Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Leex

Predám Battle.net account na offiku

Recommended Posts

Dobrý deň prajem, predám Battle.net účet na oficiálnych serveroch.

 

Pre viac informácií kliknite na link:

 

http://pc.bazos.sk/i...WarcraftMoP.php

 

Predám 2 Battle.net účety World of Warcraft: Mists of Pandaria.

 

Na 1. účte sa nachádzajú tieto postavy na CZ/SK realme Drak´Thul:

1. Fromm (90) Discipline priest (508/5014 ilvl) s PvP gearom 3/5 častí Grievous Gladiator's Investiture a nejaké ďalšie doplnky.

2. Smrtozrut (24) Undead rogue.

3. Klaüs (18) Blood Elf Monk.

 

Na účete sa ďalej nachádzajú ešte dve postavy, avšak na realme menom Wildhammer:

1. Leex (90) Worgen Druid

2. Balron (90) Worgen Warlock

 

 

Na 2. účte sa nachádzajú tieto postavy na CZ/SK realme Drak´Thul:

1. Pümpa (90) Orc Warrior (508 ivlvl) PvP

2. Darial (85) Blood Elf Priest

3. Dárn (81) Blood Elf Mage

4. Herbstleyd (43) Orc Monk

 

Na realme Wildhammer sa nachádza ešte jedna postava 85 Orc Warrior.

 

 

Na prvom účte sa nachádzajú heirloom itemy a mnohé iné veci. Hrací čas je predplatený do 4/2/2014 17:14.

Druhý účet je predplatený do 26.1.2014.

 

Cena 1. účtu je: 50€,cena 2. účtu je 30€. Kontaktovať ma môžete na tel. čísle: 0949118802 alebo mailom na: [email protected]

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×