Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
petricak

Lineage ][

Recommended Posts

ale to neni ze potrebujes pentium 3,1GHz alr ze nejmin pentium s 1GHZ procakem ja mam 2,6GHz + 1024DDDR a nebyt slabe grafiky tak mi to jede na full detaily

6039[/snapback]

Ne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jo ale i tak se jednou za cas najdou normalni lidi co EXPi normalne ... protoze co mam z vlastni zkusenosti tak na 90% lidi na free serverech pouziva tzv. BuffBoty (napr. L2walker) kdy za hrajici postavou behaji dalsi tri kteri ho buffujou a healujou ... a takhle hraje na serverech 1000 playeru a dalsich 2000botu (99% vsech obchodniku ve mestech sou boti)... a to pak neni o hrani ale o cheatingu ... a o PKingu radsi ani nemluvim protoze lidi sou hovada!!! a v L2 je PKing velice oblibeny :(

 

->jinak ty Questy tam stoji za hovno :(

Share this post


Link to post
Share on other sites
jo ale i tak se jednou za cas najdou normalni lidi co EXPi normalne ... protoze co mam z vlastni zkusenosti tak na 90% lidi na free serverech pouziva tzv. BuffBoty (napr. L2walker) kdy za hrajici postavou behaji dalsi tri kteri ho buffujou a healujou ... a takhle hraje na serverech 1000 playeru a dalsich 2000botu (99% vsech obchodniku ve mestech sou boti)... a to pak neni o hrani ale o cheatingu ... a o PKingu radsi ani nemluvim protoze lidi sou hovada!!! a v L2 je PKing velice oblibeny :(

 

->jinak ty Questy tam stoji za hovno :(

6188[/snapback]

napr na DKtechu to tam nebylo

Share this post


Link to post
Share on other sites

KOukam ze to chci mozna taky vyzkouset ...... L2 jsme jeste nevyskousel ale nemuzu ho sehnat nedavno jsme na nej mel nekde link ale ted to nemuzu nikde stahnout pokud nehodou vis ...hodil by jsi mi link ???

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

clienta si radsi stahni C2 z L2 homepage... na dktechu je uz C2

 

...neznate nejaky link kde je program na hostovani L2 serveru?

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
clienta si radsi stahni C2 z L2 homepage... na dktechu je uz C2

 

...neznate nejaky link kde je program na hostovani L2 serveru?

6837[/snapback]

vsak klienta si muze stahnout od nich biggrin.gif

 

www.dktech.cz/l2

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
KOukam ze to chci mozna taky vyzkouset ...... L2 jsme jeste nevyskousel ale nemuzu ho sehnat nedavno jsme na nej mel nekde link ale ted to nemuzu nikde stahnout pokud nehodou vis ...hodil by jsi mi link ???

6824[/snapback]

no zkusil jsem si to a ani uz nemam zajem to nikdy vic hrat graficky zpracovani se mi vubec nelibi proste wow ti da vic nez L2

Share this post


Link to post
Share on other sites
no zkusil jsem si to a ani uz nemam zajem to nikdy vic hrat graficky zpracovani se mi vubec nelibi  proste wow ti da vic nez L2

6841[/snapback]

hehe presne tohle rikaj lidi co hraj L2 o WoW...mne se graficky vic libi L2

ale WoW je propracovanejsi..ovsem ze ale ne EMUlovany WOW biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites
hehe presne tohle rikaj lidi co hraj L2 o WoW...mne se graficky vic libi L2

ale WoW je propracovanejsi..ovsem ze ale ne EMUlovany WOW biggrin.gif

6844[/snapback]

bud rad zato emulovany a L2 je nedomysleny treba ty zvirata jak delaj taky levly pak ti hebne pri nejaky ubohy bitce a mas ponem to dost nasere

Share this post


Link to post
Share on other sites
bud rad zato emulovany a L2 je nedomysleny treba ty zvirata jak delaj taky levly pak ti hebne pri nejaky ubohy bitce a mas ponem to dost nasere

6866[/snapback]

zas musis vzit v potaz kdy ktera hra vysla...a mymochodem v L2 jde litat na dracich po svete biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

tak chlapi uz fici nejaky ten tyden Lineage2 Chronicle3 na free serverech ... takze čile stahujte (uz mam 37% - zatracene denni limity)...

