Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
wpwao

New datadisk

Recommended Posts

Jinora ale ze wowko neni propracovany je z jinyho duvodu. Rikaly to i zakladatele BLizzardu. Uz Diablo 1 byla ze zacatku propadak kvuly graficky pro pracovanosti. Ale oni rikaly ze to delaj slabi kvuly Slabsim PC. a o tejden pozdeji Diablo 1 mela 98% hodnoceni Skoro Vsude Kvuly Nejlepsimu Pribehu ty Doby. Oni maj Slabsi detaily ale tim pribehem to ne jenom dozenou ale este to vylepsej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

wpwa0 to mas pravdu oni jsou geniove ze vsech stran vedej jak Schrabnout prachy od lidi ale taky vedej co lidi chtej a vedej jak toho docilit podivej se na jakou koliv ukazku z nejaky hry od blizzardu co maj novej Engine na videa (W3 je pocatek) a to jak maj videa udelany do posledniho detailu je az Bolestivi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Toje zejmaví na hru to maj dost prachu ae aby udelali film na kterej se tesm tak to oni snad ani nesponzorujou

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proč by měl být nový datadisk odfláknutý? Jestli se zajmáte o novinky z herního světa, tak víte, že se blizzard snaží co nejvíce wow přizpůsobit příběhové linii, narozdíl od ostatním mmo. Takže se v podstatě snaží o to abyjste nebyly "jen" tak nějaká postava s lvlem a mečem. S příchodem wotlk se hodně povolání stalo nevyrovnanými, což ovšem napravují další a další patche. Pokud se vám to nelíbí tak si zůstaňte u základu, je to každého věc, ale říct "komu se líbí wotlk tak je retard" může napsat jen dement. Jestli jsem já retard tak ty wpwao jseš největší debil na světě. A když máš plnou hubu keců tak udělej nějaký návrhy blizzardu, třeba něco od tebe příjmou... Víš nápadů není na rozdávání.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Helet Proc to pises az ted :) tohle jsme probraly uz on to potvrdil a ty mu tedka zacnes nadavat to vykazuje neco o tobe uz. Si prectes jenom co se ti hodi a zbytek te nezajima. Tebe bych se bal mit na serveru za Gm. Kdyby sis cetl pravidla a videl by si tam slovo Support tak by si supportoval a veta by znela Zakaz Support.

A co se tyce filmu Na Blizzconu o nem Padla rec a blizzard uz ho pripravuje

Share this post


Link to post
Share on other sites
Helet Proc to pises az ted :) tohle jsme probraly uz on to potvrdil a ty mu tedka zacnes nadavat to vykazuje neco o tobe uz. Si prectes jenom co se ti hodi a zbytek te nezajima. Tebe bych se bal mit na serveru za Gm. Kdyby sis cetl pravidla a videl by si tam slovo Support tak by si supportoval a veta by znela Zakaz Support.

A co se tyce filmu Na Blizzconu o nem Padla rec a blizzard uz ho pripravuje

 

A toto zase svědčí o tvé inteligenci. Tím že se to probralo neznamená, že diskuse skončila, to by bylo lock (snad pochopíš i ty). A přidávání vlastního názoru do diskuse se nesmí nebo co? Srovnej si to v hlavě a pak mně obtěžuj svými přilouplýmy posty, které jsou prakticky k ničemu.

Edited by Dados

Share this post


Link to post
Share on other sites

taky nechápu ty lidi, co si nevšímaj příběhu, hru neprožívají, ale žerou a pak nadávají na datadisK! WoTLK se jim ze všech datadisků povedl nejvíce a je až dechberoucí, jak se jim povedlo navízat na příběhovou linii ;) VY KDO TO NECHÁPETE RADŠI TO NEHRAJTE

 

edit. : hrozný jak všem jde jen o EQ a nejvyšší lvl

edit2:: dados napsal v podstatě to samý akorát byl rychlejší :D

Edited by odwar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pokud nebude info na nějakém důvěryhodnějším webu než je herní web tak tomu málo kdo uvěří a budou se tu šířit flame jako teď..

