Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Queltalas

Nabízím se jako GM

Recommended Posts

Ahoj lidi, pokud zrovna hledáte GM, jste tu správně - Co nabízím a požaduji:

-Věk: 17 (na Blizzu požadují 18, škoda :D)

-Proč chci být GM? Hraní WoW už mě nebaví, na různých free serverech mám postavy na vysokých levelech a proč se něčemu nepřiučit a zároveň pomáhat hráčům

-Znalost Mangosu včetně struktury DB, u Ascentu je to se mnou horší, protože Ascent nemusím (neber si to osobně Zachy)

-Znalost PHP, SQL, EventAI

-Výborná znalost WoWu i TBC

-Zkušenosti z Drahyho Free Serveru a ze serveru Sunwell - z prvního sem odešel kvůli přijímačkám na střední školu, z druhého kvůli antipatiím k administrátorovi

-Slušnost vystupování samozřejmostí

-Příkazy si může najít každé malé dítě co umí zadat do googlu "GM příkazy Mangos/Ascent", ale umím je snad na jedničku (prozkoušení není problém)

-Rád bych u Vás byl In-GAME, Eventer a občasný developer

 

-Pažaduji zaběhnutý server (např. "Jedeme už půl roku!" a na webu mají lorem ipsum a je prý kompletně dokončen :))

-A kolektivní spolupráci

 

-Nic míň, nic víc

 

-Jako ukázku z mé práce sem pro Vás připravil můj repack MaNGOSU (sám jsem zkompiloval, připravil,...) pro absolutní lamky. Ke stažení na Filebeam (nový odkaz)

 

Dík za případné nabídky

 

Edit: Zapoměl jsem na kontakt: ICQ: 409373623 a email: [email protected]

Edited by Queltalas

Share this post


Link to post
Share on other sites
Klidně nabízejte dále, nejsem rozhodnutý

škoda že jenom na zaběhlé servery :) Jinak bych tě bral :) zrovna mi totiž odešel scripter kvůli škole :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na ten Resident Evil? Mě se to jako projekt líbí, poslední dva české old-school-wow servery na patchi vyšším než 2.0.0 (Majkee a Tranzer) přešly na TBC - co není může být, uvidíme :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na ten Resident Evil? Mě se to jako projekt líbí, poslední dva české old-school-wow servery na patchi vyšším než 2.0.0 (Majkee a Tranzer) přešly na TBC - co není může být, uvidíme :)

Tak jsem se spletl :) Scripter neodešel... Takže jsme full... ale jestli máš zájem furt tam je místo... a jestli umíš anglicky.. můžeš nám pomoci překládat SD2 - Localized_Texts

_.-._

Ale Kal'Gul je na scéně delší dobu takže doporučuji ti jít knim :) (Method_manův post)

Edited by ararara

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kal'Gul znám. Ještě nejsem rozhodnutý.

 

Klidně nabízejte dál...

Dík

 

Edit: část příspěvku stažena, někteří to nepochopili

Edited by Queltalas

Share this post


Link to post
Share on other sites
ale jaká je odměna? (nechci ferrari :))

Ehmm, ty jsi se nabídl sám a ptáš se na odměnu ? :) Já tyto věci tedy dělám, protože je to můj koníček, je to pro mně zábava.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Každej za to chce odměnu.. to je hrůza... hele já odměnu nedávám.. je to čistě dobrovolné.. a jestli se vše vydaří a server opravdu poputuje do housingu v praze.. tak odměnou bude kvalitní server s českým překladem, GM post... a hraní... :) nic víc nenabídnu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nic víc nechci - o to mi jde - přátelský tým, kde ti admin neřekne "hele dělej sprav to, máš na to den jinak letíš". Mě to taky baví, jinak bych to nedělal.

Edited by Queltalas

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nic víc nechci - o to mi jde - přátelský tým, kde ti admin neřekne "hele dělej sprav to, máš na to den jinak letíš". Mě to taky baví, jinak bych to nedělal.

Tak náš server je v testovací fázi, pravděpodobně zítra bude spuštěn pro hráče... plimit je nastaven na 20 hráčů kvůli lince, uvidíme jak to linka ponese a podle toho to zvětšíme...

Test.fáze znamená že nejedeme nonstop a nejsme plnohodnotný server... Cca za pár měsíců, ke konci roku 2008 by se měl koupit stroj cca za 7k nainstalovat linux ubuntu a uložit na housing do prahy (fropsi.cz) ... Vydaří-li se vše, tak jak má server se stane plnohodnotným... Jestli i přes tyto vyjímky máš zájem pomoci v překladu Q, localised_textů atp... rád tě přivítám... Ale spíše ti doporučuji method_manův server kalgul.eu ... který je na scéně delší dobu, má kvalitní zázemí a hodně se o server starají... Jelikož u nás je ještě možné že to za měsíc, dva vzdáme a projekt pujde pod kytičky :) V což ale nevěřím a doufám že to vydrříme co nejdéle.. a splníme si svůj společní sen... :)

Edited by ararara

Share this post


Link to post
Share on other sites

Překládat localised_text klidně můžu, nebude to trvat dlouho - tak den.

Ještě nejsem rozhodnutý, jestli ještě někdo má nabídku, postněte

Share this post


Link to post
Share on other sites
Překládat localised_text klidně můžu, nebude to trvat dlouho - tak den.

Za den chceš začít překládat, nebo za den to chceš mít přeložený ?

Edited by Zachy

Share this post


Link to post
Share on other sites
Když budu pracovat 16 hodin denně, zvládnu to

Nezvládneš, tomu nevěř ;) Koukal jsi kolik řádků to je ?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

a mezitim se nepujdes vysprchovat, najist, napit, zapalit, namozit zapestia jine kazdodenni veci ? :D ctim ve vzduchu sazku, jestli to zvladnes :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nekouřím, protáhnul bych to tak, abych pracoval 16 hodin. Vsadíme se až vylepšíš jewelcrafting :D;)

Jinak doporučuju: v BT by z guardu hned na začátku (leviathan) měla padat mail chestka s 988 armoru - sice nebude do setu, ale je lepší i co se týče abilit pro tebe. BT předpokládám dáváte, když dáváte Magisters Terrace.

Edited by Queltalas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oo :D prvne sem nechapal o cem mluvis, a pak mi to docvaklo :D JW mam tak maly, protze sem mel engeneering na max a pak me to nak nebavilo, tak z nudy.. a BT nechdime, sou ted naci neaktivni, ja taky.. ale asi zas pujdu hrat, ale na drak'thul :X

Edited by Blizz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stormwind - 999/1000 - Exalted

 

Tam mám já Hated :)

 

No, každopádně se z toho vyvinul topiku stal slušnej SPAM...

 

A na jakém realmu hraješ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

hraaal.. :-D Jmenuje se Dentarg. Je pravda, ze uz je to tu spam.. toto bysme meli resit na shoutboxu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×