Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Chowkyns

Unholy Team [TrinityCore][Neplacený]

Recommended Posts

Pokud bych měl zhodnotit server, tak je dobře provedený, i celkem originální nápad. Na to že je to manius je tam i celkem dobrý počet hráčů. Jediné co mi na tomto serveru vadí je nevyváženost class. Průměrný mág dokáže zabít druida během 2 vteřin. Ale určitě si někdy zase přijdu zahrát :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pravda.. Urobil som si druida ferala 2k dmg s critom 3.5k dmg no ale aj tak.. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

UPRAVA

 

Server jsme kompletně změnily!


  •  
  • Nová Revize
  • Nový Shop
  • Nový typ hry (RP-PvP/E)
  • Nové Itemy
  • Nové Questy
  • Nový hráči !

 

Myslim si, že si to tady tedka lepe užijete :innocent:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vypadá to jako dobrý server, ale ten trailer je otřesný. Jako hudba je dobrý výběr, ale vůbec s tím neumíte pracovat :) Měl byste to i trochu víc prostříhat, proefektovat.... to dodá na akčnosti ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vypadá to jako dobrý server, ale ten trailer je otřesný. Jako hudba je dobrý výběr, ale vůbec s tím neumíte pracovat :) Měl byste to i trochu víc prostříhat, proefektovat.... to dodá na akčnosti ;)

Trailer jsme nedělaly my, ale Hráči, byla vyhlašená soutěž ;)

 

1)

3)

Edited by Chowkyns

Share this post


Link to post
Share on other sites

Server je super jen převažují classy War,Mag,Pal ale jen co bych tomu to serveru vytkl je to že si GMka supportuji postavy a potom snima chodí areny/BG/Event kdyby se tato závada opravila bylo by na serveru mnohem více hráču.Ještě jsou trošku problémy s lagy celkem často to začne brutálně lagovat.

 

Přeju v chodu server výborný nápad s S9.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Novinky Serveru

(Server spuštěn 5.3. 2011 v 23:00)

  1. PvP/PvE Server
  2. Shop v Eye of the Storm
  3. Start set= Relentless , Start Zbrane= Relentless, Start Doplnky= Wrathful
  4. PvE Itemy pouze z Dungu
  5. Vlastní PvP Set který je 1,3x Wrathful
  6. Vicious Itemy z Catalysm (Zbrane + Doplnky)
  7. Nacriptovane Custom Dungy
  8. Vlastní Mounti (Display)
  9. Automatický přepočet v 17:30

A ještě spoustu jiného přímo ve hře :) Stačí se jen připojit :)

Edited by Chowkyns

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vracíme se do starých kolejí [s vylepšením...]

[bETA Verze]

  • Všechny World of Warcraft Itemy jsou zadarmo (Wrathful , T10 ...)
  • Vlastní Itemy PvP Set + PvE Doplnky + VIP PvP Set + Zbytek setu se ještě doděláv
  • Oživení TBC Dungu
  • Nový Shop v Tanaris (Pro větši přehlednost jsme zde dali Cedule, nad každou budovu)
  • Talentů je 88
  • BG, Areny plně funkční
  • Automtický přepočet pro areny
  • Nový GM Team + Nový členové se budou brát pod přísným testem a vyzkoušením, neradi bychom dopadli jako předtím
  • Eventy u kterých se nudit nebudete :)

 

Pokud byste se chtěli na cokoliv zeptat, stačí napsat :)

Edited by Chowkyns

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vypadá to zajímavě,hrál jsem tam,ale nic moc ,omrzělo mě to tam - tak uvidím možná tam přijdu,GL :)

 

No tedka jsem se o to moc nestaral, dělal jsem spíš BETA verzi co tedka jede, však se mrkni :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

NOVINKY SERVERU :

- Admin zmenený (na miesto Chowkyho som nastúpil ja)

- Nový GM Team

- Nový Web (nekradnutý) - Obrazok s Magom sa bude ešťe upravovať

- štart itemy sú Wratfull a T10.5 Heroic

- vlastné PVP itemy 2 Sety (Bloodthirty , Fireful)

- vlastné PVP zbrane (zatiaľ iba ku setu Bloodthirty, pripravuju sa Fireful Zbrane)

- PVE: Prvý 100% funkčný Dungeon (Zul'Aman) - Padajú PVE itemy ako na TBC len upravené a Adamantine Coins - kupovanie PVE vecí + 3 druhy Q na Zul'Aman (na New PVE sety, na Tabard, a štart Q Rewards: Rings) za Achievement zabitie Zul'Jina je odmena + titul the Flawless Victor (hráči sami rozhodli aký titul zato bude)

- Nový Shop v Shadowprey Village

- Talentov je 88

- Funkčné BG: WSG, EoS, AB, AV, SotA.

