Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
strejda

Nejlepší realm na ofiku?

Recommended Posts

Zdarec lidi,

 

chystam se na ofik a potřeboval bych vědět jaký realm je podle vás nejlepší...

 

Chtěl bych v tom zohlednit tyto kritéria:

-počet hráčů bez daadisku (čim více tim lépe)

-jestli na něm hrají nějací češi nebo slováci

-jak moc je tam malých levelů (čim více tim lépe)

-podle typu realmu (pvp, normal, rp atd...)

 

 

 

Darth´Thul se mi nezdá být zrovna vhodným realmem. (zkoušel sem na trialu)

Jinak sem zkusil jeden RP realm který by mi témeř vyhovoval, ale bohužel zde není snad žádný CZ/SK hráč.

 

Taky by mě zajímalo za kterou class je nejlepší hrát a které povolání je pro hráče nejvýhodnějším.

Edited by SneakerXZ

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zdarec lidi,

 

chystam se na ofik a potřeboval bych vědět jaký realm je podle vás nejlepší...

 

Chtěl bych v tom zohlednit tyto kritéria:

-počet hráčů bez daadisku (čim více tim lépe)

-jestli na něm hrají nějací češi nebo slováci

-jak moc je tam malých levelů (čim více tim lépe)

-podle typu realmu (pvp, normal, rp atd...)

Darth´Thul se mi nezdá být zrovna vhodným realmem. (zkoušel sem na trialu)

Jinak sem zkusil jeden RP realm který by mi témeř vyhovoval, ale bohužel zde není snad žádný CZ/SK hráč.

 

Taky by mě zajímalo za kterou class je nejlepší hrát a které povolání je pro hráče nejvýhodnějším.

 

-počet hráčů bez daadisku (čim více tim lépe) -upna blbost...akorat to vic laguje a stojis frontu....

-jestli na něm hrají nějací češi nebo slováci -cz a sk komunita neni dobra ve velke mire...lepsi je na serveru mit tak 1-2 cz/sk guildy

-jak moc je tam malých levelů (čim více tim lépe) -vsude uz vetsina hraje za alty neresil bych

-podle typu realmu (pvp, normal, rp atd...) -doporucuji pvp

 

Darth´Thul - nedoporucuji....velka cz/sk komunita + pak rusove a minimum jinych narodnosti....hodne laguje a vecer cekas velke fronty

 

Taky by mě zajímalo za kterou class je nejlepší hrát a které povolání je pro hráče nejvýhodnějším. -hrej jen to co te bavi..nenech si radit od druhych jinak te ta postava nebude bavit = nebudes mit good skill (pr. do pvp) a nepujde ti levelovani

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
-počet hráčů bez daadisku (čim více tim lépe) -upna blbost...akorat to vic laguje a stojis frontu....

-jestli na něm hrají nějací češi nebo slováci -cz a sk komunita neni dobra ve velke mire...lepsi je na serveru mit tak 1-2 cz/sk guildy

-jak moc je tam malých levelů (čim více tim lépe) -vsude uz vetsina hraje za alty neresil bych

-podle typu realmu (pvp, normal, rp atd...) -doporucuji pvp

 

Darth´Thul - nedoporucuji....velka cz/sk komunita + pak rusove a minimum jinych narodnosti....hodne laguje a vecer cekas velke fronty

 

Taky by mě zajímalo za kterou class je nejlepší hrát a které povolání je pro hráče nejvýhodnějším. -hrej jen to co te bavi..nenech si radit od druhych jinak te ta postava nebude bavit = nebudes mit good skill (pr. do pvp) a nepujde ti levelovani

 

 

Presne Drak Thul Laguje jako prase Ale je tam nejvice cechu co sem slisel Ale ja bych doporucil Shadowmoon POkud tedy jeste je

Ale ja na nem Pred 2 mesicema Hral A Bomba

Share this post


Link to post
Share on other sites
Presne Drak Thul Laguje jako prase Ale je tam nejvice cechu co sem slisel Ale ja bych doporucil Shadowmoon POkud tedy jeste je

Ale ja na nem Pred 2 mesicema Hral A Bomba

 

shadowmoon uz neni nic moc....uz je takovej roztrhanej podle me nebo newim jak bych to mel nazvat

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zdarec lidi,

 

chystam se na ofik a potřeboval bych vědět jaký realm je podle vás nejlepší...

