Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
novdy

Ascent restarter

Recommended Posts

Ascent restrarter

 

Myslím že není co vysvětlovat, akorát tři věci byste měli vědět:

 

1. Pro správný běh programu je potřeba NET Framework 2 (je ke stažení FREE snad uplně všude)

 

2. Opět beta verze (C# nemá velice dobře propracované ovládání API rozhraní, tak se nedivte kdyby náhodou se někdy console ascentu neschovali. Lze to vyřešit restartem obou consolí (ascent, logon))

 

3. Nastavit config.conf soubor

 

cas = cas v sekundach (za kolik sekund mám zkontrolovat? )

ascentExe = cesta k ascent.exe

logonExe = cesta k logon.exe

 

DOWNLOAD:

Edited by novdy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mato ty jseš šikovný a nadějný programátor.U ascentu je tě škoda.Kdyby si přešel na mangos,hodě uživatelů by si toho vážilo.

 

Jinak další povedená věc,GJ.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mato ty jseš šikovný a nadějný programátor.U ascentu je tě škoda.Kdyby si přešel na mangos,hodě uživatelů by si toho vážilo.

 

Jinak další povedená věc,GJ.

Určitě se známe ze ZŠ :D . Jo a na MaNGOS už asi přecházím... Ascent = Stabilita playery, MaNGOS = Málo bugů, slabá stabilita (je to ale těžké :D )

Share this post


Link to post
Share on other sites
Určitě se známe ze ZŠ :D . Jo a na MaNGOS už asi přecházím... Ascent = Stabilita playery, MaNGOS = Málo bugů, slabá stabilita (je to ale těžké :D )

 

Jasně,známe se.Někdy se sejdem a pokecáme..ale to tu nepatří :D..

 

U mangosu každopádně najdeš lepší využití a budeš užitečnější.

Share this post


Link to post
Share on other sites
celkom podareny , ale trosku zbytocna praca na tom 1.)Malo kto to vyuzije poriadne a oceni 2.)Ascent naozaj zacina nejako zapadat :(

Jj souhlasím s tebou :) . Ja to dělal jenom tak, že jsem se nudil :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

no tak to je ine , ale skor by som vymyslel nieco ecsieeho :) , napr nejaky new emu zalozeny na Ascente a MaNGOSe

Edited by Dead F. Angel

Share this post


Link to post
Share on other sites

good programek ale mohol si to este nastavit tak aby sa to nedalo restartovat pod minutu lebo sa najdu taky ako som ja ktory to nastavia na 10 sekund,ked sa mi pustulo 22 logonserverov a ascentov tak ma slo porazit najlepsie na tom je ze ten restarter mi nechcelo zrusit :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
good programek ale mohol si to este nastavit tak aby sa to nedalo restartovat pod minutu lebo sa najdu taky ako som ja ktory to nastavia na 10 sekund,ked sa mi pustulo 22 logonserverov a ascentov tak ma slo porazit najlepsie na tom je ze ten restarter mi nechcelo zrusit :D :D :D

Je to možné no... nejsem nejlepší :D . Já to testoval a celkem v klidu mi to šlapalo. BTW všim sis změny barviček :D:D xD (dobrá blbůstka co? :D )

TO: Dead F. Angel -> :D Tak dívej: Ascent restarter má asi 50kb a to jsou v něm asi 4 ikony. Ascent -> nekolik mega! :D a ted si s tím pohrej... to není fakt jednoduché... Na tomto restarteru jsem dělal asi 2 týdny.

 

Edited by novdy

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ukážu Vám zdrojáky:

 

(otevírejte v txt editoru)

nac take romboidni alikace ? dejte do txt, ulozte jako .bat a dejte k exe ascentu a klinete..restarter vse udela za vas :) a usetrite i ramky

ascent rest

@ECHO OFF
CLS
ECHO Server Started %time:~0,5% %date:~1%
:SERVERLOOP
cd WS
ascent.exe
ECHO Server Restarted %time:~0,5% %date:~1%
ECHO.
GOTO SERVERLOOP
:END

logonrest

@ECHO OFF
CLS
ECHO Server Started %time:~0,5% %date:~1%
:SERVERLOOP
cd WS
logonserver.exe
ECHO Server Restarted %time:~0,5% %date:~1%
ECHO.
GOTO SERVERLOOP
:END

Share this post


Link to post
Share on other sites
:) uz podle nazvu by si mohl vydedukovat o co by mohlo jit,restarter slouzi jednoduse k automatickymu nahozenozeni serveru pokud spadne

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kdyz se ti vypne ascent.exe proces nebo logon.exe tak ti ho zapne znova... to Gurundix: jj ta ramka me opravdu stve... ale v tom tvem restarteru si neschovas okna :P:D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kdyz se ti vypne ascent.exe proces nebo logon.exe tak ti ho zapne znova... to Gurundix: jj ta ramka me opravdu stve... ale v tom tvem restarteru si neschovas okna :P:D

 

 

lama si okna neschova, ja to spoustim jako systemovou aplikaci, takze okna nejsou videt :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
lama si okna neschova, ja to spoustim jako systemovou aplikaci, takze okna nejsou videt :)

no a ted mi rekni kolik lamek neni na tomto foru (bez urazky)

Share this post


Link to post
Share on other sites
no a ted mi rekni kolik lamek neni na tomto foru (bez urazky)

no ..je jich par.. maji i jmena..ale zase by se nekdo mohl urazit, že jsem ho sem nepripsal... ..drzme se ale tematu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

×