- Automatický prepočet pre areny každé dva dni.

Pripravujeme:

- Fireful zbrane

- Nový Dungeon

- Nové veci za Amantine Coins

- Novú Quest zónu

- Inváziu na Štýl Zombieland (viac prepracované)

Edited by Maelrann
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Velice se omlouvám,že obnovuji tento topic,ale ..

 

Taková menší recenze ..

 

Takže .. Poslední dobou,je to otřesné,je tam nový Admin,mrkněte se na web,uvidíte ten pořádek - > Samé lagy ( Opravdu )

 

Jednotlivým hráčům to padá ( Osobní zkušenost )

 

Já jen tak,rychle,stručně,jasně - Kdo tam chce hrát,potřebuje nervy.. Je tam hrozně moc Alliance,přebytek..

 

A ještě jednou,pardon za tu obnovu :unsure:

 

 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Popravdě řečeno jsem rád, že si tento topic obnovil a dal si mi tu možnost sem taky něco napsat.

Takže.. to že jsou lagy, neni vinou nového admina, ale Maniuse, který (jak všichni víme) dá někomu server a následně ho ignoruje až do doby, než mu ten server zase zruší. U Maniuse neni možnost změny configu ani náhledu do core, protože Manius Vám ani neodepíše. Ale to odskakuju od tématu. Je pravda, že úroveň tohoto serveru klesla, v této chvíli jsem na tomto serveru GM. Ale řekl bych, že až odešlu tenhle post, tak končím. Admin, je hráč z officu stejně tak jako jeho kamarádi. Jeho kamarádi jsou většinou GMka. Jedno dokonce s gm lvl 3, který má jen on a žádné z GM mimo jeho kamaráda ho mít nemůže. Přistihl jsem toho ,,kamaráda" při supportu, tak jsem to Adminovi nahlásil. Říkal, že to zkontroluje a potom svého kamaráda ještě bránil. Po tom mi na skype hned přišla výhružka.

 

 

[31.7.2011 15:45:41] العصابة_ سميك,ابن الرشيد: tak co vole reff si tě vzal jako donašeče jo?

[31.7.2011 15:45:57] العصابة_ سميك,ابن الرشيد: ještě jeden podraz a končíš vole..

[31.7.2011 15:45:59] العصابة_ سميك,ابن الرشيد: dam si na tebe pozor..

 

 

Ale jste rozumní lidé, běžte si to tam zkusit a uvidíte sami.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Popravdě řečeno jsem rád, že si tento topic obnovil a dal si mi tu možnost sem taky něco napsat.

Takže.. to že jsou lagy, neni vinou nového admina, ale Maniuse, který (jak všichni víme) dá někomu server a následně ho ignoruje až do doby, než mu ten server zase zruší. U Maniuse neni možnost změny configu ani náhledu do core, protože Manius Vám ani neodepíše. Ale to odskakuju od tématu. Je pravda, že úroveň tohoto serveru klesla, v této chvíli jsem na tomto serveru GM. Ale řekl bych, že až odešlu tenhle post, tak končím. Admin, je hráč z officu stejně tak jako jeho kamarádi. Jeho kamarádi jsou většinou GMka. Jedno dokonce s gm lvl 3, který má jen on a žádné z GM mimo jeho kamaráda ho mít nemůže. Přistihl jsem toho ,,kamaráda" při supportu, tak jsem to Adminovi nahlásil. Říkal, že to zkontroluje a potom svého kamaráda ještě bránil. Po tom mi na skype hned přišla výhružka.

 

 

[31.7.2011 15:45:41] العصابة_ سميك,ابن الرشيد: tak co vole reff si tě vzal jako donašeče jo?

[31.7.2011 15:45:57] العصابة_ سميك,ابن الرشيد: ještě jeden podraz a končíš vole..

[31.7.2011 15:45:59] العصابة_ سميك,ابن الرشيد: dam si na tebe pozor..

 

 

Ale jste rozumní lidé, běžte si to tam zkusit a uvidíte sami.

 

Já osobně nevím kde jsi vzal takový názor na maniuse. Já osobně sním už nemám problém a vždy sním vyjdu v dobrém a vždy když potřebuji s něčím pomoci nebo aby něco udělal a pokud to jde tak mi vyjde vstříc. A ohledně toho že nedá přístup člověku do Core tak z důvodu že aktuální admin asi nemá zkušenosti s linuxem ani prací s ním apd. Jinak o tomto serveru moc nevím já sám pracuji na připravovaném Cata serveru takže nebudu nic komentovat.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Já osobně nevím kde jsi vzal takový názor na maniuse. Já osobně sním už nemám problém a vždy sním vyjdu v dobrém a vždy když potřebuji s něčím pomoci nebo aby něco udělal a pokud to jde tak mi vyjde vstříc. A ohledně toho že nedá přístup člověku do Core tak z důvodu že aktuální admin asi nemá zkušenosti s linuxem ani prací s ním apd. Jinak o tomto serveru moc nevím já sám pracuji na připravovaném Cata serveru takže nebudu nic komentovat.

