Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Altarin

Dveře od Guild housu

Recommended Posts

Prvně se chci omluvit za nový topic, když už je tu asi 10x, ale to co hledám jsem ani na jednom nenašel.

 

Potřeboval bych dveře a klíč.

mám takový dva nápady.

1. pomocí scriptů upravit dveře na jeden přesně danej a pokud možno vytvořenej klíč. Tenhle klíč dát k nějakýmu vendorovi, od kterýho si ten klíč můžou koupit jen členové guildy. A pak hlavní problém je jak zařídit, že když s guildy odejdou aby jim zmizel i klíč.

 

2. ted začnu klíčem. Vytvořit klíč, kterej si koupí kdekoli. Všichni na sevru budou mít stejnej klíč, ale dveře od každýho GH budou udělaný tak, že propustí jen hráče od dané guildy. Tím by se nemuselo řešit zahazování klíče, ale takový dveře asi nepůjdou udělat.

 

Díky za nápady.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reknu ti uplna hovadina zbytecne zatezovani DB uz tak ze GH zatezujou DB az moc proste si udelej pravidlo ze kdyz nekdo vleze do cizi GH tak ma 1d ban

Share this post


Link to post
Share on other sites

Leda vytvořit každý guildě vlastní frakci a pak by ta guilda dostala repku a ten GH by byl na místě, kam se nedá dostat a někde by byl portér co dává Q na port do GH pouze tomu kdo má repku s tou frakcí :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Metoda serveru DarkRuby.net:

Jako dveře se používají nějaké nefunkční, které nikdo nemůže otevřít. Klidně se dá použít i nějaká zeď :D

Klíč? na co. Stačí teleportér, který stoji před dveřma a portne jen členy guildy za dveře. Jednoduché a moc sraní s tím není :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

to sice jo ale pak tam prijde mag a bliknke se ti klidne pres zed, kterou jsi tam postavil. Aspoň ty stráže tam nějak potřebuješ.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak postav GH na nějakém nedostupném místě.. já používám neistancované dungy (Zul farak, zul gurub, atd...) a udělej teleportéra který portne jenom členy té guildy... ještě jsem s tím neměl problém

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobre A ty stráže nevíte? několik těch GH už mám postavenejch a fakt si mi je chce predelavat. To už jsem tu mám dojem někde četl, ale nemůžu to najít.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Reknu ti uplna hovadina zbytecne zatezovani DB uz tak ze GH zatezujou DB az moc proste si udelej pravidlo ze kdyz nekdo vleze do cizi GH tak ma 1d ban

Apixx nic proti ale na pravidlo se ti kazdej vy..re to si udela milion acc a nezastavis ho a hlavne kdyz ho nikdo nechyti jak mu to dokazes musel bys to dokazovat screenem to uz radsi zatizim o jeden kilobajt db nez abych musel tohle furt resit

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nejjednodussi mi teda prijde udelat mega supr guardy (ty uz mam), ktery budou pratelsti jen k guilde (to mi prave chybi). Tak jestli nevite jak na to.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Apixx nic proti ale na pravidlo se ti kazdej vy..re to si udela milion acc a nezastavis ho a hlavne kdyz ho nikdo nechyti jak mu to dokazes musel bys to dokazovat screenem to uz radsi zatizim o jeden kilobajt db nez abych musel tohle furt resit

Chlapce ses dement 1kilobajt lol??to ti zatezi mnohe mnohem vice vim o cem mluvim ale mu to muze byt jedno stejnak na jeho serveru nebude nikdy hrat vic jak 100 hracu t..

Share this post


Link to post
Share on other sites

máš pravdu na našem servru hraje kolem 60 hráčů max ale to neznamená, že budu zavádět nějaký stupidní pravidla a banovat jen kvůli tomu, že někdo vlezl do cizího GH. Hor´dák když je dobrej taky může do alíckýho města, tak když bude ještě mnohem lepší může do cizího GH, takže nevidim jediný důvod proč ty guardy neudělat. A právě proto píšu sem, protože já nevím jak na to. Já chci návod jak je udělat ne 100 důvodů proč to nedělat. Jestli to nevíte tak sem prosím nepište a jestli to víte tak mi sem prosím napište jak na to. Díky.

Edited by Altarin

Share this post


Link to post
Share on other sites

ty jak tu pisou ze to zatezuje databazi koukali ste nekdy do tech tabulek gameobjectu nebo spawnu kolik je tam objektu? :D kdyz to neudelate z pochodni ten barak tak bude zatez databaze o 2-3kb navic NP...

