Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
SneakerXZ

World of Warcraft : Wrath of the Lich King - nový WoW datadisk

Recommended Posts

dival se na to taky nekdo?

bylo to husty: ingame videa ze vsech lokaci(par jich tam bohuzel chybelo), informace o vsem co by se melo v datadisku objevit (nove rasy asi nebudou!), kouzla deathknighta , nova profese, HUUSTA PvP arena, zivy zapasy WoWka, Warcraftu 3, a Starcraftu, a mnohem vic...

Share this post


Link to post
Share on other sites
uz sa tesim :surprise: :surprise: :surprise: :surprise: :surprise:

Zkus to příště s jedním smajlem. Jinak lokace se dala očekávat (že jo Cybe?? :P ), trošku zklamání z pouze jednoho hero classu, nová profese se mi strašně líbí (i když kdy už proboha přidají flettchera!). Příští datáč vidím na oblast kolem Velkého Víru (nagy, nagy, n... Azshara).

 

PS: ne toho v Čechách

Edited by kupkoid

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prý, že přídají zatím jen jednu hero class jinak by to bylo těžké vybalancovat, ale v budoucnu přidají více hero class.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cus all ja uz se nemuzu dockat oficial stranka je zde http://worldofwarcraft.com/wrath/ libi se mi to hlavne ten novy class Death Knight jinak tady je odkaz na zbytek novinek cesky http://wow.sosgames.cz/ jinak komu by se nechtelo klikat tak tady :

 

Tak a je to tu, nový datadisk byl officiálně oznámen na BlizzConu který začal dnes ve 20:00 místního času. Byla spuštěna Wrath of the Lich King Site, kterou udělal samozřejmě blizzard.

 

A co tam bude nového ?

 

 

 

- Nyní se může hráč probojovat až na 80 level

- Nový class Death Knight bude dostupný jak pro HORDU, tak pro ALIANCI

- Do hry přibudou dobývací stroje ! Zničitelné budovy a nová pvp bojiště

- Nová profese Inscription, díky níž si budete moci vylepšovat svá kouzla a dělat nové předměty

- Přibudou stovky nových itemů, receptů a plánů

- A hlavně přibude nový kontinent Northrend, na který se bude moci podívat každý hráč na každém levelu, avšak obtížností je tento kontinent pro levely 68+

- A poslední zajímavostí je, že na tomto kontinentu sídlí sám Král Lichů (Arthas, dříve paladin), kterého budou moci největší odvažlivci zabít

 

 

No já nevim jak vy, ale já sem opravdu moc šťastný a hrozně se tešim až si to zahraju. Jediné co ještě můžu podotknou je to, že Blizzard nejen že dělá skvělé hry, ale ví jak má vypadat i správný datadisk: Nový kontinent, nový class, 80 level, stovky nových itemů, Král Lichů (Arthas), nové prvky jako dobývací stroje ... No prostě nemám slov, děkuji ti Blizzarde ... MEGA ENJOY !

 

jinak zdroj jsem psal pred tim a tento prispevek byl napsan 03.08.07

Share this post


Link to post
Share on other sites

No nvm jak to bude vete ja som pocuL ze spravia ten druhy datac a thats all .... proste ze sa cu venovat starcraftu a na wow uz sa vykakaju.... ale asi je to len fame :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam takový dotaz... zřejmě začnu hrát na oficiálním serveru a zajímalo by mě, jestli z vlastní zkušenosti nevíte, který realm má největší zastoupení české populace? A jestli se může na něm mluvit česky?.... Na offiku jsem nikdy nehrál , takže nevim, ale když už začnu, abych si vybral dobrý realm...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jednoznačně Drak'thul, si vytvoř trial účet a můžeš si to sám vyzkoušet...ale já osobně bych si tam postavu už nikdy nevytvořila. Několikrát sem to vysvětlovala, ale nechtěla bych už ani do české guildy, natož na český realm.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jednoznačně Drak'thul, si vytvoř trial účet a můžeš si to sám vyzkoušet...ale já osobně bych si tam postavu už nikdy nevytvořila. Několikrát sem to vysvětlovala, ale nechtěla bych už ani do české guildy, natož na český realm.

 

Tím myslíš to, že se tam češi nechovají moc dobře, hůř než zahraniční hráči?

Share this post


Link to post
Share on other sites

řekněme to takhle, česky psát si schopen někde od 1. třídy, čili v 6ti letech. Naopak anglicky (ano, jsou zde i angličané, ale těch není zas tak velké %) se učíš o pár let později a než se seš schopen domluvit tak ještě déle. Možná se to zdá jako blbost, ale opravdu je ten rozdíl znát, pokud nabíráš lidi...řekněme od 15ti let, nebo od 10ti. Mnohem lepší kolektiv, mnohem lepší lidi. Osobní názor :-).

Share this post


Link to post
Share on other sites
řekněme to takhle, česky psát si schopen někde od 1. třídy, čili v 6ti letech. Naopak anglicky (ano, jsou zde i angličané, ale těch není zas tak velké %) se učíš o pár let později a než se seš schopen domluvit tak ještě déle. Možná se to zdá jako blbost, ale opravdu je ten rozdíl znát, pokud nabíráš lidi...řekněme od 15ti let, nebo od 10ti. Mnohem lepší kolektiv, mnohem lepší lidi. Osobní názor :-).

Snad to nebude tak hrozné, aby mě to odradilo na tomhle realmu hrát.... Konec konců, radši se budu dorozumívat s "méněrozumným" česky, než s "vícerozumným" cizincem, protože s mojí znalostí angličtiny to vyjde úplně nastejno :P .... Jinak, když je to v kategorii English-speaking realms, mužu tam mluvit česky ne? :)

 

PS: Kdyžtak to zkusim na trial.... kdyby byl někdo tak hodný a hodil sem realmlist offiku, nedokážu si ho zapamatovat ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

set realmlist eu.logon.worldofwarcraft.com
set patchlist eu.version.worldofwarcraft.com

popřípadě

set realmlist us.logon.worldofwarcraft.com
set patchlist us.version.worldofwarcraft.com

Share this post


Link to post
Share on other sites

reknu ti praxi ze zivota.jako cizinec muzu potvrdit ze cesi sou ti nejegoistictejsi a nejvysranejsi lidi se kterymi sem se v zivote setkal-sou i vyjimky mozna...(a to cestuju do zahranici porad) :), taky bych radeji hral na jinym serveru jak tvrdi axxxa, tomu se da verit co rika :)

 

timto nechci nikoho z vas pobourit pac ste urcite ty vyjimky, je to jen takovy moje zjisteni, pac ja odsad primo nejsem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobře :D .... Tak jaký byste nevrhovali další dobrý server, pokud možno s trochou čechů? Chci opravdu jít na offik a neprohloupit hned při volbě realmu.... Ješte si chci zeptat, jestli má cenu hned kupovat TBC? Za nové rasy hrát nebudu, tak by mě zajímalo, v čem mě to bude omezovat, dokud si TBC nekoupím? Nové rasy a Outland vynechejte...

Share this post


Link to post
Share on other sites
kua to vazne sa to bu dat stiahnut az v roku 2008 ??? :o

 

a cos myslel? ze udelat to bude trvat dva dny? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
vcera od 22:00 do 6:00 rano byl na GIGA2 zivy stream blizzconu... koukal sem, a vztaval sem az ted xD

Asi nevies nejak zohnat videa nejake ingame s toho streamu ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Asi nevies nejak zohnat videa nejake ingame s toho streamu ?

nevim bo to bylo live a ja sem to nenatacel... ale bylo to good XD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×