Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Chronix

[Projekt] WoW Selected Armors

Recommended Posts

Přeji dobré dopoledne,

spolu s ostatními spolupracovníky jsme vytvořily projekt zvaný WSA - WoW Selected Armors. Projekt slouží k představení své postavy ve světě World of Warcraft na jakémkoli serveru ať už oficiální nebo free.Hráč, který se bude chtít pochlubit kamaráům se svoji postavou si bude moci vygenerovat signaturu, která se nám uloží do DB a také na web. Máme k tomu dokonalou vlstní administraci, ve které můžeme a budeme mazat nesmysli. Také můžeme přidávat novinky celému portálu. Portál se skládá z PHP a HTML kodu. Náš hlavní sponzor je axxxa, která nám zprovoznila doménu a hosting s neomezeným prostorem....Děkujeme. Save armorů na web zatím není kompletní ale do konce příštího týdne by mělo vše klapat tak jak má. Pokud tento topic berete jako reklamu smažte ho, chtěl jsem jen představit projekt který mohou využít hráči WoW.

 

Web: Klik!

 

 

Banner: bannerp.gif

Edited by chronix

Share this post


Link to post
Share on other sites

Web je pěkný.zaměření projektu taky. Přeji hodně štěstí :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Děkujeme snad se povede náš cíl ,na který jsme zaměřeni.

EDIT: Jak tak koukám do administrace, vyzkoušeli jste to :D

Edited by chronix

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čekali jsem kritiku, ale jinak děkujeme. Na všem se zatím ještě pořád pracuje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Web ujde ale jakmile nekdo ma vissi rozliseni obrazovky tak se mu stranka spatn zobrazuje (jako mne)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myslim, ze je to good napad a preji hodne stesti..jen by to chtelo nejak dodelat nebo ja newim co delam spatne, ale zadam do toho sigu vsechny udaje a on se mi nezobarzi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zobrazovani se jeste dodelava takze behem nasledujiciho tydne by mělo být vše hotovo.

Share this post


Link to post
Share on other sites
zabudli ste na druida inak GJ prajem vela stastia dalej urcite vyuzijem ;-)

 

Jak zapomněli?

 

Mělo by fungovat vykreslování, kdyby jste našli chyby tak to prosím hlašte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nevim jake mas rozliseni, ja mam 1440x900 a pozadise mi opakuje screenyrq.th.jpg Jinak GJ ;)

edit: ted sem si vsim, ze kdyz kliknu na "zobrazit armory" tak se opakuje i pod sebe.. proc nenastavis jen jednou ten obrazek a background color na cernou ?

Edited by Blizz

Share this post


Link to post
Share on other sites
256873_selecarmor.jpg

To bude tým, že BE nemajú druida. Skús si dať napr. Taurena a uvidíš, že je tam aj druid. Classy sú tam ukázané len tie, ktoré príslušné rasy môžu byť.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Doporučuji navštivovat projekt přes mozilu nebo Google chrome.

Share this post


Link to post
Share on other sites

8andrej8: Blood Elfové nemají druida.

Blizz: Já u tohodle projektu dělám pouze PHP kódy. Jestli jsou nějaké chyby v CSS(a že jich je :) ) tak to směřujte spíše na Chronixe.

biggunboy: Jestli myslíš armory tak ty jsou vykreslovány podle abecedy.

Edited by G0rk1ll

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bugs pokud chces spolupracovat me icq 448635002 muzes se o to postarat ;-)

EDIT: Armory se zobrazuji v sekci Zobrazit armory. Kdyby nekdo chtel armor smazat napiste mi na mail [email protected]

EDIT2: Armory se radi podle abecedy.

Edited by chronix

Share this post


Link to post
Share on other sites
Doporučuji navštivovat projekt přes mozilu nebo Google chrome.

1. Bohuzial, stale je jednym z najrozsirenejsich prehliadacov IE...

2. Planujete aj 'update' podpisu, ked sa mi zmenia staty postavy?

 

v.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zatím mám v plánu přidat možnost odstranění armoru, bude to podle IP. Takže na IP které si armor přidáte, tam budete mít možnost odstraňit si ho. Dále možnost přidávat si armor do podpisu na fóru, vyhledávání armorů a taky rozčlenění na strany, aby to bylo přehlednější a nebylo by třeba 500 armorů na jedné straně.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Projekt WSA a nejen ten se pořád rozvíjí. Kdyby někdo chtěl do tohoto webového portálu zasáhnout napište mi na icq 448635002.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prosím Moderatory aby to pročistily.

 

edit by Xmat: sepiš seznam příspěvků, které chceš smazat

Edited by Xmat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gorkil, to jsem si taky vsim ale az tam bude u kazdyho pismene 200 obrazku tak nvm kdo by mel chut cekat az se to nacte cely + hledat sebe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rozjel jsem mazání, mazat jdou bohužel armory přidány po 10:00. Každý bude mít u svého armoru tlačítko Smazat [jméno postavy].

 

Nejlepší by bylo dávat tam automaticky aktuální informace o charu ale to by jsme museli mít údaje od všech serverů takže od tohodle asi upustíme.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Rozjel jsem mazání, mazat jdou bohužel armory přidány po 10:00. Každý bude mít u svého armoru tlačítko Smazat [jméno postavy].

.....

Ahoj.

 

Je tam dost velka chyba :blink: , skus pri mazani zapojit aj iny mechanizmus, nie len IP...

 

 

v.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×