Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
novdy

[Připravuji] Ascent Creature Creator

Recommended Posts

 

 

Myslíte, že to někoho bude zajímat?

 

Jinak:

 

Psáno v C# jazyce

Vysoké zabezpečení aplikace ( JIT Debugger) tzn.: nikdy by Vám neměla vyskočit tabulka Continue, Quit - toto většinou naleznete na Ecko tool

Robustnost aplikace

 

Připravuji

Službu "Přání - rozkaz" tzn.: Vaše přání, nebo návrhy se budu snažit zrealizovat (jestli je v tom slově s, tak se nezlobte :P )

Debug mode

Edited by novdy

Share this post


Link to post
Share on other sites

za 1. uprav si ten podpis dpc je to velke jak nvm co! za to by mel byt bad nebo warn! za2. jj me to zajma jen by si mohl pridat este qst editor, popr. creator do toho programku :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
za 1. uprav si ten podpis dpc je to velke jak nvm co! za to by mel byt bad nebo warn! za2. jj me to zajma jen by si mohl pridat este qst editor, popr. creator do toho programku :)

Za ten podpis se omlouvám. Mám mozzilu a ta mi to zmenšila, když jsem se na to díval bylo to asi 300 × 100. A ten quest editor mám v plánu udělat do budoucna a přidat tam i item creator a takové vychytávky. Něco jak má MaNGOS - MaNGOS Database Handler.

BTW: taky mám rád hop ;)

Edited by novdy

Share this post


Link to post
Share on other sites

creature creator good dakomu sa mozno zide a k tomuto

 

za 1. uprav si ten podpis dpc je to velke jak nvm co! za to by mel byt bad nebo warn! za2. jj me to zajma jen by si mohl pridat este qst editor, popr. creator do toho programku :)
toto najdes tuna http://wow-v.com/forums/index.php?&ret...v.com/index.php Edited by miki999

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pro mikiho : je to sice pekne ten web delac ale kdyz to mas doma mas za prve prehled o tom jake mas NPCecka za druhe nemusis pouzivat konzoli mysql (nebo soubor *.sql), ale je to na tobe ;). a pro 24736**** (sry zapomel jsem jmeno :D ) hned pisu ;)

 

btw: mam jenom acc od novdy jinak jsem mato

btw2 + edit: na tom wow-v mam ban :-[

Edited by novdy

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pro mikiho : je to sice pekne ten web delac ale kdyz to mas doma mas za prve prehled o tom jake mas NPCecka za druhe nemusis pouzivat konzoli mysql (nebo soubor *.sql), ale je to na tobe ;). a pro 24736**** (sry zapomel jsem jmeno :D ) hned pisu ;)

 

btw: mam jenom acc od novdy jinak jsem mato

btw2 + edit: na tom wow-v mam ban :-[

 

no mne ruka neodpadne ked budem musiet sql subor hodit do db alebo cez konzolu a nahodou v tom je dost prehlad ale juknu aj na ten tvoj creator

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Me by se to libilo ale radsi si hodim sql file rucne do db bez ze bych tam pak mel bordel... Ale Q creator by se hodil fakt moc!!! a co nejvic ze vseho - script creator!!!! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Určite by sa mi to hodilo, keďže nemám veľké skúsenosti s nahadzovaním vecí do db.

Máš aspoň približný termín releasu? Už sa fakt teším..

 

:mid_sword:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Určite by sa mi to hodilo, keďže nemám veľké skúsenosti s nahadzovaním vecí do db.

Máš aspoň približný termín releasu? Už sa fakt teším..

 

:mid_sword:

pocitam tak do 15. listopadu

Share this post


Link to post
Share on other sites
jsem na tom podobně taky se mi slovesnké měsíce pletou, ale od tý doby co umim krapet anglicky tak to tak nák překládám :teehee:

omlouvám se...nevim pro se to tu objevilo 3x prosím smažte to

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hhh náhodou já sem se anglický měsíce naučil jen díky slovensky ;):D

Share this post


Link to post
Share on other sites
:D super tema :D a ten creator ... no zvedl jsem trosku ladku a pridam tam trainer editor a vendor takze nevim jestli 15. Novembera :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Me by se to libilo ale radsi si hodim sql file rucne do db bez ze bych tam pak mel bordel... Ale Q creator by se hodil fakt moc!!! a co nejvic ze vseho - script creator!!!! ;)

pamatuj si ze co dela mato to nikdy nedela bordel (toho nicku novdy si nevsimej, ja jsem mato) a jinak ten script udelal jsem takovou pidi util

http://www.wowresource.eu/index.php?showtopic=6026

Share this post


Link to post
Share on other sites
:D super tema :D a ten creator ... no zvedl jsem trosku ladku a pridam tam trainer editor a vendor takze nevim jestli 15. Novembera :P

 

Huuustyy!!!! Masakr jen tak dal!!! B)

 

//EDIT:

Heej a diky moc za ten edotor scriptu!! Jdu to ozkouset !!! THX MOC!!!

Edited by Shana

Share this post


Link to post
Share on other sites
Huuustyy!!!! Masakr jen tak dal!!! B)

 

//EDIT:

Heej a diky moc za ten edotor scriptu!! Jdu to ozkouset !!! THX MOC!!!

neni zac :-) jsem rad ze se to aspon nekomu hodi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uz mam "beta" verzi programu. Staci uz jen dodelat Vendor menu, par grafickych uprav a par informaci jak pouzivat ACC (Ascent Creature Creator)

Share this post


Link to post
Share on other sites

×