Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Blizz

[www] Mangos registrer site

Recommended Posts

Registracni WWW

Upravil jsem registracni stranky ktere napsal mirage666...

pridal jsem do nich tabulku na výběr jazyka, přidal češtinu, přidal player online mapu a přidal jsem odkazi na forum a na www stranky server.....

 

Tady je screenshot:

regpagehx5.th.jpg

 

 

odkazy na download jsou tady:

 

Rapid share: tady

Nahraj: tady

 

Pro rozjeti systemu musite mit nejaky server.. pouzijte treba tento: XAMPP

 

Nebo tento: Wamp Server

 

Myslim, ze jse to docela dost hodi... :)

 

Co musite upravit ?

v Hlavnim adresari soubor index.php .... instrukce tam jsou :)

v adresari /mapa upravit soubor pomm_conf.php ...instrukce tam taktez jsou ...

 

Co to umi ?

Vytvorit acount :-D

Umi to nastavit, kolik acountu jde z jednoho IP vytvorit

Muzete zakazat registrace

zmenit si jazyk .. anglicky, rusky a cesky

informace o hraci (jmeno, rasa, povolani, lvl a misto)

Online mapu... (muzete se podivat, kde je vas spoluhrac/protihrac na mape...)

Jestlize nemate forum, nebo web, tak muzete odkazi zrusit ...

 

 

snad se vam to bude hodit... jakekoliv pripominky, napady, nebo problemy smerujte sem.. nebo mi piste na ICQ, ktere je napsane v configu..

 

Nekdo to otestujte, neskousel jsem to na serveru, kde hrali lidi. jen na vypnutem... ale melo by to vsechno bezproblemu fakcit.. kdyztak opravim :)

Edited by Blizz

Share this post


Link to post
Share on other sites

OMG ved si tam pridal len vyber jazyka a LINKY!

 

To si dokaze spravit kazdy sam ked chce ... kam to spejeme

 

To si sa chcel pochvalit ze si dokazal pridat linky do stranky?

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je sice fakt, ale pro ty, kteří to neumí, to může být příjemné vylepšení. Sice mám stejný názor, ale budiž, pokud to lidé chtějí :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A dalej sa mi tam nepaci to vycentrovanie ... Nie je to presne :P

 

Ja by som to dal radsej uplne hore a mensie pismo ako bolo na strankach WoWEmu Repackov...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A kdo rika, ze je to nejak extreme udelane ? toto je jen prvni verze, to jsem psal asi 10 minut a kdyz jsem jen nemel co delat, ale tedka do toho cpu forum a delam stranky, ktere tam taky nacpu.. bude z toho takova omeleta :-D a rekl bych, ze takovim tem, co musi delat registraci rucne, protoze nevi ze neco takovyho existuje se to hodi...

 

a kdyzjste teda takovy php a html odbornici, tak mi napiste funkci, ktera zakaze zobrazovani linku...

 

dejmetomu, ze se bude menovat $zrusit_web ... jo a aby toho nebylo malo, tak tak potom ten odkaz musi byt napsany w html, jako tomu bylo tady :-D

 

..proste jen napiste, jak by vypadal ten kod toho odkazu..(nerikam, ze to neumite, jen si vas proverim...) jo a udelejte to malinko jinym zpusobem, nez to mam ja :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Já bych řekl,že je to dobré,protože jsou to první online stránky tohoto typu a s mapou,ktere mi jedou :D ,zatím mi jely jenom ty jednoduché,co tady jsou už upnuté... A nechoďte do něj tak,chtěl jenom pomoct ostatním vytvořit dobré stránky,což si myslím,že se mu povedlo,já si teda osobně budu stahovat další verze,jestli budou... :)

 

Doufám,že do budoucna přidáš i zobrazování honorů... :D

Edited by Nalfy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trocha kritiky neuskodi... Nevim kdo je autorem a popravde sem to nejak nezkoumal... Rozhodne je to vec co mnoho uzivatelum pomuze a udela dobre v tom ze lide vedi kdo je na serveru ale ja osobne bych takovejhle vytvor na serv nikdy nedal... Co troch zabezpeceni? Je nekde osetreno MySQL? Co zapis do DB? Nevadi ze muze zapisovat i HTML? nevadi vam ze tam mate udaje o serveru a DB? Az vam nekdo hackne server hledejte chybu tam.....

