Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
kebapa

registrace

Recommended Posts

Zdravím, chtěl bych se zeptat a slušně poprosit jestli by někdo byl tak hodný a milý, že by zpracoval nějakou slabší registraci na oregon core a nebo poslat link na download této registrace a pokud možno napsat mi sem nějaký menší návod jak na to tedy.Slyšel jsem, že je potřeba xampp ten už mám (registrace na hamachi).

 

 

 

rep + vás nemine, kteří mi pomohou. :whistling::whistling:

 

 

 

 

Ps: prosím nepište sem nějaké ceny atd.. mě by stačilo nějaká slabší registrace klidně.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tlačítko hledat ti nic neříká? Další zbytečné téma. Na fóru toho je habaděj...

 

 

pro oregoncore je tu toho mnoho :) díky za pobavení.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registrace jsou skoro stejné na všech odnoží MaNGOS -> Trinitycore -> OregonCore.

Tabulka account se měnila jen málo, základní sloupce pro registraci (username, sha_pass_hash) jsou zatím a furt stejné.

Edited by ntdrt
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registrace jsou skoro stejné na všech odnoží MaNGOS -> Trinitycore -> OregonCore.

Tabulka account se měnila jen málo, základní sloupce pro registraci (username, sha_pass_hash) jsou zatím a furt stejné.

 

Aha tak se omlouvám se že jsem nárážel na uživatele sabath a skusím se podívat a co mám dělat, když mi to při instalaci hodí chybu že port 80 je zabraný ikdyž mám skype vypnutý.

Edited by kebapa

Share this post


Link to post
Share on other sites

To vůbec není problém registrace ale konfigurací tvého PC.

 

Problémů může být spousta, zkoušel jsi restartovat XAMPP, přesněji apache server?

Jinak Skype se dá překonfigurovat aby používal jiné porty, viz nastavení -> rozšířené -> síť.

 

Tenhle problém tady ale už někde bude, ono stačí hledat, jinak google to ví taky.

Edited by ntdrt
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jakej hráč ty hráči? Uživatel....hej mě zajíma co se ti honí v mozku...na to musíš mít talent na slova!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jakej hráč ty hráči? Uživatel....hej mě zajíma co se ti honí v mozku...na to musíš mít talent na slova!

díky bych si toho ani nevšiml ale člověk dělá chyby :( už jsem to ale opravil

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mimochodem ty chceš mít pro hráče server co?

 

Já bych ti chtěl jenom ze zkušenosti říct, že dělání serveru je moc pěkné, ale, když v tom děláš už přez dva měsíce nebo klidně dva týdny a rozkazuješ, děláš to sám tak se za chvilku na to pěkně vykašleš, mluvím ze zkušenosti, dělal jsem server s kamarádama jejich zkušenosti skoro nulové, tzn: Vše jsem dělal sám, a byl docela podle mě špičkovej dle vymožeností. Nikdo tam sice nehrál, jelikož jsem do serveru nic nevrazil, jelikož vrážet peníze do hry, kde moc toho nefunguje se mi nechce, to si zaplatím raději offík, ale 5 let hraní mi stačilo :) A tak vím, že jestli to takhle bude tak tě to omrzí, dělal jsem admina, nikdo pak nic nedělal štvalo mě to, poslal jsem admina po grupě dál a spustil se server jeho příkazem, v 80% nedokončený, faili na začátku tak jsem rychle odcupital a beze mě server padl. Abys věděl jaké to pak je, až se vše naučíš a budeš dělat to sám. Tak se server bez tebe rozpadne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mimochodem ty chceš mít pro hráče server co?

 

Já bych ti chtěl jenom ze zkušenosti říct, že dělání serveru je moc pěkné, ale, když v tom děláš už přez dva měsíce nebo klidně dva týdny a rozkazuješ, děláš to sám tak se za chvilku na to pěkně vykašleš, mluvím ze zkušenosti, dělal jsem server s kamarádama jejich zkušenosti skoro nulové, tzn: Vše jsem dělal sám, a byl docela podle mě špičkovej dle vymožeností. Nikdo tam sice nehrál, jelikož jsem do serveru nic nevrazil, jelikož vrážet peníze do hry, kde moc toho nefunguje se mi nechce, to si zaplatím raději offík, ale 5 let hraní mi stačilo :) A tak vím, že jestli to takhle bude tak tě to omrzí, dělal jsem admina, nikdo pak nic nedělal štvalo mě to, poslal jsem admina po grupě dál a spustil se server jeho příkazem, v 80% nedokončený, faili na začátku tak jsem rychle odcupital a beze mě server padl. Abys věděl jaké to pak je, až se vše naučíš a budeš dělat to sám. Tak se server bez tebe rozpadne.

 

Ano v něčem máš pravdu ted si táhnu všechno sám, protože server je přes hamachi a potřebuji si to první otestovat naco se připravit atd.. a pak teprve přejít na veřejnou a lepší podmínky ale jak se to stane seženu developers a gm, které se budou starat o lidi a u mě bude jen starost takto o server sice je zatím všechno v mojí hlavě ale jestli se to povede což doufám bude to good server ale klidně bych se spokojil kdyby mi tam aspon hrálo 30 lidí což je taky good :)

 

ale neřešme zde tyto věci můžeme si klidně napsat pár řádků v pm :)

Edited by kebapa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×