Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Eessencia

[EverQuest II] Jak se připojit? ;)

Recommended Posts

Zdravim, mám problém...

Koupil jsem si hru EverQuest II s Datadiskem Kingdom of Sky... jenže po instalaci, registraci acc s 14ti denním trialem, mě Launcher nechce nijak pustit do hry, pořád se Updatuje, a když je konec "Updating complete" nikde není něco jako Start game, jen opět "download" kdy zase launcher scannuje hru a stahuje znovu věci, které už jednou stahoval..

 

Nevíte kde může být problém?

 

Děkuji mnohokrát ´=)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uvažuji o udělání českého free serveru. Prakticky by jsme měli být jediní.

 

Takže pokud by se někdo přidal nechť napíše :)

 

Jinak mimo OT : Teďko stahuju taky updaty tak uvidíme :)

Edited by Clou

Share this post


Link to post
Share on other sites

Né. Mě jde čas dolu a zatím je to bez problémů. Uvidíme :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stahoval jsem nějaké velké updaty přes 2 Hodiny... a už asi po 50tý mi stahuje to samé... to tak, že dám download, on stáhne, napíše to "Updating complete" a neobjeví se start game ale zase Download... no a když ho spustim, stahuje to co stahoval, tak sem myslel, že to je ještě update, jenže už to dělám tak po 100tý a pořád... -.-'

 

To Clou -> Se mnou počítej, i já bych ho rád udělal, ale nemám kde ho hostovat

Edited by nEcr(o_V)isiOn

Share this post


Link to post
Share on other sites

Login do launcheru

login.PNG

Stahuje updaty

stahuju.PNG

Complete, ale opět jen možnost na Download (kde opět stahuej to co už stahoval)

complete.PNG

Edited by nEcr(o_V)isiOn

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oh vyřešeno, asi po 150té se UPDATING změnilo na START GAME :D jupí..

Podle prvního pohledu je to hra za kterou stojí si zaplatit ten měsíční poplatek ;) Krásná grafika, mnoho povolání a ras... pěkné ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Server by byl. Jen to rozjet.

 

OS : Linux Ubuntu

Co je potřeba : Někoho kdo by se o to staral. Já to klidně rozjedu :)

 

Teďko stahuju taky updaty. Celkem mě dostává, že hra má přes 8 Giga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×