Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Kupa

VPS pro SA:MP server

Recommended Posts

Zdravím všechny členy WoWR.eu,

Chtěl bych se zeptat, jestli by se nenašla hodná duše, která má VPS které, nepoužívá nebo není úplně vytíženo.

Potřeboval bych VPS, pro SAMP Server (x86). Chtěl bych se naučit pracovat a ovládat server pod linuxem.

 

 

Proč SA:MP ?

Je to hra, kterou jsem hrál už od verze klienta 0.1b, a už jsem měl pár serverů. Jeden úspěšný, pod slovenským portálem Mysterie, ale nic nemůže trvat věčně, takže se to po nějaké době zrušilo.

Mohl bych se to naučit s WoW serverem, ale to je složitější na obsluhu, žere to mnohem více RAM, CPU atd, kdežto SAMP na 8GB může jet hosting (Crazyhost před pár lety). Také chci dělat mód, s MySQL Pluginem a tak ho propojit s MySQL databází, už jsme to jednou dělal, ale na Windowsu.

 

 

Díky za odpovědi a možné nabídky.

 

PS:. Pokud vlastníte nějaký herní portál, a chcete mě vzít s tímhle pod křídla, nemám problém.

 

Edit 1: Prosím jen seriozní herní portály.

Edited by Kupa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na samp ti stačí 256 RAM, to si sprav doma, aj tak to už nikto na CZ/SK scéne moc nehrá.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vím že mi na samp stačí 256RAM :) Jenomže nemám na to prostředky, navíc nemáš absolutní přehled, samp hraje +/- před 50k hráčů.

A ČR má slušnou herní základnu, a stále aktivní a věrné hráče.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je celkem hezká nabídka, jen mě trochu zaráží ten scan občanky.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je celkem hezká nabídka, jen mě trochu zaráží ten scan občanky.

 

Xmat sa chce iba ujistit ci niesi decko pod 15 rokov, ci máš aspoň 15. Nie je typ človeka, ktorí by Ťa podla občanky vyhladal a znásilnil :D Chce len stroj v dobrých rukách..

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Podmínky:

 • Zletilá odpovědná osoba a scan její občanky

 

Řekl bych že né nad 15 ale nad 18 ale to je jen takový detail :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taky jde hlavně o zodpovědnost za HW. Když uděláš koninu, aby měl za kým jít. Důvěra je dnes cenný artikl díky podvodníkům typu chrástek atp...

Share this post


Link to post
Share on other sites

To chápu, o kdybych nabízel to samé, tak bych taky měl strach o HW.

Ale člověk s průměrným IQ, by neměl dělat ptákoviny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×