 

a tady mate nejake linky na BESTof servery svetove (figuruje tam i DKtech):

 

http://l2.hopzone.net/index.php?lnk=view ... tady sou od C1 az po C3 servery

 

http://www.gamesites200.com/lineage2/index.shtml ...hafo znama stranka

 

...a na C3 si jestenestezujte je teprve v nejake "testovaci" fazi na vetsine serveru!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites
tak chlapi uz fici nejaky ten tyden Lineage2 Chronicle3 na free serverech ... takze čile stahujte (uz mam 37% - zatracene denni limity)...

 

a tady mate nejake linky na BESTof servery svetove (figuruje tam i DKtech):

 

http://l2.hopzone.net/index.php?lnk=view ... tady sou od C1 az po C3 servery

 

http://www.gamesites200.com/lineage2/index.shtml ...hafo znama stranka

 

...a na C3 si jestenestezujte je teprve v nejake "testovaci" fazi na vetsine serveru!!!

6981[/snapback]

vyprdnete se na c3..ted se teprve prechazi na vetsine servru na c2 a c2 jsou pekelne zabugovany takze c3 nebudou lepsi biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

co tim myslis ze C2 je pekelne zabugovane? ja C2ku hraju uz docela dlouho a akorat si stezuju na silene chyby v pathfidingu tvojeho playera a neustale zasekavani o predmety ... ale jinak je hezci, plynulejsi, mene narocnejsi a sou tam pekne animace ... takze nevim proc zustat u stale sednouciho C1 (C2 je nekolikanasobne barevnejsi a takove zazivnejsi) a vzhledem k tomu ze neznamejsi svetove servery prechazeji na C3 (cesky DKtech teprve ted presel na C2) tak ho chci taky zkusit!

Share this post


Link to post
Share on other sites
co tim myslis ze C2 je pekelne zabugovane? ja C2ku hraju uz docela dlouho a akorat si stezuju na silene chyby v pathfidingu tvojeho playera a neustale zasekavani o predmety ... ale jinak je hezci, plynulejsi, mene narocnejsi a sou tam pekne animace ... takze nevim proc zustat u stale sednouciho C1 (C2 je nekolikanasobne barevnejsi a takove zazivnejsi) a vzhledem k tomu ze neznamejsi svetove servery prechazeji na C3 (cesky DKtech teprve ted presel na C2)  tak ho chci taky zkusit!

7000[/snapback]

zrovna DKPLECH prochazi tezkym obdobim bugu biggrin.gif..jinak i ostatni servry jsou na tom podobne a muze se stat ze jeden jede spickove ale to proto ze to problemove je ze servru pryc biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak mi doporucte jakou ch mam zacit hrat...pro zacatek smile.gif a na jakej server bude nejlepsi ??? teda spis na jakym hrajete vy ???

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja bych doporucil zacit C2-kou uz jen proto ze je takova "hezci" a budto na DKtechu (maly ping, a taky male raty - na dlouho) ale ja osobne inklinuji k serverum s vetsimi raty takze zalezi na tobe...zkousel sem nekolik serveru (posledni dny C2):

 

Lineage13 ... pekne raty, nove kouzlo recharge na manu(super) pro bojovnika, scroll of escape sou strasne levne!!! ale je tam strasne maly healing rate takze je leceni 500hp na nekolik minut a nikde sem nenasel healing poišny .... tak nevim ale je tam solidni GM (God) - http://www.lineage13.com/

 

Dragon3D ... taky docela pekne raty, neni recharge, ale healingy sou takze ok .. ale narazil sem na hodne PK v zakladnich mestech!

 

Ted osobne testuju TorontoL2 ... http://torontol2.atspace.com/ ... jeste uvidim biggrin.gif

 

...a dalsi musis vyzkouset !!! biggrin.gif kdyztak nejaky postni!!!

Edited by TheMakrel

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovsem pokud zacinas L2 zacni na Dktechu bude to pro tebe prijemnejsi zacatek a pak muzes litat po svetovych servrech bez poblemu

 

donedavna jsem hraval na infinity ale ted sly na c3 a mne se nece smile.gif

Edited by petricak

Share this post


Link to post
Share on other sites

na co DKtech ??? lidi sou tam uz dlouho ... kdyby byl WIPE tak mozna ... ale kamosuv clan tam prebral celou obchodni strukturu DKtechu takze na ne nikdo nema .. a co potom? to je uplne o nicem ... ja preferuju lepsi a halvne zahranicni servery !!! L2extreme RULEZZZZ

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now


×