Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
FALKON

Stalo se na Lorellinu

Recommended Posts

Jen jedina vec ( tohle se pak muze smazat ) Logi jestli mas kontakty z fora. Ozvi se me a proberem to. Protoze tobe chybi jedny informace a me druhe.

Share this post


Link to post
Share on other sites
ja myslel ze s tim uz je kazdy majitel(administrator...) seznamen uz kdyz FREE server zaklada...to tady zachvili budou plakat vsichni: mystik, lorellin...a kdo dalsi?

No nikdo nepocita ze se mu tam nekdo dostane a pripravi ho o prachy a ze prijde jeho zivnost na buben

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spojitost toho hacknutí s Trunksem nebo kýmkoliv z OG jsme vyloučili. Je to nesmysl.

Resp. zdá se to jako nesmysl.

Edited by FALKON

Share this post


Link to post
Share on other sites
Spojitost toho hacknutí s Trunksem nebo kýmkoliv z OG jsme vyloučili. Je to nesmysl.

Resp. zdá se to jako nesmysl.

 

Jop to je, to by se hodilo nekomu, kdo by to potom na trunkse chtel hodit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Berte na vědomí, že Cybe má osobní problémy. Proto se to odráží i v jeho stylu vyjadřování.

Share this post


Link to post
Share on other sites
No ja to ctu a je mi z toho spatne.Ne z toho co jsem se docetl,ale z toho jak se Falkon z teto veci vyvlikl.Takze jak bylo psano tak Falkon nastoupil na pozici hlavniho gm.Za jeho pusobnosti se naslo v logu(nekdo zapomnel promazat) ze jeden gm zvany zuzle (Gm ktery proslavil cely gm team,hrac ktery mel gm postavu pouze jako bonus ke svemu suportu,hrac ktery to co nekteri delali tydny a on za den).No proste se prislo na to ze ma herni postavu na gm acountu,prislo se na to tak ze tam mel nejake porty v dungeonech a tak dale.A Falkon takove cloveku o kterem vsichni vedeli o jeho cinnosti(nebyly dukazy) nedal ban,proste mu rek at si svou postavu tehdy myslim na 50lvl premisti na herni acout.To byl docela sok pro vsechny ale co se dalo delat.Navic se to ututlalo pred hraci.Ubehla nejaka doba a jeden gm prisel na to ze si Falkon prevedl postavu z lorellinu na chimeru,pro hrace takovy prevod neexistoval.Hracum bylo receno pri prechodu na mangos s tbc jim nic prevedeno nebude.Kdyz se na to prislo tak Falkon ostre napadl dane gm ktere s tim prislo,ze se ma starat o svoje veci a ze taky nic nedela.Do toho se jeste pridal jeho kamos Renegarde ,ktery mel vyjimku a mohl mit svuj herni char na gm acountu.Ke konci pod natlakem hordy uz ne.Nikomu by nevadilo ze si tu postavu Falkon prevedel,ale mel to napsat verejne a ne si ji prevest v tajnosti a byt arogantni kdyz se na to prislo.Skoncilo to tak ze dany gm radci odesel,protoze uz nebyl oblibeny a Falkon se urazil a mel zaminku proc odejit s funkce hlavniho gm.Ta ho uz omrzela a postavu mel,hracum napsal ze nema cas projizdet nekonecne logy.A zase se vse utajilo.Pote nastoupila do teto funkce Suave a Pikon.Dlouho dobu se nic nedelo,delo se porad neco ale nic duleziteho co by stalo za zminku.Pote se dostal do fuknkce gm Shimone a ten si nafotil par screenu jak uz bylo psano.Kdyz bylo Suave receno ze neco takoveho existuje tak zakrocila a prikazala to smazat(Falkon za sve funkce neudelal nic,nechal to bezet),otazkou bylo proc nezakrocila drive a drive to vedela.K Pikonovi se radci nevyjadruju ten neudelal nic a bylo mu vsechno jedno.Navic kdyz se vsechno provalilo tak se srabacky uz ani nepripojil a nechal celit Suave kritice od vsech.No to bude asi vsechno zbytek objasnil Falkon.Fakt me dokaze vytocit jak si nekdo hraje na hrdinu a haze vsechnu vinu na jine jako to ted predvedl Falkon.Mel by sis vzit priklad s Reneho ktery se alespon priznal k tomu co delal a nepopira to.Kdyz se to shrne tak se provinila vsechna gm vcetne admina.Nebudu psat ze kdybych byl na miste nekoho koho jsem ted zminil tak ze bych server ocistil nebo tak neco.Na funkci jsem nebyl a tak nemuzu rict co bych v dane situaci delal ja.Jinak jsem na lorellinu pusobil jako moderator a o tech vecech jsem vedel jak uz z tech kopii logu co byli v admin sekci tak z ruznych zpovedi lidi ktere nebudu jmenovat.Zverejnit neco mezi hrace jsem si nedovolil protoze by to vedlo k zaniku serveru a nechtel jsem mit zbytecne problemy.Jedine co jsem delal bylo to ze jsem zhazoval gm team a psal jsem jim svuj nazor ktery je nezajimal.Na konci bych chtel podekovat Falkonovi a Renegardemu ze po tom co udelali se rozhodli udelat dobrou vec a pomohli k dolozeni dukazu k teto veci.Jinak to co psal Falkon je uplna pravda,akorat se tam trochu vynechal jak uz jsem psal.

