Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Goodie

Jaký máte názor?

Recommended Posts

Docela dost se zacala v mem okoli resit problematika stylu oblekani, chovani atd a tak me zajima jak to vidi jiny lidi a jeste vic... jak to vidi parani WoWka na tomhle foru. Jako napriklad nekdo nenavidi a vubec nesnese emo, nebo "diskofila" a nekdo zase nesnese pritomnost cloveka co nosi rovnej ksilt. (Patrim k te skupine co by rovny ksilty strilela :D) Treba ja osobne mam holku emo a vubec si nemyslim, ze je vadna a docela se mi libi i ten styl oblikani. (Neni jedna z tech co se rezou ziletkama atd... :D) Tak reknete vas nazor... treba kdyby ste si meli vybrat mezi technarkou, hoperkou, emo, nebo holkou co posloucha disko - kterou by ste chteli a co se vam na tom stylu vlastne libi? Jsem zvedavej ktery styl prevlada. Zatim GL :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

no ja posloucham hlavne trance a house,moje mlada je na hip hop ale respektuji to.z ostatnich stylu mi nic moc nevadi,at si kazdy posloucha co chce,jedine metalisty nemusim.

 

jo a co se mi na tehle stylech libi? no tak House=klasika,party sounds :) a trance,je pro me proste neco uzasneho,dokazu se diky nemu odreagovat a hrozne me uklidnuje.Je to hodne free,a producent pri tvorbe nema zadne zabrany.

Edited by megi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chcete počuť môj uprimny nazor?

Mali by to strielať !! a to všetko rad za radom

  • HipHoperi, n00bovia co si myslia ze su uber cool ked si daju o tri cisla vacsie topanky a obliekaju sa ako dementi
  • Punkeri - tiez nesympaticke Punks not dead suxx so much for me
  • Skinheadi - to iste
  • emo... co je to za debilitu.. vsetci su vzdy v ciernom režu si žily ako na hlavu a potom pišu krvou na steny I LOVE U atd... trapne jak svina nemyslite?
  • neonacisti - vsetkych vystrielať
  • metalisti tiez prehnani, aj ta ich cudna hudba, nechapem ako to moze niekto zdravy pocuvať
tu mate uvedeny moj osobny nazor na otazku.. všetkych prislušnikov hore uvedenych skupin by som najradšej dal do plynu :D

DnB 4ever -.-

sT@N

Edited by sT@N

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chcete počuť môj uprimny nazor?

Mali by to strielať !! a to všetko rad za radom

  • HipHoperi, n00bovia co si myslia ze su uber cool ked si daju o tri cisla vacsie topanky a obliekaju sa ako dementi
  • Punkeri - tiez nesympaticke Punks not dead suxx so much for me
  • Skinheadi - to iste
  • emo... co je to za debilitu.. vsetci su vzdy v ciernom režu si žily ako na hlavu a potom pišu krvou na steny I LOVE U atd... trapne jak svina nemyslite?
  • neonacisti - vsetkych vystrielať
  • metalisti tiez prehnani, aj ta ich cudna hudba, nechapem ako to moze niekto zdravy pocuvať
tu mate uvedeny moj osobny nazor na otazku.. všetkych prislušnikov hore uvedenych skupin by som najradšej dal do plynu :D

sT@N

 

hh a jaky mas nazor na technare? a celkove na party people?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Já asi nejraději mám kapely, které nejsou moc známé jako HC3 a The Pant. Jako další jsou dobré Anti-Flag, Billy Talent (koncert v Praze byl fakt hodně dobrý), Deftones, Alexisonfire a Rise Against.

Share this post


Link to post
Share on other sites
tak uprimne povedane mi pripadaju byt najnormalnejši a v pohode...

sT@N

¨bodejt, nejvetsi smazky a fetaci ze vsech jmenovanych skupin :). Nekomu se to muze libit

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak koukam, ze se to chytlo. :D

No sT@N moje mlada je hodne silne emo... a zilu si nereze. Vsichni nejsou takovy... to uz je zase gothic.

Poucovala me. Prej je to neco jinyho :D . Jo je pravda, ze hoperky jsou celkem pekyn holky, ale to jejich chovani mi vadi. A mam zkusenost, ze nejsou tolik verny. To zase treba emo jo. Proto mam emo holky rad. :D Ja sam posloucham styl hudby typu Linkin Park a obcas si poslechnu aji nejakej drum"n bass. (Jenom je podle me blbost tridit lidi podle stylu hudby.)

 

Jinak na metalisty, skinhedy a punkery jsem uplne zapomnel, ale nemam rad ani jedny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale no tak děcka, trochu tolerance a pochopení... Když si někdo chcě řezat žíly, ať si je řeže. Když chce někdo žít hip-hopem, ať si tak žije. Mě je to naprosto putna. Samozřejmě jen do chvíle, než s tím začne otravovat okolí. Sám poslouchám opravdu široké spektrum hudby, od punku po klasiku. Samozřejmě bez komerčního balastu a výše zmiňovaného hip-hopu (a rapu), který mi k srdci prostě nepřirostl.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×