Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Zachy

[REPACK] BrantX's Repack V2

Recommended Posts

Pocuj mylsis ze by tie scripty fungovali aj na starsej revizii?? Bo henta nova mi furt pada Due to no conectivity pise logon..

TO mi ziadna revka nedelala....

Share this post


Link to post
Share on other sites

lebo ked si tu db nahodis tak sa ti automaticky spravi nova db s menom ascent ak si si nevsimol a tim padom je tebou vytvorena db prazdna

Share this post


Link to post
Share on other sites
lebo ked si tu db nahodis tak sa ti automaticky spravi nova db s menom ascent ak si si nevsimol a tim padom je tebou vytvorena db prazdna

dikes moc :) jjj nevsimol som si to vobec :D az ked si to napisal :D:D:D ;) to je tak ked je clovek slepy:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

pls vipisuje mi tkito error ked zapnem ascent-world : Die directive received :I am a newb who didn´t even read half my config file! CO S TYM JE ? :((

Share this post


Link to post
Share on other sites

tak ja ti to prelozim ja som lama ktora si neprecitala ani polovicu mojho config suboru skus to vymazat len tak co sa stane

Share this post


Link to post
Share on other sites

pls neviete ako nainstalujem net framework 3.5 nejde mi to uz som pisal ze sa mi to zaseklo -- mam net framework 3.0 a nejde mi tento repack je to tym ze nemam net framework 3.5 ?

 

*ozaj napiste niekto aky je rozdiel medzi NCDB a Rusdb?

 

*a myslite si ze ked skobinujem reviziu trunk 4295 a tu databazu v tomto repacku tak to pojde???

 

Musim inak pochvalit Mikiho999 a Zachyho a inaych za vela dobrych topicov a vylepseni na server

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jsi si jistý, zda se ti instalace opravdu sekne? Já si ho zrovna instaloval včéra a pekelně dlouho se mi instaloval, až jsem si chvílema myslel, že se mi to seklo.

Celý proces, mi trval cca +-1 hodinku.

 

Rozdíl mezi NCDB a RusDB. To se dá těžko řící. Obě DB jsou blizzlike ( tedy snaží se aby byly co nejpodobnější officiálnímu serveru ) Každá z nich má svoje + a svoje - . Já osobně ti k tomu asi více neřeknu ;) Musíš zkusit a uvidíš, jaká se ti bude páčit více.

 

A jestli použiješ rev.4295 a DB obsaženou v tomto repacku, tak je možné, že ti konzole bude ukazovat chybné/chybějící tabulky. To si pak budeš v DB muset srovnat ručně, nebo nějakýma updatama ;)

 

Hehe, díky za pochvalu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
tak ja ti to prelozim ja som lama ktora si neprecitala ani polovicu mojho config suboru skus to vymazat len tak co sa stane

tak to si este dobry :D:D: ja som si ho pre istotu ani neprekladal ;):D ale vem ocom je rec :D ale naco mi bude kazde slovikcko :nw2_guitar::whistling: :whistling:

Share this post


Link to post
Share on other sites

NEPIŠ CAPSLOCKEM !

 

Zkus trošku zapojit mozek ( neboj, nebolí to :P ), konzole ti vypisuje ,,Die directive received :I am a newb who didn´t even read half my config file!'' a nic jiného se nestane. Jak ti přeložil už Miki999, tak to znamená ,,Já jem lama, která si nepřečetla ani polovinu mého configu'' A dokonce ti Miki999 napsal co s tím máš udělat, nevím co na tom nechápeš. Takže logicky, co musíš udělat? No přeci se toho zbavit a to tím, že to z configu smažeš.

 

Tak to vezmem od začátku.

Otevři si Ascent-world.conf a v něm najdi toto :

 

#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#
# Die Directive
#
#    If this triggers it means you didn't read your config file!
#    Just comment it or remove it when you've read this.
#
#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#

#<die msg="I am a newb who didn't even read half my config file!">

 

To celé smaž, pak si vyhledej ještě toto :

 

#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#
# Die Directive
#
#    You should know what to do here :P
#
#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#

#<die2 msg="I read nearly all my config file, but not the whole thing!">

 

a to také smaž.

Poté to bude vše O.K !

 

A zkus napsat, že nevíš jak na to, tak začnu vraždit :teehee:

Share this post


Link to post
Share on other sites

aj taky musia bit zachy ale zas mi to nejde :D a to si nerobim prvy april :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

rofl neviem ci to tak ma byt ale ked uz ma ilik asi 20 % a ked ho uz bije majev tak sa tam objavi asi polka BT :D :D :D a zacnu ho byt zazrel som tam aj councilov aj essence :D ale na konci ty co prezili odisli a mna nebili :P screnol som len toto haluz mno :)

Edited by miki999

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skusal som tento repack ale ked pridem za vendorom v shop maile tak mi wow napise critical error (mam wow +TBC a patch 2.3.3 EnGb)

neviete ci to je chyba wow alebo servera??? a ked to urobim server napise toto:

 

Sql query failed due to [unknown column `player_guid` in `where clause`], query:

[DELETE FROM playercooldowns WHERE player_guid =2 ]

 

Iliidan je super ,ze funguje. Shop mail je dobre urobeny len ten vzhlad tych vendorov=hrozne jeden vacsi jeden mensi a kazdy vyzera inak.

Len co ma este trapi ked sa pripojim tam mam kazdy item viac ako 4krat (mal som napriklad 4 heardstony)

 

*mohol by tu niekto napisat ID-cka tych npc ktore su tu pridane ???

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×