Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
ozaki

Mangos 3.0.9 (ne jen) Fun Repack

Recommended Posts

XD SOSAM SOSAM SSAM

 

99% kamosovi padne net padne elektrina

 

mam stym problem prepisem configy na ROOT ROOT ... ale stale pustim realmd a napise root mangos realmd

EDIT :us to ide sry

 

Zajimave

Edited by seross__

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak ze pokud by mel nekdo zajem vysla nova revize kde je mimo jine pridana i dalsi database pro PVP serv kdyz tak pisnete nahodim to :whistling:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak ze je pridany ubgrade ktery mimo jine obsahuje Mangos\WOTLK9551_Mangos7686_SD1012_ACID009 jsou i upravene database

Share this post


Link to post
Share on other sites
Muzes ten svuj prispevek editovat a nepsat tu triple ne-li jeste vice posty ??? Byl bych ti vdecny !!

Ty si co moderator ze tady vypisujes s vykricnikama??

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak to slape akorat nejak to pise ze nemam nainstalnutej tbc ani wotlk kdyz se chci portnout treba na novej ostrov a pritom oboje mam...

 

prepsal jsi expansion?

 

Kde se prepisuje ten Expansion pls... dik.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak uz sem tady dlouho nic pro zabavu a zjednoduseni nehodil. Abych to napravil tak tady mate repack ktery je celkem slusne rozjety jen to bude chtit par uprav .Sve upravy a napady muzete hazet sem.

Kdyz se do toho pusti vice lidi bude repack dokonaly pomerne driv .Vice -verze x64 a sou k dispozici 4 database 3x blitz a jednou fun tak ze preji prijemne testovani mozna pro nektere i hotove servry whistling.gif

Tak ze sosejte tady: Rev26 http://filebeam.com/989376172dad0d2b8a307afa986eefcc

Rev29 http://www.mediafire.com/?tnmjiyzonng

Mužeš pls hodit tu rev29 na filebeam pls moc stoho mi to nejde :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cau když spouštím mangos 32 bit tak mi to všechno udělá mapy vse ok az na tendel soubor MaNGOSScript.dll Hodí chybu vidite na obrazku. :-) Prosim o pomoc.post-7613-1240502808_thumb.jpg za každou radu děkuji. :-)

Edited by newster

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tohle mi dělalo taky, ale pak sem si uvědomil, že nemám nainstalovaný NET Framework 3.5 :-)

Jo ten mám naistalovaný ale nemam ty podtim mám jen 1.0 a 3.5 mám naistalovat i ty ostatní ?? Jestli to pomůže ??

Edit a jeste mi chybý servis pack 3 mužetto být i tím ??

Edited by newster

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jo ten mám naistalovaný ale nemam ty podtim mám jen 1.0 a 3.5 mám naistalovat i ty ostatní ?? Jestli to pomůže ??

Edit a jeste mi chybý servis pack 3 mužetto být i tím ??

no myslim ze az kdyz nahodis sevispack 3 pro Xp tak stahnes i 1 servis pack pro framework mahlo by to pomoct :rolleyes:

Edited by ozaki

Share this post


Link to post
Share on other sites
V tom souboru MaNGOSScript.dll pro 32 bit je chyba jestli mužu tak bych to nahodil sem trosku sem to upravi :-)

klidne nahod :nw2_guitar:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hele moc díky, fachá mi to ;)

není zač alemám já jeden problem ve hře když se chci jako gm tleportovat na ten nový ostrov co je uplně nahoře jak zadám příkaz .tele icecrown tak nic ale jinam se dá teleportovat ale zrovna nna ten ostrov ne to je divné. nechapu. :-) proste mi to nefunguje je to divné Pomožte prosím

 

Edit : tak teda když se chci teleportovat tak mi to píše YOU MUST HAVE TEH WARTCH OF THE LICH KING EXPANSION ISTALLED TO ACCECC THIS ARENA. Vůbec nechápu co stím ??

 

Edit 2 : Už někdo na Hulákadlu mi řekl že mám aktivovat MaNGOS na WOLK ale nevím kde ??

Edited by newster

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste jeden problem max level je nastavený někde na 255 ale nevím kde mangos.conf tak tam je 80lvl a jeste jak dosahnu 55lvl tak mi nejde ta nová porfese a blood elf nevíte co stím ??

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeste jeden problem max level je nastavený někde na 255 ale nevím kde mangos.conf tak tam je 80lvl a jeste jak dosahnu 55lvl tak mi nejde ta nová porfese a blood elf nevíte co stím ??

mas nahozeny expandion na 2??

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
není zač alemám já jeden problem ve hře když se chci jako gm tleportovat na ten nový ostrov co je uplně nahoře jak zadám příkaz .tele icecrown tak nic ale jinam se dá teleportovat ale zrovna nna ten ostrov ne to je divné. nechapu. :-) proste mi to nefunguje je to divné Pomožte prosím

 

Edit : tak teda když se chci teleportovat tak mi to píše YOU MUST HAVE TEH WARTCH OF THE LICH KING EXPANSION ISTALLED TO ACCECC THIS ARENA. Vůbec nechápu co stím ??

 

Edit 2 : Už někdo na Hulákadlu mi řekl že mám aktivovat MaNGOS na WOLK ale nevím kde ??

 

tabulka realmd.account > sloupec expansion > 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×