 

Jsem si na 90% jistej, že tenhle admin linux ovládá. A to o Maniusovi vím naprosto z vlastní zkušenosti a taktéž i od jiných adminů. Manius je mistr v ignoraci. Mě nabízel server, všechno bylo připraveno - nikdy už nenapsal. Refusedovi dal server, kde neni forum. Prosil ho o forum - od té chvíle neodepsal. Prosil ho o změnu configu, kde byly chyby po starém adminovi - neodepsal. Takhle si člověk stačí udělat obrázek o Maniusovi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nejlepší by bylo, kdyby se celý Manius zrusil a uz se tu o nem nediskutovalo :D . Ja nemam na neho dobry nazor uz podle toho co pise na skype, jak nekdo nedavno na hulakadle postoval rozhovor.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jsem si na 90% jistej, že tenhle admin linux ovládá. A to o Maniusovi vím naprosto z vlastní zkušenosti a taktéž i od jiných adminů. Manius je mistr v ignoraci. Mě nabízel server, všechno bylo připraveno - nikdy už nenapsal. Refusedovi dal server, kde neni forum. Prosil ho o forum - od té chvíle neodepsal. Prosil ho o změnu configu, kde byly chyby po starém adminovi - neodepsal. Takhle si člověk stačí udělat obrázek o Maniusovi.

 

 

Suhlásim s tebou o Maniusovi mne sľubovaľ prístup FTP ... asi mesiac a stále som ho nedostal potom som odišiel a aby som to uviedol na správnu mieru za lagy som ja nemohol ale hosting ... za dalšie chyby v Configu ... ja som ku configu vôbec nemal prístup ani nič som nemohol nastaviť .. musel som maniusovi povedať čo potrebujem a on to nastavoval sám jedine ku čomu som mal prístup bolo DB a poslal mi areatable.dbc ktoré som mu musel dookola posielat ked som nieco upravil.

a poznámka k Refusedovi: berie iba ľudí do Teamu ktorí ma neznášaju ... (GM čo som vyhodil ... GM ktoré povedalo maniusovi o mojom odchode) sam jeden človek mi povedal že keď sa ho pýtal na jeho vzťah kumne a povedal že som v pohode nezobral ho ... len som sa pozrel na server a dostal som IP ban bez akehokolvek vysvetlenia..

 

malá rada ak sa chcete dostať na Unholy ako GM tak povedzte že ste ma poznali a že ma neznášate

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne že bych mněl něco proti tomu severu ale vlastně mám :D nefunguje tam polovina talnetu :DDD :lol2: ..

A přitom tam hraje 100 hráčů.. Server na 2 věci.

 

Pokud vím nemájí tam ani jednoho Developera.. Ještě po mě chceli scripty, a ovděčili se bannem :D prostě GM VS Players (taky se dá řict že GM team banda blbů co neumí dávat banny.. museli my whispovat abych jim ty banny chodil dávat :rofl:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stručně a jednoduše ---> Když jsem byl Admin ja, vše běželo v pohodě...

 

A pokud se vratím k tomu vašemu tématu o Maniusovi.

 

Taky jsem ho musel nevím jak dlouho prosít o spoustu věci, skoro vždy mi vyšel vstříc (síce třeba po 14-20 dnech)

Ale jak jsem ho jednou žadal o jednu drobnost, tak na mě sral asi více jak měsíc... Samozřejmě jsem mu to musel oplatit, tak jsem chvili "sral" na server, protože v tech lagach a bugech se hrát opravdu nedalo :rolleyes:

Po tom co zjistil že jsem (cca) "týden" neaktivní, okamžitě mi všechny přistupy zablokoval a vyhodil mě ze Serveru na kterém jsem skoro 2 roky dělal... a nasbíral přes 100+ hráču Online!

 

A pokud se vratím do dnešní doby.

Manius mi napsal že by pro mě měl nový server co bych mohl rozjet, vše jsme si domluvili, web byl, server byl hotov(aspon podle něho) a když bylo vše "OK" tak prostě na mě hodil Ignor, od te doby mi neodepisuje ani nějak nekominukuje <_<

Akorat když jsem mu napsal co se stalo nebo co se dějě, napsal mi

 

[21.8.2011 23:10:26] Majkýý: seru na tebe

 

[Jsem rád že jsem se mohl vyspovídat :D] + [Za připadné hrubky se omlouvám]

Edited by Chowkyns
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now


×