 

Chtěl bych v tom zohlednit tyto kritéria:

-počet hráčů bez daadisku (čim více tim lépe)

-jestli na něm hrají nějací češi nebo slováci

-jak moc je tam malých levelů (čim více tim lépe)

-podle typu realmu (pvp, normal, rp atd...)

Darth´Thul se mi nezdá být zrovna vhodným realmem. (zkoušel sem na trialu)

Jinak sem zkusil jeden RP realm který by mi témeř vyhovoval, ale bohužel zde není snad žádný CZ/SK hráč.

 

Taky by mě zajímalo za kterou class je nejlepší hrát a které povolání je pro hráče nejvýhodnějším.

a mam si dát rohlíky nebo housky ?

Kazzak (PvP) jeden z nejlepších realmů 2 guildy v top10 na boss killers nějaký češi tam sou (hlavně za ali)

datáč má věčina hráču takže meleš howna večí počet lowlvl je jenom na nově otevíranejch realmech a ted se nic neotvíralo už asi dva měsíce DT je sux lama na lamě přes n00bíky ani nevidíš a nejlepší class paladin pro mě pro moje kamarády pro jednoho Druid pro jednoho Hunter, pro jednoho Mage, pro jednoho Priest, pro jednoho Rogue, pro jednoho Shaman, pro jednoho Warlock, pro jednoho Warrior prostě neni nej class nevim kdy to konečne pochopíte všechny class sou vyrovnaný hraj za to co se ti nejvíc líbí omg

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja hram na Anachronosu je to dobry server mame tam aj gildu zatim len 42clenov ale stale je ich viac a viac cesko-slovenska gilda

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja hram na Anachronosu je to dobry server mame tam aj gildu zatim len 42clenov ale stale je ich viac a viac cesko-slovenska gilda

 

Jen poznamenám že československé komunity většinou stojí za prd :) třeba na mém serveru je poměrně dost čechů, ale pokus o vytvoření pouze československé guildy několikrát skončil rozpadem celé guildy, takže bych to moc nedoporučovala...oproti tomu mezinárodní guilda ve které jsem teď se zatím drží velice slušně a nejsou tam absolutně žádné problémy, navíc si člověk procvičí angličtinu :)

 

Taky mi příjde, že tam jsou mnohem lepší lidé, přeci jen guildu složenou pouze z lidí ze státu(ů) mluvících stejnou (podobnou) řečí, tak ze 40% vyhledávají děti ve věku 10-12 let, kteřé se prostě anglicky nedomluví. Oproti tomu do mezinárodních guild se většinou berou lidi starší (minimálně) 15ti let (a to je k tomu většinou hodně řečí), takže se už chovají celkem slušně :P

 

Toť můj názor .)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jo s tim vekem mas pravdu urcite... do mezinarodnich fakt pod 15 lidi nevlezou a kdyz uz, tak to jsou vyjimky a da se s nema mluvit docela. Ja pujdu na ofik po prazdninach asi az budu mit novej notebook. Hledam server kde je dost cechu a lidu tak celkove, nelaguje (I kdyz u ofiku to asi nehrozi.) a typ serveru nejlip normal, pripadne rp. S ofikem jeste osobne vetsi zkusenosti nemam, tak mi taky muzete poradit kdo uz tam hrajete. B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nejlepší gilda na světe? Dali jako první Black Temple Cleared a Hyjal Cleared...

 

www.nihilum.eu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jako ono se nedá přesně říci, který realm je best, každý má něco do sebe....

Jinak server kde hraje nejvíc lidí bez datáče může být snad jen nějaký PVE, bo pochybuji, že hráč, který jde do wowu se záměrem PVP by se okradl o spoustu věcí, které by pro něj byly hendikepem bez datadisku.

