Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Chasmi

Guild Wars

Recommended Posts

Hrál jsem betu.

 

Vadí mi omezení pohybu. Musí se chodit po cestách a je to po misích to se mi nelíbilo nejvíc se mi líbila grafika.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Co rikate na tu to MMORPG?Mate nekdo zkusenosti z BETY?Ze by hodil par info:D

2198[/snapback]

nejvetsi problem je ze sem nesehnal nato free servr stejne WoW je best

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na co free server?Vzdyt to ma bejt bez mesicnich poplatku ne?

3141[/snapback]

prave ze ne maj na bete ti mely poslat key me neprisel jeste dotedka no to je jedno ale prste to free neni

Share this post


Link to post
Share on other sites
prave ze ne maj na bete ti mely poslat key me neprisel jeste dotedka no to je jedno ale prste to free neni

3179[/snapback]

je to free...staci si jen koupit original na Xzone za 1500kč.. a můžete nadosmrti hrat...ja mam teda klienta doma ale nemam cd key :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
je to free...staci si jen koupit original na Xzone za 1500kč.. a můžete nadosmrti hrat...ja mam teda klienta doma ale nemam cd key :D

4369[/snapback]

Ja si koupim asi originál... už mám dost nekvalitních služeb... :) chci být taky někdy obsluhován...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja si koupim asi originál... už mám dost nekvalitních služeb... :) chci být taky někdy obsluhován...

4661[/snapback]
taky o tom premyslim...od WoW jsem upustil ...vadilo by mi ze platim a kolikrat se k tomu ani nedosttanu zahle zaplatis jednou a muzes hrat porad :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
taky o tom premyslim...od WoW jsem upustil ...vadilo by mi ze platim a kolikrat se k tomu ani nedosttanu zahle zaplatis jednou a muzes hrat porad :D

4675[/snapback]

Jj.. až to Cd projekt začne distributovat za cenu 999kč tak si to koupim :) což má být tento měsíc :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Já dotoho du a koupim si na to JRC si to chci koupit osobně. :)

4751[/snapback]

hehe mne chybi 87kč na to :(...hele jak je to tam s tema misema? po celou dobu te mise nokoho prej nemuzes potkat prtz ti hra vygeneruje tvou vlastni lokaci kde si budes hrat jen ty a pry muzes potkat hrace pouze ve mestech...hral jsi betu, napis poznatky :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
hehe mne chybi 87kč na to :(...hele jak je to tam s tema misema? po celou dobu te mise nokoho prej nemuzes potkat prtz ti hra vygeneruje tvou vlastni lokaci kde si budes hrat jen ty a pry muzes potkat hrace pouze ve mestech...hral jsi betu, napis poznatky :-)

4759[/snapback]

Jsou hlavní lokace kde potkáváš ostatní hráče a hledaš je do misí potom když si vybereš misi sestavíš si team a deš do mise sní ty lidi vtý misi jsou skuteční:)

 

Dále jsou tam PVP arény, 4vs4,8vs8 atd... :) Je to dost dobrá hra za tu cenu... .) :nw2_guitar:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jsou hlavní lokace kde potkáváš ostatní hráče a hledaš je do misí potom když si vybereš misi sestavíš si team a deš do mise sní ty lidi vtý misi jsou skuteční:)

 

Dále jsou tam PVP arény, 4vs4,8vs8 atd... :) Je to dost dobrá hra za tu cenu... .) :nw2_guitar:

4760[/snapback]

pro ty co nevi

http://www.guildwars.cz

http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm/setView...ings/gameID/82/

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Nedostatek MMORPG, zvlášť absence titulu Guild Wars, se může projevit absolutní strátou pojmu o daném tématu, tudíž subjekt začne mluvit o něčem, co se daného tématu vůbec netýče, dále demencí, problémy ve škole, prohlížením a studováním interaktivní mapy světa Guild Wars. Další abstinenční příznaky nebyly doposud zjíštěny, avšak je více než pravděpodobné, že se budou úměrně s délkou abstinence příznaky zhoršovat."

 

Capone

Share this post


Link to post
Share on other sites
"Nedostatek MMORPG, zvlášť absence titulu Guild Wars, se může projevit absolutní strátou pojmu o daném tématu, tudíž subjekt začne mluvit o něčem, co se daného tématu vůbec netýče, dále demencí, problémy ve škole, prohlížením a studováním interaktivní mapy světa Guild Wars. Další abstinenční příznaky nebyly doposud zjíštěny, avšak je více než pravděpodobné, že se budou úměrně s délkou abstinence příznaky zhoršovat."

 

                                                                                              Capone

5771[/snapback]

no coment :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asi do toho du...S wow nekoncim,jen bych si obcas zahrala neco co ma troch vetsi uroven.A navic se za to neplati,tak mi 999 pride dost malo.

Beru penizky a du kupovat. :mid_sword:

Share this post


Link to post
Share on other sites

hele kdyz ti pride 999KC malo nechce mi to taky zaplatit pac podle me je to celkem dost i kdyz o proti WOW je to prd...ale je to skoro cely moje pulrocni kapesny...

Share this post


Link to post
Share on other sites

hele kdyz ti pride 999KC malo nechce mi to taky zaplatit pac podle me je to celkem dost i kdyz o proti WOW je to prd...ale je to skoro cely moje pulrocni kapesny...

Neni to málo ani hodně... když srovnáš náklady na WoW = 1400 kč krabice + 350kč každý měsíc... tak Guild Wars za 899Kč je na tom dobře.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×