Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Potkan

Nejlepsi Poznámka na škole

Recommended Posts

* jedna :D zazvonilo, já sem řekl * na to jdu jíst a ona mi napsala

Jedl při vyučování

 

Ta samá učitelka která mě * tak sem na ní začal řvát

Porušuje školní řád, po napomenutí se choval nevhodně k vyučující. Je drzý

Edited by bLuma

Share this post


Link to post
Share on other sites

původně jsem to sem nechtěl dát ale budiž... oddůvodnění mojí 2 z chování v minulém ročníku

vyšetřováním bylo zjištěno, že Daniel byl dne 21.1.2008 o přestávce v učebně své třídy přítomen útoku na spolužačku. Spolužačka byla napadena jinými žáky, posléze opakovaně stržena na zem a částečně obnažena. Přitom u ní došlo k zástavě dechu a musela být přivolána rychlá lékařská pomoc. Školní řád porušil Daniel především tím, tento incident z bezprostřední blízkosti sledoval a pořizoval při tom video-záznam prostřednictvím svého mobilního telefonu. Žákyni se pomoci nepokusil žádným způsobem. Poté veřejně ve třídě prohlásil, že bude požadovat na příslušných spolužácích finanční úplatu, v opačném případě záznam zveřejní.

 

co dodat :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tohle je od začátku školního roku podle pravdy :) Sepsáno přesně podlé mojí žakovské knížky

1) Opakovaný pozdní přichod (5 minut) do výuky
2) Porušil školní řád - žvýka v hodine lže paní učitelce vymýšlí si a upravuje zákon podle sebe a bere to jako žert.
3) Zbytečná diskuze s třídní učitelkou - ješte pořád nechápe že nemá mít poslední slovo a že nemá zesměšnovat učitele před třídou a dělat jí tím kabaret.
4) Bez dovolení mluvi a vykřikuje ve vyučování.
5) Opět pozdní přícho (15 minut) prý zaspal.
6) Dne 18.11 uděleno napomenutí tř.učitele za nevhodné chování k učítelům nerespektování školního řádu a pozdní příchod do vyuky.
7) Ve středu pozdní přichod do vyuky 8:02 dnes opět pozdní příchod 8:01, nevím co mám dělat žádám o pomoc
8) Žádám už po páte sešit vašeho syna řekl mi že ho snědl.
9) Dnes 22.1 udělěna důtka tř.učitele za nevhodné chování a neustálé porušování školního řádu.
10) Lže uřiteli říká že nemá žákovskou knížku vymyslel si historku že mu ji ukradla paní uklízečka když si jí zapoměl ve tříde.
11) Porušení školního řádu telefonuje v hodině a dělá z nás blbce
12) Opakované porušení školního řádu zase telefonuje v hodine a směje se učiteli do tváře
13) Dne 15.4 udělena důtka třídního učitele za neustále porušovaní školního řádu a neplnění poviností.
14) Pozdní příchod (2 minuty) do vyučování
15) Dělá podivné zvuky v hodině podle vašeho syna je beatbox budoucnost.
16) Urazil paní uklizečku žádám o nápravu.
17) Brutálně zbil spolužáka žadám aby se někdo z rodičů dostavil do školy.
18) Váš syn se na školní akci opět pobil, chlapec z jiné školy má velká zranení v částech obličeje konkrétně nos a spodní čelist.

 

Tak tady máte moje poznámky :D za tento rok jich ješte pár určite přibude.

Edited by Router

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nápodobně ... možná tak čtvrtka z těch poznámek co tu je uvedeno je pravdivích :) Poznámku tipu Strkal ptáka do radiatoru by ti učitel ani nedal ... určitě by se vyjádřil jinými slovy :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako spomenul Dead F. Angel..tu ukazujete svoju inteligenciu...

 

poznámky nemám...snažím sa prospieť...

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak já se taky přídám s nej. poznámkou.

V 2 třídě

Rozbil sněhovou kouličkou střechu

:D:D:D ještě dnes z toho mám výtlem :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

ted jsem v ŽK z 5. tř vyhrabal tuto poznamku

 

Váš syn píchal spolužačku Pérem a pak ji ho dal do úst .

