Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
cermi

Někdo do GRAFICKÉHO Teamu? ;)

Recommended Posts

Ahoj

Hledám grafiky do portálu Ps7.cz.

Jedná se o portál grafiku a jejich výtvoru.

Každý grafik vytvoří nějaký ten webdesign ,Tutoriali na výtvor stylu ,brushe ,buttonu a pod.

S tím že se budou pak prezentovat na webu.

Webdesign si může dát na web k prodeji.

Zde si vydělá každý sám za sebe.

Může si určit cenu, muže to dát free a pod.

Neodmítám ani kodery.

Mám ale 2 podmínky.Rád bych vyděl každého grafika nějaké reference.

A druhá podmínka s tím že mi vypomůže s vytvořením webové stránky.

Zatím jsem vytvořil rozcestník který se bude postupem času rozvíjet.

A prosím žádné Debilní komentáře.

http://ps7.cz/

Předem děkuji za Odpověď .

Se7eN

post-7140-050649500 1284197320_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

kdyz uz si tu davate sve weby hod tam aspon banner WS ;)

Až bude hlavní stránka webu hotová tak slibuji že WSko tam bude ;)

Ale nejdříve musím sehnat ty grafiky.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dej odkaz na WS na rozcestník. Tohle je čirá reklama a pokud z toho nebude WS nic mít, tak ti to smažu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Môžem jedne poznatok: Dopíš si tam že hľadáte hlavne kodérov na HTML/CSS lebo mať peknú grafiku a web spravený cez tabulky to nie je žiadna sláva

Ale inač pekný header mám rád všetko čo je zelené

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podle mě nikoho neoslovíš, už jen tím, že to hostuješ na free hostingu. :mid_sword:

Chce to jenom čas ;)

 

Môžem jedne poznatok: Dopíš si tam že hľadáte hlavne kodérov na HTML/CSS lebo mať peknú grafiku a web spravený cez tabulky to nie je žiadna sláva

Ale inač pekný header mám rád všetko čo je zelené

Mě jen zajímá zda chceš nebo nechceš jít do teamu.

Edited by NecroVisioN

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mňa by zase zaujímala výhoda vstupu do "teamu"

no aby si sa mohol chvalit ze si V grafickom teame! to je super nie? :) :)

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mňa by zase zaujímala výhoda vstupu do "teamu"

Hele nenutím tě tam jít.

Prostě jestli tam nechceš tak se na to vykašli. !

 

už jednou jsem sem psal kvůli koderovy ale nemel jsem to štěstí .. u když odpovědí bylo mnoho : http://www.wowresource.eu/index.php?showtopic=19129&pid=171565&st=0entry171565

Edited by NecroVisioN

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super :) som strašne rád keď si za "vstup" dávaš podmienky

Rovno kápni božskou a povezd že hladaš niekoho kto ti nakóduje web za vstup do grafického "teamu"

:D ja neviem ako srry sú tú blbý ľudia ale oni nevedia HTML/CSS a tí čo sú obdarený trocha vyšším IQ pochopia v tomto len to že nevieš HTML/CSS a za akože vstup chceš skódovať web

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super :) som strašne rád keď si za "vstup" dávaš podmienky

Rovno kápni božskou a povezd že hladaš niekoho kto ti nakóduje web za vstup do grafického "teamu"

:D ja neviem ako srry sú tú blbý ľudia ale oni nevedia HTML/CSS a tí čo sú obdarený trocha vyšším IQ pochopia v tomto len to že nevieš HTML/CSS a za akože vstup chceš skódovať web

Hele promin ale pokavad si to myslíš tak prosim.

Ale za tímto účelem to není.

Nescháněl bych grafiky ale jen kodery co myslis?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ak to tak nie je tak sa ospravedlňujem ale vážne to budí dojem aspoň u mňa že za vstup chceš skódovať web

Ale to už nebudem rozoberať snáď sa niekto nájde aj keď tu pochybujem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ak to tak nie je tak sa ospravedlňujem ale vážne to budí dojem aspoň u mňa že za vstup chceš skódovať web

Ale to už nebudem rozoberať snáď sa niekto nájde aj keď tu pochybujem

Mě zas přijde že se chceš neustále jen a jen hádat.

Vem si že kodera nepotřebuji tak nutně. jednoho mám ale má velmi málo času .