Share this post


Link to post
Share on other sites
ty jak tu pisou ze to zatezuje databazi koukali ste nekdy do tech tabulek gameobjectu nebo spawnu kolik je tam objektu? :D kdyz to neudelate z pochodni ten barak tak bude zatez databaze o 2-3kb navic NP...

Ja si to taky myslim hele kdyz celej guild house ma 4 az 5 kb myslis ze blby dvere budou zabirat vic apixx?? ja si myslim ze ne a notabene vys vono je to jedno kolik ti to zabere kdyz mas serverovnu o nekolika TB xD takze s timhle bych si hlavu nelamal jo a abych ti pomohl hele udelej to v quice je tu na to i navod

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na serveri de je brat sub.admin je to spravene takto ze proste nejsu dvere nic .... je tam boss s ktoreho pada License Guildhousu [1],[2] ak ina guilda dostane inou licensi pr.Hordacka guilda ma licensi 1 ako item a ina guild Allicka ma licensi 2 a ked killnete toho bossa proste zoberete licensi a gmko to vybavi neco tezke

Share this post


Link to post
Share on other sites

to my to mame vyreseny trochu jinak ale podobne ja jen potrebuju vedet jak udělat guardy, ktery jsou přátelstí k dané Guildě a ke všem ostatním nepřátelští. To nemůže být tak složitý.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ybch to resil tim zpusobem reputace. Ostatni by meli nejakou reputaci na hated ---> jakmile by pristoupily do guildy tak by se jim prepla repka na exalted ---> jak by odesel z guildy tak by se mu zase zrusila na hated. Ovsem nastava otazka jak tu repku menit. Jestli jednotlive (coz je ale zdlouhave) nebo nejak pomoci scriptu nebo tka neceho

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takze tak,

guardi z repkami ako sa uz navrhovalo...to s tym prepinanim repiek nebude neaky mega problem, ale ja nevidim dovod, preco by si nevedel spravit vlastne dvere? vyzor vezmes napr z dveri v KZ a das to na otvaranie tebu spravenym klucom, zaberie to cca 15-20 minut, ale je to lahsie ako babrat sa s tymi repkami...pocuj, nieco podobne som uz robil, ak by si chcel pomoct, napis mi na ICQ : 358-977-046...

za otazku nic nedas...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Udelej to jednoduse Stav to na nepristupnych Mistech. V Azerothu jich je Hafo. Dej jim tam Innkeppera a Teleportera aby se mohly odetelportovat pryc. Kdyz daj .st nebo Heart tak je to portne tam a tam ocat Teleporterem pryc ne ??? A co se tyce ty zateze Pokud ti server nejede na Pc s 2 GB ramkama na Vistach (mysleno obrazne) Tak nevidim problem. Mi sme na serveru mely Guild Housy hralo tam pres 100 hracu a Problem zadnej stim nebyl..

Share this post


Link to post
Share on other sites
Udelej to jednoduse Stav to na nepristupnych Mistech. V Azerothu jich je Hafo. Dej jim tam Innkeppera a Teleportera aby se mohly odetelportovat pryc. Kdyz daj .st nebo Heart tak je to portne tam a tam ocat Teleporterem pryc ne ??? A co se tyce ty zateze Pokud ti server nejede na Pc s 2 GB ramkama na Vistach (mysleno obrazne) Tak nevidim problem. Mi sme na serveru mely Guild Housy hralo tam pres 100 hracu a Problem zadnej stim nebyl..

 

Jasny jenze kdyz jim tam da Inkeapera tak ten kdo odejde z Guildy se tam muze portovat dale.

A taky je dost blby to ze New Cleny tam budes muset portovat rucne nebo se tam nedostanou.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jasny jenze kdyz jim tam da Inkeapera tak ten kdo odejde z Guildy se tam muze portovat dale.

A taky je dost blby to ze New Cleny tam budes muset portovat rucne nebo se tam nedostanou.

 

Meeting stone a inkeeper

Share this post


Link to post
Share on other sites

U nás je to vyriešené tak, že Guilda si vybere sama miesto, potom sa tam hodí (za Goldy) inkeeper, Meeting Stone. Ale když to stále chceš na dveře tak by sem to udělal tak, že proste vytvořím si dveře, udělám si klíč a ten klíč by mněli jenom členov Gildy. Když tam zatím máte cca 60 lidí, tak by sem to řešil tak, že když někdo leavne G tak GM příde za ním a ten klíč mu jednoduše odebere. Ale samzřejme je to jenom jedna z mnoha variant co a jak dělat :D tahle mně napadla v aktuálni situaci.

Když budou hráči přibívat, tak musíš něco jednoduchšího dělat. :whistling:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×