Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Cybe

[Antrix][Návod]Jak ho rozjet

Recommended Posts

zdravím mám problém...vše jsem udělal podle návodu a při spuštění antrix.exe se mi vše začne loadovat až po Friends list potom mi to vyhodí chybu...když jsem to instaloval včera tak mi to dělalo taky ale ještě to stihlo napsat hlášku "Query failed: SELECT * FROM clientaddons" a pak až chybu programu....příkládám screen jestli by někdo věděl co s tím tak pls help

SCREEN: chybahh0.th.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

hele pomuzete ??? mam ten antrix podle toho topicku vsecko faka uplne normalne fakt v poho vsecko se to nacte ale kdyz se connectuju tak dam create char. a vytvorim ale character v tom listu nemam ...nejde me proste vytvorit. Newim co to jako ma znamenat :D .. diky za radu.

 

Jo a taky ten char se vytvori ale proste ho tam nemam zobrazenej.. a vim to pro to ze me to pise kdyz dam stejny jmeno pri vytvareni this name is unavailable... proste je tam nemam :(

Edited by DarkSider

Share this post


Link to post
Share on other sites

chcel som sa vas spytat lebo som v tom ete lamik ze ci sa na to mozem pripojit aj z patchu 2.1.3

a ete som sa vas cel spytat ako urboym server len n patch 2.1.3 thx

Share this post


Link to post
Share on other sites
chcel som sa vas spytat lebo som v tom ete lamik ze ci sa na to mozem pripojit aj z patchu 2.1.3

a ete som sa vas cel spytat ako urboym server len n patch 2.1.3 thx

 

2.1.3 patch podporuje zatim jen mangos

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
zdravím mám problém...vše jsem udělal podle návodu a při spuštění antrix.exe se mi vše začne loadovat až po Friends list potom mi to vyhodí chybu...když jsem to instaloval včera tak mi to dělalo taky ale ještě to stihlo napsat hlášku "Query failed: SELECT * FROM clientaddons" a pak až chybu programu....příkládám screen jestli by někdo věděl co s tím tak pls help

SCREEN: chybahh0.th.jpg

mam ten isty problem...hmm :/

Akurat som dokoncil Altefact BG script..a ze to nahodim na Antrix..ale tak nejak to blbne ..

.. :/

 

Edited:::

Sry tak byla to chyba v db ..ted to jede good :D

Edited by WraCkeR

Share this post


Link to post
Share on other sites

sry ze to tu pisem ale nemam vela casu na hladanie a cel som sa opytat Cybe nemohol by si mi dat link ako vytvoryt server na patch 2.1.3 pls

Share this post


Link to post
Share on other sites
sry ze to tu pisem ale nemam vela casu na hladanie a cel som sa opytat Cybe nemohol by si mi dat link ako vytvoryt server na patch 2.1.3 pls

 

na 2.1.3 verzi fici momentalne pouze nejnovsi revize mangose, antrix jeste ne

Share this post


Link to post
Share on other sites

pockat pls vysvetlite mi to uplne cele lebo ja som myslel ze to su osobytne navody na kazdy patch tak teda ako to je ???

Share this post


Link to post
Share on other sites

zdarek lidi mam takovy problem server mi jel ale kdyz sem zkousel lognout po 2 tak mi to porad pise connected a nic

nejsem blby zkousel sem vymazat jak slozku cache tak WTF(jak tady nekdo radil) ale porad nic pls HELP

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravím, stáhl jsem všechny věci z odkazů uveřejněné v tomhle topicku, ale přísahám, že nikde mezi nimi není antrixdevelop.sql. Mohl by někdo pomoci? Předem děkuju za odpověď.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zdravím, stáhl jsem všechny věci z odkazů uveřejněné v tomhle topicku, ale přísahám, že nikde mezi nimi není antrixdevelop.sql. Mohl by někdo pomoci? Předem děkuju za odpověď.