 

Logi,promiň.. Ale z Tvýho příspěvku jsem nějak nepobral,jestli Falkovi nadáváš,nebo ho chválíš..

Share this post


Link to post
Share on other sites

For Chester: Ja ho nechvalim a nezhazuju,predkladam fakta.A takove hovadiny ze byly spory mezi guildami ani neberu,to je uplne neco jineho.A s Falkonem bych v guilde i byl ted po tom co se stalo,i kdyz on se mnou asi ne.A jeste jsem chtel dodat tohle byl jediny topic ktery jsem si ulozil(nemam cele forum v offline podobe) kdyz se to zaclo jaksi podelavat.Databazi fora fora nemam,ne opravdu jsem to nehacknul ja.Tohle chci objasnit protoze se lidi zacli ptat.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ignorujte Cybeho. Má teď svý problémy a odráží se to i tady...

 

 

Cybe mel i jako jediny mod pravdu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hele, chápu že každej z jmenovaných patrně něco nekalýho udělal, ukažte mi ostatně někoho svatýho. Neznam člověka, kterej by třeba nahlásil nějakej bug, o kterým ví, že se na něj s největší pravděpodobností nepřijde nebo se případně jemu trest vyhne, nepůjde mu to dokázat. Věk Mirků Dušínů už je dávno pryč. Takže určitou míru viny nese asi každej ze zůčastněných. Spíš sem radši házejte novinky ohledně toho, jestli se Lorellin ještě vrátí (a kdy cca) nebo jestli už je fakt odepsanej... protože to je to, co zajímá asi vesměs všechny hráče, kteří přišli o svoje postavy a teď aspoň doufají, že někde budou moct rozjet nový. To v zákulisí je většině putna, i když třeba můžou s někym sympatizovat nebo soucítit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jako já nejsem člověk, který by proti někomu brojil do konce života. Pokud se vyjasní, jsem přístupný k jakékoliv debatě. Tvoje příspěvky mi přišli hodně útočné, první s několika pokroucenými informacemi, které možná nemáš z vlastního zdroje. Proto jsem nahodil možnost, že jsi vůči mě zaujatý od sporu našich guild.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hele, chápu že každej z jmenovaných patrně něco nekalýho udělal, ukažte mi ostatně někoho svatýho. Neznam člověka, kterej by třeba nahlásil nějakej bug, o kterým ví, že se na něj s největší pravděpodobností nepřijde nebo se případně jemu trest vyhne, nepůjde mu to dokázat. Věk Mirků Dušínů už je dávno pryč. Takže určitou míru viny nese asi každej ze zůčastněných. Spíš sem radši házejte novinky ohledně toho, jestli se Lorellin ještě vrátí (a kdy cca) nebo jestli už je fakt odepsanej... protože to je to, co zajímá asi vesměs všechny hráče, kteří přišli o svoje postavy a teď aspoň doufají, že někde budou moct rozjet nový. To v zákulisí je většině putna, i když třeba můžou s někym sympatizovat nebo soucítit.

 

To jsem chtěl napsat,ale nevěděl jsem,jak to formulovat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co se týká novinek tak momentálně se Myra s technikem v Praze pokouší něco vytřískat z napadnutého disku.

 

edit: Praha s velkým P protože je to název města, já vím ...

Edited by FALKON

Share this post


Link to post
Share on other sites
Cybe mel i jako jediny mod pravdu...

 

Tady je svoboda projevování názoru. Pokud se člověk slušně vyjadřuje je mi jednu co tu postuje. Klidně prostestuj s tímto tématem, ale slušně.

