,potom sa mi stale niekto stažuje že ho ukilloval SW guard a tak proste na hovno ale vlastne ja to hram ako taky stary wow z novymi itemamy a rasamy nič viac zatial nečakam ale aj budu teda dake updaty tak sa mi ohlaste pls.

 

 

Silvermoon je zatim nejlepsi TBC server, to ze tam nejsou spawni a nejede polovina veci, to je tim, ze silvermoon je na svete chvillu, chtel bych videt tebe, jak sedis u pc a za par dni mas brutalni emulator, kde jede vsecko. A to ze MaNGOS nepodporuje BC a v silvermoonu v outlandu neni polovina spawnu, tak to sis mel zjisti dopredu nez sis zalozil server !!!! Mel sis prvne procist forum !

Edited by charlie

Share this post


Link to post
Share on other sites
mno to jo mno....jeste se na nem bude aji dlouho pracovat....ale jako na zkousku je to pekny atd....:)

na outland ses mohl podivat i bez BC...outland je uz hodne dlouho udelanej (bez mobu a npc samozrejmne)

ale kdyz sezenes lidi a dodelas si to sam...tak nejak aspon trochec tak to bude aji k pouziti jako server....ikdyz i tak porad dost veci nebude jak by melo

 

ale jako chlapkum s projektu SILVERMOON...kloubok dolu....pustili se do tezke prace ;)

Jak se muzu podivat na Outland bez BC??

Share this post


Link to post
Share on other sites

lol a ešte sa chcem opýtať že ako si v Menu v hre ked už sa idete prihlási tak tam vlavo dole mam zmeniť to Fanatik Silvermoon...?Chcem si tam dať svoj názov a nie tu blbost

Share this post


Link to post
Share on other sites
lol a ešte sa chcem opýtať že ako si v Menu v hre ked už sa idete prihlási tak tam vlavo dole mam zmeniť to Fanatik Silvermoon...?Chcem si tam dať svoj názov a nie tu blbost

 

ve slozce mangos mas soubor mangos.conf ...tak v nem,dej treba CTRL+F a napis tam Fanatik a ono ti to najde ten radek a jen ho prepises

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pls hodte mi sem nejaky strucny navod ako spravit server na BC alebo obycajne wow a pls aj linky na stiahnutie potrebnych veci. chce si vyskusat spravit vlastny server iba tak aby som sa mohol naucit robit... chcem byt totiz aspon raz bud GM alebo ADMIN... pls ozvite sa mi na ICQ : 299-852-847 kto by mi chcel pomoct... diky

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pls hodte sem nekdo navod jak se dostat do Outlandu, kdyz nemam BC?

 

normal pomoci souradnic....ale ty jaksi nwm...nemam seznam.....

Share this post


Link to post
Share on other sites
Co treba zkusit bennyho navod ?? podle nej to zvladne kazdej.. a nemusis hned zadat asistenta na icq !

 

 

 

a kde je ten bennyho navod ? pls daj link

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×