Share this post


Link to post
Share on other sites

WoW dostane uplně jiný rozměr pokud o něm něco víte. Vím to z vlastní zkušenosti. Expení v Northrendu je prostě paráda, to se Blizzardu opravdu povedlo. Jediné co mě mrzí je uroveň, která se snižuje. Hra je lehčí a jednoduší. Má to i své plus, avšak ne pro mě.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Přesně, northrend je nádherné prostřední s atmosférou a ostatní to co napsal Woraft: když si přečtete příběh tak víte, že se ve hře prostě něco děje.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Som nekde cetl ze new datadisk bude neco o pandach a novy povolani pivovarnik.

Ten bllizard uz newi co bi do ty hry nacpal zachvili to bude "World of Starwars".

Dobre chapu maj tam pusku...Ae motorka to uz je trochu moc

Cau můžeš prosim napsat odkaz (klidne to pošli i PM) kde si to četl ?? :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Takovyhle veci muzou rikat jenom lidi co neznaj pribeh Warcraftu. Wotlk je delanej na Pribehovou Linii warcraftu tim ze se Ner'zhul chce vratit a dodelat co zacal. na tom neni nic odflaknutyho. Ze je tam motorka videl si jak vypada ??? Na tom bych se bal jet je to proste Goblini Technologie kdyby si vedel aspon kdo to je Ner'zhul nebo Orgrim a neco okolo tak by si toto napsat Nemohl

 

Souhlasím ma pry vyjit w4 jako ja projel w3... a kdo nehral w3 ani moc neví o čem je wow

Share this post


Link to post
Share on other sites

To Gruger: podle tvých příspěvků usuzuji,že seš rád,že ti je 15 ale to je vedlejší. O příběhů Warcraftu víš prd a snažíš se být chytrý tak se prosimtě sklidni, protože já se ti akorát směji.

 

Já hrál Warcraft od verze 1 tudíž první díl a dohrál jsem ho a byla to celkem pěkná sranda..Warcaft je dobrej sám o sobě a to,že tam vývojaři pořád něco přidávají je z důvodu aby šli z dobou...

 

To snad asi uplně vše..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Clou :-) sme na tom stejne :-) Taky mam odehrany vsechny Warcrafty. K tomu si ctu este samotnej pribeh na WoWwiki.com taky tam neco je navic. ( Knizky jsou na me moc dlouhy)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Někam dištak upnu a budu rozesilat :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

U toho W1 je ale problem ze jak je to stary tak to Windows XP nepodporuje takze musis spoustet pres DOSBox ale ti co se o pribeh zajimaj tem to ubec nevadi. Teda aspon me ne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asi nepochopim lidi co nehrali nikdy Warcrafty 3 a hrajou WoW.Ja hral Warcrafty 3 asi taj 2 roky a byla to jedna z nejlepsich her.Pak sem dostal internet a doslech se o battle.netu (neberte jako reklamu) a hral sem to asi pul roku a pak zjistil ze existuje WoW :D a u toho sem zustal.Ja proti novymu datadisku nemam, pride mi to jako dobrej napad.Driv sem taky odsuzoval WOTLK, ze je prehnanej moc lokaci atd...Ted ho nemuzu vynachvalit :D a tesim se az vyde dalsi.Jedina asi nevyhoda WoW sou urcite patche :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kdyby jsi teda upnul W1 W2 + datadisky (czshare třeba) a hodil mi link na PM budu ti vděčný....

 

Jinak knížky sou dobré pár sem jich přečetl, škoda že naše městská knihovna je ráda že má aspoň otevřeno když ne pořádný fantasy... :D

 

..nevadí :D DOSBox tady někde mám :)

Edited by jinora

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jediny co me na wowku vadi je ze Outland se menuje Outland a ne Dreanor podle puvodniho nazvu :)

 

EDIT : pravda je ze Dreanor byl prejmenovanej po vpadu Burning Legion a Alliance pres Dark Portal i podle pribehu ale ten nazev byl lepsi jak Outland

Edited by Tobur

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×