Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

Right hand Mangos

Members
 • Content count

  61
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Průměrný uživatel

About Right hand Mangos

 • Rank
  Level 4
 1. Internet - Průzkum

  UPC mám ho 3 roky zažil sem tak 15 výpadků z toho jeden byl 3dení ale jinak za tu dobu spokojený.... OSTRAVA Prvně sem ho měl taky přes from com net a taky to přebralo UPC
 2. [MaNGOS, TrinityCore] SQL Generator

  Dost dobré ;-) končně něco pro ty nooby ;-) dobře ty +1
 3. [Arcemu] AshbringerBoss V0.2

  Tohle je cpp
 4. nejde pustit TC.exe na 64bit

  S něčím podobným mám taky problém Mám MVS c++ profesional 2008 a pri kompilaci na 64bit systému na 64 bit rev mi tu napíš skip 11 succes ale kompilace nikde nevíte kde je problém ? díky
 5. C++ Reputation NPC

  Díky, ale není tohle pro arcemu ? tam mi nebude sedět struktura... kdybych věděl jak ta struktura má vypadat tak si to udělám i sám ;-)
 6. C++ Reputation NPC

  Dobrý den mám nápad udělat v cpp Reputation NPC= Npc které bude prodávat reputaci, 1000rep za 1000goldů, s kontroulou zda chce opravdu reputaci kopit, Koupit/Nekoupit. Ale sám si to nedokážu sepsat stačí mi udělat základ na strukturu core tc1 a zbytek snad dokončím sám. Děkuji za pomoc.
 7. Zone request. / c++ script

  Znovu to tedy oživuji, prosím o pomoc ;-)
 8. Poprosím o prečítanie Modom alebo Adminom

  Blumo pokud vím ani jeden post nebyl nějak vulgární, takže nevidím důvod proč byly smazané a za druhé stačí se jen nějak vyjadřit proti fórum a už je tu problém :D to je opravdu trapné a z warnem mi můžeš však ty víš
 9. Zone request. / c++ script

  A nebo by to šlo spůsobem že by v té zóně nefungoval příkaz .groupgo , tak by to bylo nejlepší řešení ;-)
 10. Zone request. / c++ script

  a tuhle část scriptu mám vložit kde prosím ? if(GetZoneId() = doplň && !HasItem(item_guid)) TeleportTo(x,y,z,o); GetSession()->SendNotification("Nemáš item, byl jsi teleportován"); A Id zóny má být místo: Doplň a id itemu má být místo čeho? Díky moc se neviznám v tomhle ;-)
 11. Zone request. / c++ script

  A nebo udělat script pro vendory že pokud nemáte ten item tak se vám nezobrazí to co vendor prodává a tím pádem si nic nebudete moci koupit, ale nechci aby to ten item vzalo ale pouze se podívalo jestli ho má ;-) děkuji.
 12. Zone request. / c++ script

  Zdravím hledám někoho kdo by dokázal sepsat c++ script který by měl pracovat tak že: Mám dvě zóny do kterých chci aby tam byl přístup povolen pouze, když budou mít v batohu určitý item... Na strukturu core TC1.. Za pomoc děkuji ;-)
 13. Výpis Horde / Aliance

  Díky moc všem za pomoc ;-) můžete lock
 14. Výpis Horde / Aliance

  Já používám tento php script: <?php $connect = mysql_connect("127.0.0.1","root","root"); mysql_select_db("characters_fun_tbc", $connect); $sql1 = "SELECT entry FROM characters WHERE race IN (1, 3, 4, 7, 11)"; $sql2 = "SELECT entry FROM characters WHERE race IN (2, 5, 6, 8, 10)"; $ali = MySQL_Query("$sql1", $connect); $horde = MySQL_Query("$sql2", $connect); $ali_count = MySQL_num_rows($ali); $horde_count = MySQL_num_rows($horde); echo "Alliance: $ali_count </br>"; echo "Horde: $horde_count </br>"; ?> a vypisuje mi to : Warning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, boolean given in C:\xampp\htdocs\skripty\index.php on line 11 Warning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, boolean given in C:\xampp\htdocs\skripty\index.php on line 12 Alliance: Horde: Nevím jestly tě správně chápu Potřebuju jednouduchej výpis kolik je horďáku a kolik aliku.
 15. Výpis Horde / Aliance

  Ano mám tam guid a nevíš jak to vyřešit ? v tom php ?
×