Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Fiki

[Hledám] Někoho kdo hledá hosting

Recommended Posts

síťová karta to nevím (jedná se o mašinu za 250 000CZK poslanou z USA), fyzickej přístup ti nedám / nepovolím, přece jen je to moje mašina, linka 1Gbps

Edited by Fiki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hledám někoho kdo by měl zájem o hosting na této mašině:

 

4x Quad-Core AMD Opteron™ Processor 8354, 32GB ram, 2TB HDD

Microsoft Windows Server 2003 Enterprise x64 Edition (s licencí)

 

cena dohodou na ICQ: 396365263

 

 

M... tak na tom by se dal rozjet i nejakej megaprojekt takovych 70 M&M :D ... slusna masina,.... klidne bych do teho sel... no uvidime ..

Share this post


Link to post
Share on other sites

neprodávám to, pronajímám takže náklady já :) photo sem tu už ukazoval...

 

serv.jpg

 

jinak serverovna je dost drahá jelikož server má lehce nadměrný rozměry a příkon 1000W

Share this post


Link to post
Share on other sites

hezký , pekne chlazený :D :D

má to ještě chlazenou bočnici a v zádu pár větráků...

 

Rofl fiki tak to je mazec mašina... jen takový OT: Kde si ji sehnal? A to jsi kupoval sám?

 

už sem to psal je poslaná z USA :)

Edited by Fiki

Share this post


Link to post
Share on other sites

má to ještě chlazenou bočnici a v zádu pár větráků...

 

 

 

už sem to psal je poslaná z USA smile.gif

 

 

Jojo, ale od jaké firmy :D (PM) a to si platil sám? Nebo to je na splátky nebo propůjčeno?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myslím si, že tady jdete už celkem mimo téma :D

 

biggunboy : Posthunting? Najdi si co to slovo znamená, potom na mě reaguj, díky.

Edited by ShakeprO

Share this post


Link to post
Share on other sites

A já myslim že posthuntíš.

 

K tématu, mašina je fakt pěkná, můžem jen hádat jak ses k ní dostal, jakej si s ní měl záměr atd. Jak jsme si psali na icq, já si to ještě promyslim a co v nejbližší době ti napíšu :)

 

 

 

//nevím co to znamená u tebe ale na tomto fórku to znamená že se snažíš si zvětšit počet příspěvků 

 

 

Edited by biggunboy

Share this post


Link to post
Share on other sites

no nejspíš tam budu hostovat víc projektů, nevyužijem to pomalu nikdy... 1000 kč /měs stačí asi stačí

Share this post


Link to post
Share on other sites

250 000 kč nemyslíš, že je to trošku moc ? Cena tohohle serveru mohla být max. 100 000 kč :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tady mohla stát základovka tak 70K a ostatní tak do 80K takže bych řekl že cena +/- je asi 150 000,-Kč možná i méně.

Share this post


Link to post
Share on other sites

počkej počkej nevíš co tam je dál za součástky např. 5TB na zálohy a raid system NVIDIA :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak napiš celkovou sestavu + výrobce a cenu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

nemoh bys mi tam za nejakej symbolickej poplatek hostnout databazi s 5gb mistem na disku? :whistling:

 

symbolická je kolik?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ty využíváš tohle ?

http://www.nvidia.com/object/feature_raid.html

 

Jinak otázka. Když už chceš tady něco rozjíždět a chceš na tom vydělat tak taky musíš napsat přesnou sestavu PC.Potom ukázat testy připojení k internetu. Dále když něco nabízíš máš živnostenský list? Mohu u tebe fakturovat? Odvádíš daně státu? Nesnažíš se na svých službách obohatit sám sebe? Je ti už 18 aby jsi mohl být právně stíhaný?

 

Máš zde hodně faktorů na které mi asi neodpovíš ale i přesto se tě chci zeptat.

Jakou konfiguraci by jsi poskytl za oněch 1000 kč ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

síťová karta to nevím (jedná se o mašinu za 250 000CZK poslanou z USA), fyzickej přístup ti nedám / nepovolím, přece jen je to moje mašina, linka 1Gbps

 

Tohle cele nestalo viacej ako 3 000 - 4 000e.

 

Tento prispevok mi poslal kolega ktory to dostal od nemenovanej osoby, chvilu trvalo lez som nasla hesla... ale ajtak sa resetovalo. Za zhruba 8 000 - 9 000e clovek moze dostat:

 

rackovi kabinet z rozmermy 26" siroky , 40" hlboky a 80" vysoky, tento rackovy kabinet obsahuje 38 serverov (moznost upgradu na 40). Kazdy server ma:

 

2x AMD Opteron 250 2.4Ghz 64 Bit CPU

4GB RAM PC2700 ECC lots of room to upgrade

3Ware 9500S-4LP RAID Card RAID 0-5 4 port

4x 250GB SATA Hard Drives hotswappable for a total of 1 Terabyte

Arima Flextronics HDAMA Motherboard

Processor

- Dual AMD uPGA Socket 940 CPUs

- Supports up to Opteron 248 2.2GHz and plus

- Onboard VRD

HyperTransport

- 1600 MT/s, 6.4GB/s

Chipset

- AMD [HyperTransport I/O Hub]

- AMD [PCI-X Tunnel]

Main Memory

- 4 + 4 184-pin Registered DDR400/333 DIMM sockets

- Supports up to 16GB of Registered PC3200/2700 DDR memory

System BIOS

- 4MB Flash EEPROM with Phoenix BIOS

- I2C support

- Legacy USB support

- SMBIOS 2.3 compliant

- DMI 2.0 compliant

- Soft Power-down

- Secure Boot

- Multiple boot support

IDE Bus

- Dual channel master mode

- Supports up to four Enhanced IDE devices

- Ultra DMA 133/100/66/33

PCI Slots

- 2 PCI-X (64bit/100MHz) slots

- 2 PCI (64bit/66MHz) slots

- 2 PCI (32bit/33MHz) slots

 

cena kabinetu sa pohybuje okolo 6 500 - 7 500e / kus, ostatne peniaze idu nasej spolocnosti za sporostredkovanie a za dovoz. Pripajam foto.

 

PS pre spekulantov, kabinet je obojstrany (19 z jednej strany , 19 z druhej)

post-4508-1262602044,3_thumb.jpg

post-4508-1262602050,59_thumb.jpg

post-4508-1262602058,56_thumb.jpg

post-4508-1262602067,26_thumb.jpg

Edited by Reaktorv3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×