 

je to alternativni databaze co byla predtim. Takze proste stahni terranet 7(z toho topicu) a importuj to(je to to nejvetsi sqlko v te slozce).

 

edit: jeste by me zajimalo ktery neschopny dement bez upozorneni smazal topic s tema revizema....jinak fakt diky, tak si to delej sam ty chytraku kdyz ti to nevyhovuje...

Edited by Cybe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chyba při loginu do hry....cca. 15 sekund mi to třepe rukou a pak disconnect. Antrix píše "got unknown packet from logoncomm:1536"

Pokud jste to už řešili tak se omlouvám,ale prochazel sjem všech 12 stránek topicu a nenašel jsem to....

Edited by Vrzek

Share this post


Link to post
Share on other sites
čus..Pls upne někdo nějaký sgl ??hodilo by se mi to

di na *cenzura* tam mas nejnovejsi revize db atd

Edited by bLuma
toto není reklamní plocha, na tomto fóru je dost návodu a packu celých emulátorů.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pl helpnete mam ten server vše jsem udelal podle tohoto ale mam problemek kdyz to pustim lognu se ukaze me to tam viber realmu kliknu na ten svuj je tam totiz jen ten muj enter dam nacita se pise to loading realm nebo co a pak to zase objevi realm a tak to de dale

 

dekoju předem když me nekdo pomuže :nw2_guitar:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Je možny to co řikáš že se nerefreshujou lokace , ale kravina to neni .. ten server prostě běží , dosti mě to překvapilo , že na M&M nejsou a tak sem to testnul a bez nich to jedeeee a ke spuštěni nejsou potřeba... jen asi děla to s tou mapou jak si řikal , sem si toho nějak nevšimal.

 

 

udělal jsem všechno jak jsem měl (teda doufám) a když se chci přihlásit tak mi to píše unable to connect jsem lama ale tohle snad podělat ani nejde.Prosím pomoc

Share this post


Link to post
Share on other sites
udělal jsem všechno jak jsem měl (teda doufám) a když se chci přihlásit tak mi to píše unable to connect jsem lama ale tohle snad podělat ani nejde.Prosím pomoc

 

 

jo a taky nevim jak ten server zapu nebo tak zkusim to zovu možná to vyjde

Share this post


Link to post
Share on other sites
Je možny to co řikáš že se nerefreshujou lokace , ale kravina to neni .. ten server prostě běží , dosti mě to překvapilo , že na M&M nejsou a tak sem to testnul a bez nich to jedeeee a ke spuštěni nejsou potřeba... jen asi děla to s tou mapou jak si řikal , sem si toho nějak nevšimal.

 

 

 

Je to dobrej návo akortá že tam něco chybí!

 

Ten bod jak se vytvářej TrapnýAccounty tak tam jak je email a je tam napsáno hádejte co příde sem.Vim že to každej vím ale radšoi bych to tam napsal a když jsem vytvořil acc jak ten server mám zapnout a přihlásit se tam?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Je to dobrej návo akortá že tam něco chybí!

 

Ten bod jak se vytvářej TrapnýAccounty tak tam jak je email a je tam napsáno hádejte co příde sem.Vim že to každej vím ale radšoi bych to tam napsal a když jsem vytvořil acc jak ten server mám zapnout a přihlásit se tam?

omg tak ne asi! Jasne ze ho musis zapnout ty voe. vetsiho nooba sem asi nevidel xD btw a pouzivej funkci EDIT! zbytecne tu spamujes

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam problem pri instalacii Mysql ked sa setky veci ku koncu kontroluju zdy to hodi error na apply security settings - databazu som vymazal a stale to ukazuje? nevedeli by ste mi poradit? :whistling:

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 Anatol : jinak doma v pohodě, nebijou Tě ? hlava v pořádku ? nepřipadá mi ...

---

Menší problém a docela k zasmání :) ví někdo co s tim ? v nastavení config souboru pro realmy totiž uživatel vůbec není

post-4028-1191201234_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

×