 

Cybe to porušil. Tak jsem zakročil...

 

Edit by axxxa: Chtěla bych podotknout (bez zbytečného spamování), že Wowresource vždy bylo, je a nadále zůstane neutrální.

Edited by axxxa

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tady je svoboda projevování názoru. Pokud se člověk slušně vyjadřuje je mi jednu co tu postuje. Klidně prostestuj s tímto tématem, ale slušně.

 

Cybe to porušil. Tak jsem zakročil...

 

 

tak bych nepsal abych ho IGNOROVAL ,ale napsal bych aby se klidnil v projevu nebo tak....

 

nebudu ignorovat pravdu co napsal..plne s jeho prispevky souhlasim !

Share this post


Link to post
Share on other sites
Co se týká novinek tak momentálně se Myra s technikem v Praze pokouší něco vytřískat z napadnutého disku.

 

edit: Praha s velkým P protože je to název města, já vím ...

 

Ok, budu doufat, že kdyby ses dověděl něco novýho, tak nám to sem napíšeš, čim dřív, tim hned.. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
tak bych nepsal abych ho IGNOROVAL ,ale napsal bych aby se klidnil v projevu nebo tak....

 

nebudu ignorovat pravdu co napsal..plne s jeho prispevky souhlasim !

 

Tak jsem původní příspěvek upravil. Tak aby odpovídal tomu co jsem myslel.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Edit by axxxa: Chtěla bych podotknout (bez zbytečného spamování, že Wowresource vždy bylo, je a nadále zůstane neutrální.)
Proto jsme s kupkoidem zvolili wowresource jako možnost prezentace událostí.

 

nebudu ignorovat pravdu co napsal..plne s jeho prispevky souhlasim !
Pokud má moderátor problémy a projeví se to na fóru, pro mě není problém to akceptovat. Ovšem když někdo vyzdvihuje napomenutá slova, je to pro mě zklamání.

Share this post


Link to post
Share on other sites
tak bych nepsal abych ho IGNOROVAL ,ale napsal bych aby se klidnil v projevu nebo tak....

 

nebudu ignorovat pravdu co napsal..plne s jeho prispevky souhlasim !

Jasně, takže abys tomu rozuměl i ty: "Pokud sem vtrhne a začne všechny posílat doprdele, tak opravdu, ale opravdu se to nedá brát jako inteligentní příspěvek do diskuze"

Pokud by jeho příspěvky měly náležitou formu, nikdy se nestane že by proti němu bylo zakročeno. Navíc je situace o to těžší že Cybe je moderátor, čili svými výroky mohl poškodit (doufám že dobré) mínění o wowresource. ju?

 

Edit: Tak, doufám že tohle je poslední příspěvek mimo téma.

Edited by axxxa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolem osmé hodiny večer mám s Myrou sraz v Praze, tak se ho zeptám jak to dopadlo, jak to vypadá a hned jak přijdu k PC to sem napíšu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jinak jeste doplnim par informaci co jsem se dozvedel dnes v 2 rano :) od Waritka. Potom co server byl napaden jsem totiz vystartoval prave na nej protoze jsem ho vsichni podezirali z pomsty i kdyz jsem doufal ze to neni pravda. Pozdeji jsem diky nemu zjistil ze jsem se opravdu mylil a on nic neudelal dokonce me poskytl informace : Ze server byl neznamou IP napaden uz jednou. Dokonce se tomu cloveku podarilo vypnout server a nekolikrat pry pri ukoncovani tam tu Ip zahledl znovu. Jak me on rekl tuto informaci predal Myrovy a nikomu jinemu. Jak to bylo dal bohuzel nevim to mne uz znamo neni. Ale shodl jsem se s Waritkem na jedne veci... mozna tomu slo zabranit driv..

 

Edit : otazkou je co je na tom pravdy

Edited by Renegarde

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pokud má moderátor problémy a projeví se to na fóru, pro mě není problém to akceptovat. Ovšem když někdo vyzdvihuje napomenutá slova, je to pro mě zklamání.

 

omg nauc se cist...nepsal jsem ze vyzdvihuji nejaky sporsty slova...ale vyznam toho co rekl

 

EDIT : to axxa - to je jen domenka (same kdyby)...tento prispevek sem poslal hned po tom tvem nevidel jsem ho...kdyztak ho smaz....a za dalsi myslim ze i mod ma pravo se vyjadrit (ikdyz by mel byt opravdu neutralni)

 

EDIT : to FALKON - prestan pls vse prekrucovat thnx

Edited by Zbabelec

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×