 

Jinak já hraji na serveru Drak'thul za hordu. Důvod byl proto, že tam hrálo 32 mojich kamarádů a byl bych blbej jít hrát jinam, kde bych nikoho neznal. Ale pokud jde človek hrát WoW a o nikom neví, tak to už je na něm.

 

P.S.- Stavy realmů najdete !! ZDE !!, ale je to aktualizováno hráči, takže ne všude jsou aktuální informace...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja by som isiel na ten Anachronosu to co som o nom pocul su good veci ale nekedy su tam aj lagy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Thunderhorn the Best ... prumernej progress hodne cechu ... ale vybirat si realm podle poctu cechu je trochu blbina, bo trebas takovej DT, rozhovory na zdejsich verejnych channelech... to uz opravdu radsi nejakej US realm...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hraju na Drak'thulu a jsem s nim celkem spokojeny..

Je fakt, ze tam "demence" lidi roste neuveritelnou rychlosti, ale zase na druhou stranu jsou tam i lidi kteri jsou celkem v pohode,dá se s nimi dobre pokecat,jsou spolehlivi, atd...

Tot' můj názor..

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jen poznamenám že československé komunity většinou stojí za prd :) třeba na mém serveru je poměrně dost čechů, ale pokus o vytvoření pouze československé guildy několikrát skončil rozpadem celé guildy, takže bych to moc nedoporučovala...oproti tomu mezinárodní guilda ve které jsem teď se zatím drží velice slušně a nejsou tam absolutně žádné problémy, navíc si člověk procvičí angličtinu :)

 

Taky mi příjde, že tam jsou mnohem lepší lidé, přeci jen guildu složenou pouze z lidí ze státu(ů) mluvících stejnou (podobnou) řečí, tak ze 40% vyhledávají děti ve věku 10-12 let, kteřé se prostě anglicky nedomluví. Oproti tomu do mezinárodních guild se většinou berou lidi starší (minimálně) 15ti let (a to je k tomu většinou hodně řečí), takže se už chovají celkem slušně :P

 

Toť můj názor .)

No já s nim zas tolik nesouhlasim je mi 12 a hraju na Wildhammer (offik) jsou tam spíš angličani ,a už jsem v gildě (mam lvl 13 paladin) a ty lidi ani nevědi kolik mi je typují mi 18 + podle mého vyjadřování a angličtiny na to že jsem čech co bys tomu řekla?A neni to gilda co hledá podpisy a pak kickuje už jsem v ní měsíc. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
No já s nim zas tolik nesouhlasim je mi 12 a hraju na Wildhammer (offik) jsou tam spíš angličani ,a už jsem v gildě (mam lvl 13 paladin) a ty lidi ani nevědi kolik mi je typují mi 18 + podle mého vyjadřování a angličtiny na to že jsem čech co bys tomu řekla?A neni to gilda co hledá podpisy a pak kickuje už jsem v ní měsíc. :rolleyes:

 

Myslim ze axxxa hovorila o guildach co raiduju (pre lvl 70), pretoze do inych guild sa dostane kazdy ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
No já s nim zas tolik nesouhlasim je mi 12 a hraju na Wildhammer (offik) jsou tam spíš angličani ,a už jsem v gildě (mam lvl 13 paladin) a ty lidi ani nevědi kolik mi je typují mi 18 + podle mého vyjadřování a angličtiny na to že jsem čech co bys tomu řekla?A neni to gilda co hledá podpisy a pak kickuje už jsem v ní měsíc. :rolleyes:

no to je pekne, ale to akoze za ten mesiac mas iba 13 lwl ? :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Já hraju na Wildhammeru. Je tu pár docela dobrejch českejch gild.

Drak se mi nelíbí, už to tam začíná vypadat jak českej realm. Tam lozneš novej char (hlavně u hordy) a než uděláš 10ku, tak potkáš 15 čechů. Haluz.

 

Jinak Nihilum 4ever. Na ten realm kde sou oni, bych nešel jen z toho důvodu, že jich pár potkáš v BG a seš jasnej. Equip, kterej oni maj, z nich dělá imba skillery. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×