Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Fiki

[Help] Lock My PC

Recommended Posts

ahoj lidi,

 

otec mi zahesloval PC programem "Lock My PC" a mám problém se do něj dostat (teď píšu z live CD (Ubuntu)) nevěděl by někdo jak to odheslovat/odstranit ? s tím že nemám heslo

pokud by někdo věděl napište.... a prosím zkuste se podívat i na google.. to Live CD se mi zpomaluje....

 

neberte to jako WAREZ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam 1 taktiku řekní tatovi že si musíš udělat referat nebo něco on tě pustí zatím si udělej učet a hod si tam administraci prihlasiš se na drhy učet z něho odstraniš heslo:D jednou sem to použil:D Jínak se tomu vubec netyka :D

Edited by Anstriber_

Share this post


Link to post
Share on other sites

No Queltalasi někdy to znaš hadky nebo třeba dostaneš špatnu znamku ze školy ono je hodně duvodu ale stím programem nevím no co tak si najít hackera na pc :D jak sem jednou vyděl hackera v tv dostal na pc do 2 minut zaleží jake tam je heslo:D

Share this post


Link to post
Share on other sites
No Queltalasi někdy to znaš hadky nebo třeba dostaneš špatnu znamku ze školy ono je hodně duvodu ale stím programem nevím no co tak si najít hackera na pc :D jak sem jednou vyděl hackera v tv dostal na pc do 2 minut zaleží jake tam je heslo:D

Já jsem viděl v televizi, jak hacknuli The Great firewall of China během pár minut, tak si z toho neber příklad ;)

Edited by Queltalas

Share this post


Link to post
Share on other sites

nouzový režim... načítá se a když by se měl nabootovat tak se resne PC... špatný známky ve škole a prý nic jinýho než se dět u kompu neumím (nebo spíš že to nedělám)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na me mati uz taky vykukuje a rika mi at tu nesedim dlouho, ale na Pc nesahne..takze ja mam klidek a co se tice ohledne toho programu tak staci domluva, a pote si udelat neco zalozniho.

Share this post


Link to post
Share on other sites

rodiče já mám na toto zajištěné.

počítač je můj a nikdo nemá právo mi ho jakým koliv způsobem brat nebo heslovat :D

ale jak stím to nevím sry.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pokud se ti resetuje pc při vstupu do nouzáku, tak je smazaný systémový soubor nouzového režimu nebo je dočasně odstraněnej pomocí lock me PC, pokud je to externí program, tzn že do windowsu tě pustí ale pak požaduje jméno a heslo, tak není nic jednodužšího než ho prostě odinstalovat =), možná sebude při odinstalaci ptát na heslo, tak se pokusit smazat jeden z jeho systémových souboru nebo knihovnu kterou využívá, když se nedokáže spustit tak by tě to mělo nechat pokračovat =), pokud by nic nepomohlo můžeš se pokusit na heslo nějak přijít nebo pohledat na google návody na tento program, povětšinou ale nebudou :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Když jsi v live ubuntu, měl bys mít přístup na lokální disk. Najdi si ten program (C:\Program Files\LMPC3) a smaž celou jeho složku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Já bych měl taky jedno řešení, únosné pro obě strany. Místo sezení u PC vytáhni učebnici ;) Úspěch zaručen a navíc uděláš něco pro sebe.

Share this post


Link to post
Share on other sites
:D mám podobnej problém ....... BIOS user password :D a ten neobejde ani BOTovací CDčko takže já sem celkem v háji...

Share this post


Link to post
Share on other sites

s tim zaheslovanym biosem mam skusenosti staci vydelal baterku ze zakladní desky a zas jit tam dat spatky, tim se vyresetuje bios a zrusi se to heslo.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

na zaheslovaný bios jak již výše zmínil stačí vyndat baterku tak na hodinku mimo počítač. Celý BIOS se resetne, podstatné je, aby v BIOSu nebylo něco nastavené pro optimální chod počítače.

Share this post


Link to post
Share on other sites

to s baterkou znám.. ale já potřebuju aby to pak nebylo poznat že sem tam byl :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
to s baterkou znám.. ale já potřebuju aby to pak nebylo poznat že sem tam byl :D

dej tam znova jiny heslo :-D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lock My PC je shareware... pokud si to tvůj táta nekoupil, tak za měsíc se ti to odhesluje :D a jinak, nejsem žádnej mage, ale ctrl alt delete a end process nejde? Tak někdy se nevzpomene na to nejjednodušší řešení :) Jinak napadlo mě, co takhle disk vyndat, odnést ke kamarádovi, připojit jako sekundární nebootovací, smazat patřičné soubory...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heh s tim prenasenim disku ke kamosovi...myslis ze tatovi nebude divne kdyz nabude v PC disk ? Jako samozrejme pokud neni tata nikdy doma tak tohle je dobry napad, ale muj tata kdyby mi zablokoval PC tak jeste bude hlidat jetsli sem to nejak neobesel :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

znám jeden program kterej odstřelí jakejkoli jinej program klidně i system.exe... :D kdyby jsi se o něm chtěl dozvědět vic pisni PM (kamošovi to odstřelilo taky jednoho locka na PC který mu bránilo půlku věcí)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Xmate mám pocit že na tom disku je zákonitě i nainstalovanej systém, když jsem naposledy připojil do 1 Pc 2x disk se systémem a z toho jen 1 byl boot pěkně se mi to zhádalo.

 

P.S. Spíš se uč a nebudeš mít tyhle problémy, ale zábavný na tom je to že se učení stejně nevyhneš, ať chceš nebo ne stejně se učíš buď do školy nebo se učíš prolomit ochranu pc ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Xmate mám pocit že na tom disku je zákonitě i nainstalovanej systém, když jsem naposledy připojil do 1 Pc 2x disk se systémem a z toho jen 1 byl boot pěkně se mi to zhádalo.

 

P.S. Spíš se uč a nebudeš mít tyhle problémy, ale zábavný na tom je to že se učení stejně nevyhneš, ať chceš nebo ne stejně se učíš buď do školy nebo se učíš prolomit ochranu pc ;)

 

blbost. Pakliže z něj nebootuješ, tak se soubory systému chovají jak normální dokumenty... možná si měl nastavené sekundární bootování z disku.

Share this post


Link to post
Share on other sites
blbost. Pakliže z něj nebootuješ, tak se soubory systému chovají jak normální dokumenty... možná si měl nastavené sekundární bootování z disku.

Mazat soubory může i z toho linuxu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×