Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

Prymary

Members
 • Content count

  108
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-4 Nepřínosný uživatel

About Prymary

 • Rank
  Level 4

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 1. Zdravím, mohl by mi prosím někdo poradit. Při compilaci trinitycore 4.3.4 mi vyskakuje 153 erroru převážně na téma: Error 1 error LNK2019: unresolved external symbol [email protected] referenced in function "public: static void __cdecl MySQL::Library_Init(void)" ([email protected]@@SAXXZ) C:\WoW server\WoW server\core\Release\src\server\authserver\Main.obj authserver Error 39 error LNK2019: unresolved external symbol [email protected] referenced in function __catch$??R<lambda_254121b334619ce52a1ddc69c3af58ee>@@QBEXXZ$0 C:\WoW server\WoW server\core\Release\src\server\authserver\shared.lib(MySQLConnection.obj) authserver a nebo Error 16 error LNK2001: unresolved external symbol [email protected] C:\WoW server\WoW server\core\Release\src\server\authserver\shared.lib(MySQLConnection.obj) authserver neví nekdo prosím jak to vyřesit. Já bych řekl že mi nekde chybí nějaká knihovna. Předem děkuji za odpověď.
 2. dotaz nasql

  To znamená že veci jako například rostliny nebo ruda se npřidávají do hry takto natvrdo do tabulky gameobject ale přidávají se přez pool system. http://collab.kpsn.org/display/tc/pool_gameobject
 3. Item

  co myslíš tím přebarvit ? jako např na legendarni ?
 4. [Hledám] Developera

  Vidím jen co požaduješ ale ne co nabízíš
 5. [4.3.4] characters nenalezeno

  Tak ho zkus vysreenovat jak problikne. Někdy bývá v konzoli vic info nez pak v logu.
 6. [4.3.4] characters nenalezeno

  A login ti hned padne nebo ti tam zustane s touto hlaškou ?
 7. [4.3.4] characters nenalezeno

  Překontroloval bych znovu config a podivej se jestli si nahodou nezadal hesla do Default misto LoginDatabaseInfo a překontrolovat jestli máš stejné jméno db a v configu.
 8. TC Problém s Boost

  Tak uz asi vim kde je chyba.... jsem asi tupy jsem si neuvědomil že to je revize pro wotlk a ja chci cata. Neni nejaka verze pro cata bez boost ?
 9. TC Problém s Boost

  No ted se trochu trápím s extrakcí dbc, maps a vmaps.... dbc do vygeneruje ale zdaji se mi priliš male 74mb a u maps a vmaps to hned napiše ze to nemuze najit nejake soubory v klientovi.
 10. TC Problém s Boost

  J už jsem ji našel ale i tak diky
 11. TC Problém s Boost

  Ok diky a jakou DB si k tomu nahraval ? Nejlepe odkaz děkuji
 12. TC Problém s Boost

  Zdravím, stáhnul jsem si nejnovější TC a chtěl ho prohnat přez cmake, ale to mě vyhazovalo chyby. Po hledani na netu jsem zjistil ze potřebuju knihovny Boost. Ty jsem stáhnul a přez VS konzoli nainstaloval podle návodu. Jenže ted mi cmake vyhazuje tuto chybu domnívám se, že to znamená ze cmake nemůže najít cestu k boost knihovnám. Zkoušel jsem ji zadávát podle návodu do cmakelitu ale to se pouze dopracuji k teto chybě Děkuji za jakoukoli radu.
 13. Cmake ERROR

  Já bych řekl ze bude asi problem nekde s Visual Studiem. Podíval bych se jestli ho maš správně nainstalovaný a jestli máš správnou verzi co sis tam nastavil.
 14. Hoj no napada mě jestli si nepřekročil nějake maximalní číslo pro entry, ale spíš už to máš jednou v DB. Nikde tam nevidím řádek s DELETE FROM.... Mužeš se taky podivat přez SELECT jestli uz tam tyhle řádky nemáš.
 15. Jak na Sniffy

  Diky za odpověď Chtěl bych ještě poprosit jestli by se tu nenašla nějaká dobrá duše která má doma 32 bit nezkompilovala by mi ten sniffer https://github.com/Anubisss/SzimatSzatyor mě to vyhodí chybu uz v cmake. A na webu se píše že kompilace se musí dělat jedině na 32 bit. Děkuju.
×