Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Sindoras

[hledám] Developer post, GM post

Recommended Posts

Ahoj

Dovolte abych se představil..

Jmenuji se Jiří je mi 14 let (pro někoho možná málo) a bydlím kousek od Pardubic.

Sem celkem schopný a aktivní SQL Developer co ovládá základy ale opravdu jenom základy C++.

Mám zkušenosti jak s ManGOSem tak Trinity Core ale s MaNGOSem dělám delší dobu...

Umím: -Vytvářet itemy, loot, NPC, eventAI, objecty......

- Zkompilovat jak Trinity tak i MaNGOS, problém mě tím pádem nedělá ani aplikovat ruzné patche...

- Základy php

 

Hledám: - Developer post :)

- Dobrý kolektiv

- Časem požaduji přístup do DB aby se mě líp pracovalo a nemusel pořád posílat update

 

Praxe: Tu zatím moc nemám pomáhal sem na projektu Mightandmagic.cz konkrétně na serveru Freelancer jako pomocný SQL developer.... Dále sem měl fun server přes hamachi kde hrávalo 100+ lidí ale ten zanikl z důvodu poškození HDD..

 

Kontakt na mě: e-mail: [email protected]

skype: jirka.ferkl

icq: 562137323

 

To bude asi vše díky za přečtení doufám že si mě někdo vybere jako novou posilu do týmu :)

S pozdravem Jiří

Share this post


Link to post
Share on other sites

Možná bych tě i vzal, kdybych tě trošku více znal. Jsi tu dnes nový a tvoje přihláška na první pohled může být dobrá ale co je za tou přihláškou? (Kdo ví, možná se mílím.)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahoj,

 

Rád bych ti nabídl místo u nás na www.cenarius.cz. Náš server momentálně ještě nemá moc lidí, protože jsme jo ještě nezveřejňovali, čekáme až bude hotový nový web, který jsme si objednali u profesionální společnosti.

 

O vše co žádáš ti můžeme nabídnout kromě toho počtu lidí online, protože jak bylo řečeno, teprve to začínáme rozjíždět. Vše začneme až s novým webem, prozatím se snažíme opravit co nejvíce věcí, momentálně nám fungují skoro všechny 5 man dungy + onixia + naxx, Ulduar je taktéž funkční, ale ještě jsme ho neotevřeli z důvodů nesplnění úkolu oprav. Momentálně opravujeme Q ve všech lokacích Northtrendu.

 

Pokud budež chtít pomoci našemu projektu budež u nás samozřejmě vítán, ale záleží samozřejmě jen na tobě.

 

Náhled webu je zde: http://img.eg-sports.eu/data/c66f90b5c2f6b48c87ad105628301537.jpg

 

Kontaktujte v případě tvého zájmu zde:

 

Skype : dawwwe6

ICQ: 371466799

Share this post


Link to post
Share on other sites

čekáme až bude hotový nový web, který jsme si objednali u profesionální společnosti.

 

 

Náhled webu je zde: http://img.eg-sports.eu/data/c66f90b5c2f6b48c87ad105628301537.jpg

Už mi příjde, že se tím jen vychloubáte. My máme web u profesionální společnosti. Snad všude to píšete. Já se taky nevychloubám, že jsem dostal jedničku a dokonce tři zasebou! Nechlubte se tím, že budete mít ten web u profesionální společnosti, mě se ten web vůbec nelíbí a k WoW se nehodí. Hold ostatní jako vy nejsou líní a přečtou si pár pitomých tutoriálů na Photoshop a něco si zpatlaj sami než vyhazovat tisíce za web oničem a ten web je dle mého 100x lepší když si to člověk může vyladit dle sebe. Co asi ví nějáká společnost o WoW? Kulový. Přestaňte se tím vychloubat je to nadmíru ubohé a povyšující. Že budete mít web od profesionální společnosti z Vás nečiní dobrý server to si pamatuj.

 

Omlouvám se ti za OT. Tobě přeji hodně štěstí a tvá přihláška je super ovšem můj realm má špatné začátky a nějak na něj ne a ne přijít lidi.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ved ich nechaj deti zostanu detmi pr: citujem "Haha mam server a som admin kdo chce byt gm tak nech mi napise haha ja mam server a ty ne a ty ne lebo ja som admin a ty ne haha" Dmnce toto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nevím proč se navážíš do našeho serveru a webu..Jako by jsme my mohly za to že vy nemáte na to, aby jste si sehnali (nebo koupily) hezčí web…Já být vámi tak ten váš web nezveřejňuji vůbec, stažen a okopírován, není nic co by mě k vám lákalo. Většina WoW webů neni ani jejich vlastní, je to vše stažený template. Většinou je to od joomla i s RS systémem, vše je strašně typické bez fantazie. Tak se div, že u vás nikdo není a myslím, že nikdy ani moc lidí nebude…Nakonec bych jen dodal to, každý web nemusí být stejný. Náš web není ve stejném stylu jako všechny ostatní, to je plus pro nás. Tak prosím neurážej náš web ale zamysli se nad tím co máte vy…

 

Omlouvám se za OT

Edited by Baumes

Share this post


Link to post
Share on other sites

Omlouvám se za OF

 

Už nechce toho OT (For kids: Nechejte toho "OF")

Edited by Wolf's

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahoj,

 

Rád bych ti nabídl místo u nás na www.cenarius.cz. Náš server momentálně ještě nemá moc lidí, protože jsme jo ještě nezveřejňovali, čekáme až bude hotový nový web, který jsme si objednali u profesionální společnosti.

 

O vše co žádáš ti můžeme nabídnout kromě toho počtu lidí online, protože jak bylo řečeno, teprve to začínáme rozjíždět. Vše začneme až s novým webem, prozatím se snažíme opravit co nejvíce věcí, momentálně nám fungují skoro všechny 5 man dungy + onixia + naxx, Ulduar je taktéž funkční, ale ještě jsme ho neotevřeli z důvodů nesplnění úkolu oprav. Momentálně opravujeme Q ve všech lokacích Northtrendu.

 

Pokud budež chtít pomoci našemu projektu budež u nás samozřejmě vítán, ale záleží samozřejmě jen na tobě.

 

Náhled webu je zde: http://img.eg-sports.eu/data/c66f90b5c2f6b48c87ad105628301537.jpg

 

Kontaktujte v případě tvého zájmu zde:

 

Skype : dawwwe6

ICQ: 371466799

 

Když už to máte nakopírovaný tak byste si mohli opravit ty chyby co tam máte <_<

Edited by Minikomando

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×