Jde mi jen o Grafiky.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ak by som sa chcel hádať tak to by sa ti nepáčilo :) ver tomu každý kto sa už hádal tak sa tu už neukázal

Za druhé "Potrebuješ" lebo web v tabulkách to nie je dneska IN

A ako som povedal už ma nebaví odpisovať mám tu iný problém ako si povedal hádať sa z tebou :) a ak som povedal stále nikde nevidím výhody toho vstupu jaj výhoda je že tebe pomôže

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ak by som sa chcel hádať tak to by sa ti nepáčilo :) ver tomu každý kto sa už hádal tak sa tu už neukázal

Za druhé "Potrebuješ" lebo web v tabulkách to nie je dneska IN

A ako som povedal už ma nebaví odpisovať mám tu iný problém ako si povedal hádať sa z tebou :) a ak som povedal stále nikde nevidím výhody toho vstupu jaj výhoda je že tebe pomôže

A kdo ti říká aby jsi odepisoval. Vyse*** se na to.

Již jsem už psal žádné debilní komentáře. !

Share this post


Link to post
Share on other sites

:) a prosím keď už odpovedáš na topic nepoužívaj slová ktoré nepatria do spoločnosti a keď už tak tak napíš vyser sa na to bez hviezdičiek nemá to ten efekt ;)

A nebuď nervózny sú z toho bohvie aké choroby zo stresu a tak vieš povedal som ti že ak sa chceš hádať v pohode ale mne nepíš že sa mám na niečo vysrať pretože hostuješ na free hostingu

stačí 5min a už nehostuješ to si buď istý. Ako druhé tvoja "grafika" ten rozucestník na začiatku font sa ani nedá čítať tak na čo používaš font Danube keď je to v malom formáte ťažko čitateľné

Za druhé grafik resp. webgrafik má vedieť HTML/CSS a nie mať web v tabuľkách a keď chceš ešte si do teba sťuchnem keď mi tu mieniš písať že sa mám na to vysrať keď sa ja na to vyserem tak to zhnije že to už ani nenájdeš

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Souhlasím se vším co Jamira řekl o webu a ještě něco přidám.

Jak již bylo zmíněno, web v tabulce již není IN.

Také by se neměly používat ani atributy pro styl u <body> a ani bych nepoužíval atributy u img jako třeba border a rozměry width a height (src a alt by měly být naopak vždy).

Další věc je optimalizace, jelikož jsem zastáncem optimalizovaných stránek, tak je pro mě použití width="1273" nepřijatelné. Když chceš mít web široký tak width: 100%; a tomu přizpůsobit celý web.

V opačném případě by měla být stránka široká tak 1000px (z důvodu rozlišení kancelářských PC 1024x768)

Další věcí je kódování na cp-1250 není nic špatného, ale jelikož je to portál/fórum bylo by lepší použít UTF-8 už jen z důvodu databáze (Některé hosty mají s CP-1250 problém).

A pak je tady nedostatek v <head>. Mělo by tam být více informací z důvodu SEO optimalizace + samozřejmě načtení CSS souboru, kterým by měl být celý web stylován.

 

Za případné chyby v textu se omlouvám :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Souhlasím se vším co Jamira řekl o webu a ještě něco přidám.

Jak již bylo zmíněno, web v tabulce již není IN.

Také by se neměly používat ani atributy pro styl u <body> a ani bych nepoužíval atributy u img jako třeba border a rozměry width a height (src a alt by měly být naopak vždy).

Další věc je optimalizace, jelikož jsem zastáncem optimalizovaných stránek, tak je pro mě použití width="1273" nepřijatelné. Když chceš mít web široký tak width: 100%; a tomu přizpůsobit celý web.

V opačném případě by měla být stránka široká tak 1000px (z důvodu rozlišení kancelářských PC 1024x768)

Další věcí je kódování na cp-1250 není nic špatného, ale jelikož je to portál/fórum bylo by lepší použít UTF-8 už jen z důvodu databáze (Některé hosty mají s CP-1250 problém).

A pak je tady nedostatek v <head>. Mělo by tam být více informací z důvodu SEO optimalizace + samozřejmě načtení CSS souboru, kterým by měl být celý web stylován.

 

Za případné chyby v textu se omlouvám :)

Tákže .. Vymazat tenhle topik protože koukám že s lidma co sem psali není řeč.

neptal jsem se na to co mám dobře nebo správně a ani mě nezajímají něčí názory.

jsem jen grafik takže kodovani mi je někde v zadech.

Předem děkuji za smazání . Partnera v ps7.cz nechám.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×