Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
projekt

Gameshoot.eu

Recommended Posts

Nazdar milí a uprimní užívatelia wowresource . Chcel by som vás poinformovať o novom projekte GAMESHOOT.EU Mame spustení zatiaľ CATA server na patchy 4.1.0 Čo u nás nájdete ? To tu vážne nebudem vypisovať a zbytočné vás zaťažovať. Najlepšie je raz zažiť ako stokrát počuť . Preto si príďte zahrať odskúšať ohodnotiť náš server vy ako skúsený profíci ktorí majú prehľad o kvalite serverov a o ich hrateľnosti a rozvoji vedia svoje . Trosku sa hanbíme za náš dočasný web ktorý už onedlho nahradí zbrusu nový ktorého osud sme dali do rúk profika . Prečo vlastne píšem na toto fórum ? Hľadáme schopných ľudí ktorí by sa zapojili do tohto projektu a spoločne by sme vytvorili jeden z najlepších SK/CZ serverov .

Čo hľadáme ?

 

Ľudí ktorí spĺňajú aspoň niektoré z týchto kritérií :

aktívnosť

znalosťi emu trinity core skyfire emu commandy atd.

znalosťi c++ neni povinné db sql atd.

znalosti aspoň linuxu základ chápať veci mysql server aptche server alebo i lamp

chápať ostatných nebyť zbrkli

vedieť viesť ľudí k práci

schopnost pracovať s db externe doma na lokalu

100 % comandy

Znalost wow sveta

Prispievať a čítať fórum

Skúsenosti

Kreativita pri eventoch

Reprezentace a propagace

Ovládať grafické programy (photoshop , atd )

Byt zodpovedný k úlohám

 

 

TRAILER

 

Náš trailerik nám spravil náš GMko ktorý z videami nikdy nerobil fraps a sony vegas atd. videl prvý krát . Nie je to nič extra ale spravil to za deň a kto si mysli že spraví lepší tak ma možnosť sa predviesť a NATOCIT trailer pre náš server . Ty čo niekedy skúšali točiť videa trailery atd. Určite teraz sami žasnete jak to dokázal behom jedného dňa natočiť zostrihať skombinovať . Mne osobne sa trailer moc nepáči ale cením to co spravil a vážim si to.

 

 

 

PS: Ludia a skúste sa správať rozumne pri písaní vašich INTELIGENTNYCH príspevkov

Edited by projekt
  • Downvote 15

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oprav si ty hrubky, po pár větách jsem to přestal číst, to je prasárna až to tříská dveřma.

Edit: V traileru taky hrubky, to je ostuda.

Edited by Wladass
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

text absolutnej FAIL hrubky jak svina

 

´´´ti sy lama´´ FTW

 

trailer o nicem, OVER USED hudba etc.

v traileru prej ´´ALL LOKATIONS´´ olala :D

vubec nezaujalo

 

cya

Edited by STONERSVK
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Když pominu hrozný obrázek v topicu, a ještě otřesnější trailer...dal bych ti facku za gramatiku. Takové věci snad znají všichni. Ach jo.. No co naděláme..prosím tě, příště se s takovým trailerem nechlub :/ Radím ti dobře.

 

 

PS: pokud nesneseš kritiku..nechoď se zbožím na trh ;)

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prominte, ale to ste natáčali sčím?S foťákom alebo s kamerou z roku 1875 ?

To video má kvalitu 0.1 mgpx kamery...

A hrúbky, zlé spájanie slov, no proste Hrůza a des !

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Že by GMPETO byl tvůj kamarád ? Moc se mu to nepovedlo co ? Tvoje prezentace je na bodu mrazu, vyjadřování otřesné a ještě budeš držkovat na ostatní ? Uvědom si co za pitomosti tady zveřejňuješ a jakým způsobem to prezentuješ. Tobě bych doporučil pár dní někde na samotě u lesa bez internetu a s knížkou pravidel pravopisu.

Edited by Wladass
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mohli by ste uz konecne ohodnotit kvalitu servera ? a nie gramaticke malickosti ? Ja na tom servery hravam a jeden z mala CATA co sa tu da hrat a premakane HYBRID NPC odporucam si ho pozriet

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neřekl bych, že gramatika je zrovna maličkost, ale nevadí :D .Nevím jestli hodnotit tedy kvalitu serveru, když je to pod sekcí Poptávka, je nejspíše vidět že nikoho nehledáte, když si to "majitel" editnul :D

Edited by snehurka324

Share this post


Link to post
Share on other sites

Praveze hladame len niektori ludia sa obuvaju do toho do coho sa nemaju

kolko mas rokov? 7? ty ked prides na nejaky web a je tam preklepov ako svina citas ho dalej? ja a 90% uzivatelov tiez nie vypinam a idem dalej

Share this post


Link to post
Share on other sites

ked to nechces citat tak to necitaj a uz urcite by si nepisal PRISPEVKY keby si nebol zakomplexovany zebracik a co ta po mojom VEKU ?