Edited by Potkan

Share this post


Link to post
Share on other sites
ROFL jako nic proti ale hodne tech vasich "poznamek" se me zda hodne divny budto si je pisete sami nebo tady kecate

 

 

 

Nebo chodi na zvlastni skolu...  :rolleyes:

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ukaž fotku z žákovský... Tomuhle fakt nevěřím.... za to cos už semka napsals by tě v 5. třídě doma rodiče skopali do krve :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

potkan

http://www.google.cz/search?hl=cs&lr=&ei=VqD6ScK0M9yNsAb6tL2xBA&sa=X&oi=spell&resnum=1&ct=result&cd=1&q=nerespektuje+pokyny+dozoru+o+p%C5%99est%C3%A1vce&spell=1

http://www.google.cz/search?hl=cs&q=Kdykoliv+je+vyvol%C3%A1n%2C+kouk%C3%A1+na+mn%C4%9B+jako+na+Idiota%2C+a+pt%C3%A1+se+jestli+to+mysl%C3%ADm+v%C3%A1%C5%BEn%C4%9B+%21%21%21&btnG=Hledat&lr=

chronix

http://www.google.cz/search?hl=cs&q=++O+hodin%C4%9B+t%C4%9Blesn%C3%A9+v%C3%BDchovy+vyndal+bez+dovolen%C3%AD+kozu+a+cel%C3%A1+t%C5%99%C3%ADda+p%C5%99es+n%C3%AD+sk%C3%A1kala&btnG=Hledat&lr=

http://www.google.cz/search?hl=cs&q=Bez+dovolen%C3%AD+pad%C3%A1+ze+zidle.&btnG=Hledat&lr=

http://www.google.cz/search?hl=cs&q=Byl+p%C5%99isti%C5%BEen+ve+%C5%A1koln%C3%AD+j%C3%ADdeln%C4%9B%2C+jak+se+l%C3%ADb%C3%A1+se+spolu%C5%BEa%C4%8Dkou.+Je+podez%C5%99en%C3%AD+na+l%C3%A1sku..&btnG=Hledat&lr=

http://www.google.cz/search?hl=cs&q=Posm%C3%ADv%C3%A1+se+Lubo%C5%A1ovi%2C+%C5%BEe+m%C3%A1+mal%C3%A9+svaly.&btnG=Hledat&lr=

http://www.google.cz/search?hl=cs&q=Byla+na+p%C3%A1nsk%C3%A9m+z%C3%A1chod%C4%9B+se+t%C5%99emi+spolu%C5%BE%C3%A1ky+a+kou%C5%99ila.&btnG=Hledat&lr=

http://www.google.cz/search?hl=cs&q=Hon%C3%AD+d%C4%9Bv%C4%8Data+s+pt%C3%A1kem+v+ruce.&btnG=Hledat&lr=

http://www.google.cz/search?hl=cs&q=Pozn%C3%A1mka%3A+Je+drz%C3%A1+a+neust%C3%A1le+vyru%C5%A1uje.+Odpov%C4%9B%C4%8F%3A+To+m%C3%A1+po+matce.+Zml%C3%A1til+jsem+je+ob%C4%9B.+Otec.&btnG=Hledat&lr=

 

Baal2

http://www.google.cz/search?hl=cs&q=Strk%C3%A1+pt%C3%A1ka+do+topen%C3%AD.&btnG=Hledat&lr=

 

Příště se nesnažte být zajímaví pánové :P

Edited by odwar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hele to sem byl v 2.tridě XD

 

smrkal mi do vykladu XD :nw2_guitar:

co myslite ze mi rekli rodice XD

Share this post


Link to post
Share on other sites

přidám i moji sbírku.

 

1.třída:

jenom 2 černé puntiky :)

 

2.třída:

Roman už 2. den nemá pravítko na M

Vyhodil z okna pero.

 

3.třída:

Roman mi o hodině HV 2 krát lhal (bez dovolení opustil místo, zapřel žákovskou)

 

4.třída:

Uděluji Romanovi napomenutí za nevhodné chování o přestávce

Roman již 5x zapomněl DÚ, především čtení

Napomínám Romana za nevhodné chování při vyučování (neslušné vyjadřování, vykřikování)

 

5.třída:

Nekázeň o přestávce

Nepozornost v hodinách

Neukázněné chování o přestávkách

 

 

2.stupeň

 

6.třída:

Zapomíná věci na HV

Při prac. vyuč. ohrožuje bezpečnost sebe i spolužáků

 

7.třída:

Udělana důtka tř. učitele za napadání spolužáka

 

8.třída:

Žádná poznámka, pouze 3x třídní dutka :)

 

9.třída:

Včera se Roman o přestávce bavil tím, že spolu se svými kamarády si navzájem vyhazovali penály a tašky z oken ve 2.patře školy. Prosím o domluvu :D

 

 

To je asi tak nějak vše, jinak na nevypisoval jsem moc třídní důtky atp... ty jsem měl furt na 2.stupni, pak přibyli ješte ředitelské důtky.

Edited by Clant

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tuhle sem slyšel od spolužáků, možná ju znáte, ale není tu tak ju přidám. :)

Píše na lavici nesmazatelnou fixou a když jsem si šla pro foťák abych to vyfotila, tak to smazal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odwar, dobre ty :D :D :D Asi vim co od nich uslysime "to sem tam napsal ja!" :D :D :D

Ithatha, pekna poznamka :D By me zajimalo co si mysleli rodice :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×