Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
DarkPlayer

Chcela by som byť ingame GM :)

Recommended Posts

Niečo o mne: Nikdy v živote som nebola GM - nemala som príležitosť :(

Ovládam základné príkazy ArcEmu a učím sa zákl. príkazy na MaNGOS (radšej by som išla na ArcEmu xD )

Ovládam "strednú úroveň" angličtiny :)

Ako ste už prečítali-chcela by som byť INGAME GM :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koukám máme mezi sebou i malé holčiny co hrajou WoW ;)

Řeknu ti upřímně, že právě věk hraje velkou roly, a člověk ve věku 10-12 let

( nemá většinou ještě rozum, co ano a co ne (supportéři aneb na to se nikdy nepřijde :D )

 

Neber to nijak osobně ;) hold si ještě mladá generace, počkej za takových 5 let, až bude World of Nevim co ;) a tam tě vezmou

A kdyby tě vzaly už teď :D dávej pozor aby se za monitorem admina, dotyčného serveru nezkrýval nějaký 50ti letý, tlustý chlápek zaměřený právě na tuto generaci ;)

Edited by nEcr(o_V)isiOn

Share this post


Link to post
Share on other sites
No moje meno je Barbora :) a vek... 11..(asi každý bude chcieť 15+ :( mam ICQ - 489-503-348

To mas pravdu noXD ale zadnej strach existuje holymord je to pro ty co chtej zkusit gm driv sem tam taky bylXD

Share this post


Link to post
Share on other sites
jj uz som mam ale je offline :(

 

co teraz ??? sakris xD

Holt pockej a nebo se domluv s nejakym adminem jestli by te tam nekam napr(GM-Island) nenechal cvicit

Share this post


Link to post
Share on other sites

Já chci bejt taky GM mám rád děti a nekoušu. Hodím se do rodiny,nedělám bordel a občas po sobě i uklidím. Jsme strašně nenažranej takže musí bejt lednička pořád plná.

 

Řekl jsi nám o sobě hodně málo. Zkus se rozepsat..

Share this post


Link to post
Share on other sites
Já chci bejt taky GM mám rád děti a nekoušu. Hodím se do rodiny,nedělám bordel a občas po sobě i uklidím. Jsme strašně nenažranej takže musí bejt lednička pořád plná.

 

Řekl jsi nám o sobě hodně málo. Zkus se rozepsat..

Rekla uz to tu psalaxD i ty jeden bejku takhle nenarocnej no jeste kdybys uklidil po me tak te beruxD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Existuje hodne GM serveru,staci jen prolistovat wowstatus.net ...a nebo se domluvit s nekym kdo by chtel delat server tak ze by te zrovna i zaucil :-) ...PS:nekdy na veku nezalezi,pokud mas skusenosti a umis se chovat tak by te mohli i vzit na nejaky vetsi projekt :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Existuje hodne GM serveru,staci jen prolistovat wowstatus.net ...a nebo se domluvit s nekym kdo by chtel delat server tak ze by te zrovna i zaucil :-) ...PS:nekdy na veku nezalezi,pokud mas skusenosti a umis se chovat tak by te mohli i vzit na nejaky vetsi projekt :-)

 

 

ano...no ja sa viem chovat xD niesom nejaky blbecek co nadava a tak :):) no len na wowstatus.net/serverlist.php---tam je plno serverov len neviem ktore su GM xD

Share this post


Link to post
Share on other sites
ano...no ja sa viem chovat xD niesom nejaky blbecek co nadava a tak :):) no len na wowstatus.net/serverlist.php---tam je plno serverov len neviem ktore su GM xD

Vetsinou v nazvu najde GM nebo GM server apd.Existuje i ceskej GM server Holymord,ale nevim jeho webovku.Ale s kamosem rozjizdime jeden projekt,mozna bysme te vyzkouseli a pokud byses nam hodil tak bysme te vzali:P...zejtra bych ti dal vedet,mezitim bych to snim projednal...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Njn ale nejlepší by bylo udělat si svůj server a tam se učit .. a rovnou se naučit v DB apod... :mid_pickaxe:

 

Jeden z nejlepších návodů na 2.4.3 server funkční downloady http://www.wowresource.eu/index.php?showtopic=9892 , GL :mid_bow_arrow:

 

diky za radu :) a kamos by mi mozno vytvoril server kde by som si mohla skusat GM prikazy...

Edited by DarkPlayer

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kdyby si chtěla poradit tak si udělej svuj server a skus vše... a potom skus třeba http://holymord.cz i když ted nejde ale jsou jine servery

 

nj ine servery GM su to mi doplo xD ale ake ? ale diky no...:) no ale vlastny server..no to by bolo naj ale...ako ? ja viem tie nevody..pozerala som ale...ja neviem proste...asi by mi to brat nedovolil a tak no :( mam smolu :(

Edited by DarkPlayer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jn tim, že jsi uděláš vlastní server budeš mít hodně zkušeností a to se dneska všem hodí.. wowresource jsou samé návody, že by server vytvořilo i malé dítě .. ;):rolleyes:

 

 

Edited by dontcry*

Share this post


Link to post
Share on other sites
nj ine servery GM su to mi doplo xD ale ake ? ale diky no...:) no ale vlastny server..no to by bolo naj ale...ako ? ja viem tie nevody..pozerala som ale...ja neviem proste...asi by mi to brat nedovolil a tak no :( mam smolu :(

 

blalala ho ser ja mam brachu už bude mit 19 a seru ho i tak :D prostě ignoruj:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lidičky mame tu http://google.sk :D nebo wow status,serverywowresource.eu a k tomu nightwish ale tuto se netika pravě poslucham:D co se da dělat sem prostě fanoušek:D jínak mam server hosting:D což je super a možna by byl tak hodny a vzal by tě ale pujde to na 3.1.3 což jsem v 1 projektu ale jestě nejde no vše ma svuj čas:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hele nejsi hermafrodit? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×