  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

zaujimave ked sa vam niekto nepaci tak hned DELETE odchod ? zaujimave spravanie Troska KRITIKY na vasu stranu tiez neuskodi

Share this post


Link to post
Share on other sites

zaujimave ked sa vam niekto nepaci tak hned DELETE odchod ? zaujimave spravanie Troska KRITIKY na vasu stranu tiez neuskodi

 

ty hulis nejaky extra matros ze?

 

na tvojom spravani je vidiet ze si este dieta, detske vyjadrovanie chovanie a aj cely vas projekt , vydrzite maximalne mesiac cus

Share this post


Link to post
Share on other sites

ty co furt riesis ten VEK ? pozri mozno som starsi mozno ne nevies o mne nic A SUDIT cloveka podla 5PRISPEVKOV a odhadnut jeho vek je fakt UCTIHODNE a CHVALITEBNE a nas projekt GAMESHOOT funguje dlksie ako dva mesiace

Share this post


Link to post
Share on other sites

ty co furt riesis ten VEK ? pozri mozno som starsi mozno ne nevies o mne nic A SUDIT cloveka podla 5PRISPEVKOV a odhadnut jeho vek je fakt UCTIHODNE a CHVALITEBNE a nas projekt GAMESHOOT funguje dlksie ako dva mesiace

 

Soudit člověka podle 5ti příspěvků nelze, ale dle jeho vyjadřování a inteligence ano :) Začni se chovat normálně nebo odsud hodně rychle vypadneš.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kdyby ta kritika byla rozumná, ale ne. Topíš se tak kolem sebe kopeš nohama...

 

Nazývat někoho "žebráčkem", když ho ani neznáš je hloupé nemyslíš? Ne, že to nechce číst STONER, ale z gramatických hrubek se dělá špatně i mně a nejen mně ale i 90 % lidí. Když na tyto hrubky narazím na webu nějakého herního serveru tak nemám chuť se tam ani zaregistrovat, natož tam hrát. Hned to odradí. Nabývá to dojmu, že server vedou 7letí parchanti. Hold je doba, kdy může mít server jakýkoliv hlupák.

 

Neříkej, že gramatika jsou maličkosti. Podle gramatiky a způsobu vyjadřování si o člověku uděláš hodně rychle obrázek. Na nikoho tu nedržkuj. Wladass, STONERSVK a ostatní jsou mnohem zkušenější než ty a určitě ví o čem mluví.

 

V mých očích jsi velký hlupák.

Edited by sabath
  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

v com je rozdiel medzi mojim a tvojim vyjadrovanim ? moje IQ ? to si podla coho zistil ? vies ako sa meria IQ ? vobec

 

Si myslis ze ked pises mekcene a Y a taketo vychytavky ze mas vysie IQ ?

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

v com je rozdiel medzi mojim a tvojim vyjadrovanim ? moje IQ ? to si podla coho zistil ? vies ako sa meria IQ ? vobec

 

Si myslis ze ked pises mekcene a Y a taketo vychytavky ze mas vysie IQ ?

chod uz hrat wowko a neotravuj tu

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako mozes vediet ci su viac skusenejsi ako ja ? nech sa pochvalia co ake projekty spravili

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stačí když píšou líp než ty, to už svědčí o tvojí (ne)inteligenci :) A zveřejnit naše projekty ? Stačí googlit ;) Posadilo by tě to na zadek šašku.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rozdíl je ten, že já se nesnažím urážet všechny kolem sebe, protože mají pravdu. Gramatika je důležitá, říkej si co chceš. Když budeš psát životopis a nasekáš tam hrubky těžko tě někam vezmou. Řeknou si, že jsi buď hloupý, nebo jsi líný se naučit gramatiku a hloupé nebo líné zaměstnance firmy opravdu nepotřebují.

Vychytávky? Jaké vychytávky? Jestli gramatice říkáš vychytávky, tak budiž. A ne nemyslím si, že mám vyšší IQ jen proto, že píšu gramaticky správně - povětšinou.

 

BtW: Zajímavé, že sis z toho všeho co jsem napsal vzal POUZE věc ve které jsem zmiňoval inteligenci. Vím jak se měří IQ to se neboj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobre tak nepisem gramaticky spravne to si priznam ale urcite ani vy nepiste vsetko gramaticky spravne . Gramatika je dolezita ale dolezitejsia je odvedena praca a ta je ze GAMESHOOT.EU ide a je dobre hratelny stupa populacia atd. atd.

Tak preco hned nieco odsudzovat kvoli gramatike ?

 

Wladas a sasek urcite niesom a googlit sa mi urcite nechce tak ako sa mi nechce pisat vsetko gramaticke spravne Schvalne ukaz nejaky projekt na ktory si hrdy

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×