Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Darkal

Plocha a parametry počítače

  

7 members have voted

  1. 1. Jste spokojení s počítačem co máte doma?

    • Ano velmi
      6
    • Ne už by to chtělo nový
      0
    • Žádný nemám
      1


Recommended Posts

Zde dávejte jaký bordel máte na ploše a parametry počítače

ploccha.jpg

 

Parametry:

Procesor:2.1 ghz -je nataktovaný :D

RAM: 2GB

Grafická karta: 256mb

HDD: 80GB

 

Tenhle je provizorní než si pořidím nový a ten má parametry:

Procák: 6x 3.5 ghz (zvýšení na 8 jádro)

RAM: 12GB - hodlám pak dokoupit 32x6gb ramky

Grafická karta: 2GB - pak na 4gb

HDD: 2Tera -tohle se taky zvýší

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

podle me zbytecnej topic ale udelam ti radost

 

 

plov.jpg

 

CPU Pentium Dual-core 3GHz

RAM 2GB

GPU Gforce 9500GT 1GB

HDD1 150GB

HDD2 600GB

 

 

Edit: taky si rikam k cemu takovy veci a navic nevidel sem jeste MB pro domacnost kde je 32 slotu na RAM

Edited by siley

Share this post


Link to post
Share on other sites

k čemu ti bude 192 Gb ram? a 4gb grafika?

 

jen tak pro pocit blaha :D

Siley: njn alespon se neco o sobe dozvime :D a mas nejak na plose uklizeno :-)

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

jen tak pro pocit blaha :D

Siley: njn alespon se neco o sobe dozvime :D a mas nejak na plose uklizeno :-)

A to bude nějaký super náročný PC na výpočty nových prvků? nebo co? jaké rozměry má tvoje základní deska že do ni narveš 32x RAMek?

Jaký zdroj k tomu budeš využívat a kolik budeš platit měsíčně za elektřinu? Mě se zdá že tu akorát tak trochu kecáš a chceš si pomachrovat ;)

 

CPU: AMD Phenom II X2 3.1Ghz

RAM: 3 gb 800 Mhz CL4 DDR2

GPU: ATI Radeon HD 5670 1gb

HD: 160gb

Edited by NecroVisioN

Share this post


Link to post
Share on other sites

ted mam uklizeno kdyz sem mel jeste XP tak sem mel uplne plnou plochu pri rozliseni 1280x1024 a velikost plochy bylo asi 50Gb :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja nevím ale dlouho do toho nebudu muset investovat :-) taky si na tom necham pobezet asi server nebo tak nejak ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja nevím ale dlouho do toho nebudu muset investovat :-) taky si na tom necham pobezet asi server nebo tak nejak ;-)

 

 

 

Mi rkeni kde na to chces vzit :-D

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja nevím ale dlouho do toho nebudu muset investovat :-) taky si na tom necham pobezet asi server nebo tak nejak ;-)

a cena té sestavy? a jakou základní desku teda použiješ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myslím že cena by bola dávno za 30 000€ a toľko RAM ;) do jednej dosky neexistuje max 72GB aj to sú dosky od Intelu čo stoje viacej ako osobné auto

4GB GPU ... a na čo budem mať 2GB + 3x Tesla GPU a nepotrebujem toľko RAM ani ultra CPU a bude ma to stáť 3000€

 

Takých tu už bolo viz Fiki

Share this post


Link to post
Share on other sites

neznám přesný název já jen řekl co tam chci :D chyba je jenom 24 sem na nootebooku tak sem hodil chybku :-)

jamira ja jen rekl co tam chci a jak sem se ptal tak tam bylo misto na 6x ram

Edited by Darkal

Share this post


Link to post
Share on other sites

CPU: AMD Phemon 9950 (QuadCore) 2.6 Ghz

RAM: 2x 2GB 800MHz

GRAFIKA: ATI Radeon 3600 Series 512mb

HDD: 320GB

 

Téměř 2 roky starý pc. Pořád jsem spokojen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Duplicita

 

2. Zbytečně vyvolávaný flame hned v prvním threadu. Člověk který svou grafickou kartu označí jako "256MB" bude určitě mít prostředky pro stavbu superpočítače...

 

 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tenhle je provizorní než si pořidím nový a ten má parametry:

Procák: 6x 3.5 ghz (zvýšení na 8 jádro)

RAM: 12GB - hodlám pak dokoupit 32x6gb ramky

Grafická karta: 2GB - pak na 4gb

HDD: 2Tera -tohle se taky zvýší

 

Že by další "všeználek" v oboru? Jako s těma RAM jsem se zasmál, to si mě pobavil.

PS: Ty asi hodně nevíš co s penězi, když to děláš, jak si zde psal, pro dobrý pocit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

hodlám pak dokoupit 32x6gb ramky

 

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Mnoo sleeping.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

nemôžem sa nevijadriť takýmto bludom...

 

Tenhle je provizorní než si pořidím nový a ten má parametry:

Procák: 6x 3.5 ghz (zvýšení na 8 jádro)

RAM: 12GB - hodlám pak dokoupit 32x6gb ramky

Grafická karta: 2GB - pak na 4gb

HDD: 2Tera -tohle se taky zvýší

 

RAM 12GB je reálne 192GB nehrozý videl som serverové dosky a max do 64GB a cena dosky 60 000 Skk / 2000€

grafická karta nezáleží či je 2GB alebo aj 10 GB stačí ti 1GB s 320bit zbernicov a aspon 120GB/s dátovy prietok

HDD: mám v PC 500GB a mám ešte kopec miesta volného tak nwm načo by ti boli 2TB ... zbytočnosť

no s tým CPU by to šlo sú serverové dosky ktoré majú podporu 2xCPU ale tu sa nevyjadrujem asi by si mi už nerozumel...

 

ale dosť si ma pobavil ;) thnx ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

HDD: mám v PC 500GB a mám ešte kopec miesta volného tak nwm načo by ti boli 2TB ... zbytočnosť

 

 

 

hele já má jen v počítači 1,5TB dohromady aje mi to málo :-D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taky mám 2TB a hodlám přikupovat. Nicméně bych to locknul, neboť těhle topiců je tu hafo..

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×