 

BTW tem mene zkusenym doporucuju v PHP.ini pouzivat tzn. Magic_Quotes.

Je to neco jako zapis adslash pro DB osetri vam to par problemu s tim ze to odstani urcite znaky....

 

 

Edited by Chilia

Share this post


Link to post
Share on other sites

Doufám,že do budoucna přidáš i zobrazování honorů... :D

hm tak tohle asi jen tak nebude protoze v mangosu nejede honor system(uz jsem dlouho nehral wowko ale myslim ze to porad nejede jak ma)

 

dejmetomu, ze se bude menovat $zrusit_web ... jo a aby toho nebylo malo, tak tak potom ten odkaz musi byt napsany w html, jako tomu bylo tady :-D

nechapu proc to semka strkas kdyz to jde v poho udelat pres podminky kdyz to mas v tom

Share this post


Link to post
Share on other sites

nemohl by tu ten skript nekdo rozporcovat na 3 pls?

-samostatně server je online/ofline (bez backgroundu)

-samostatně registrace

-samostatně online players

dik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prosim help...

Mam jenom problemy :D - mangos jsem musel uz 3x smazat a nahrat znova (vzdy chodil ale jen treba nefachali treneri apod - stranka, ktera tu je s acc ke stazeni fungovala na 100%) jenze ted jsem asi spachal neco v db ci co a stranka jede (nevyhazuje ani zadnou chybnou hlasku - Moje stránka ) jenze neukazuje online lidi a pri tom ve he jich tam (uz asi 5 hodin) nebylo mene nez +- 20...

- trochu jsem se rozepsal co jsem spachal TADY - je to od prispevku ode me ze dneska (8.12.2006 z 9:09)....

 

Prosim o pomoc, dekuji !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mno, ja tam hrace vidim, tak uz jsi na to asi prisel, ale nefunguje ti online mapka.. nemuze se spojit s tvou databazi.. mas spatne nastaveny config mapky.. najdes ji ve slozce mapa.. tam otevri soubor pomm_conf a ten nakonfiguj.. toto vse :)

 

edit: Ohledne toho zabezpeceni.. nenapada me zadny zpusob, jak tu stranku hacknout, existuje snad jen jediny zpusob.. stahnout ze serveru index.php, ale ten stahnout NIJAK nejde, jedine, ze by mel nekdo heslo a account k tvemu ftp.

 

edit2: Jmeno autora toho rs ma prezdivku mirage666

 

edit3 (snad uz posledni :-D ): Dneska tam dam i forum a nejake dalsi veci, ale nechce se me delat hodne dlouhy instalacni soubor (podobna instalace jako phpbb fora ), ktery by vse nainstaloval automaticky, je to moc dlouhe a nemam cas to psat.. tak se bud nekdo nabydnete, nebo to budetemuset konfigurovat rucne v config souborech... ( pro cloveka, ktery uz jse s tim setkal lehke, ale pro cloveka, ktery to vidi poprve mozna trosku tezsi :) )

Edited by Blizz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takze, pustil jsem se do vytvareni noveho systemu.. jak pokracuji muzete sledovat na >>teto strance<< snad jse vam bude ten system libit :)

 

hod mi link kde si stahl ten web...rad bych to zkoukl, zajima me to, mluvim tedka o tom zelenem co pises v tomto prispevku

Share this post


Link to post
Share on other sites

Presne ;) ale neni to web, je to jen vzhled.. vse si do nej musis dopsat.. mno staci jen prepsat, ale ja jsem udelal uplne cely novy.. protoze tam ten je v html a ja to cele udelal v php, z toho webu jsem si nechal jen obrazky a este ten soubor style.css :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mno, tak ta stranka uz je tak ze 3/4 hotova, ale mam tu JEDEN velkej problem :) v Internetu exploreru je ta stranka uplne kriva.. muzete mi prosim napsat, jestli to dela i vam, protoze muj IE je zastrali, osobne pouzivam operu.. a v opere jse mi to zobrazuje normalne.. :)

 

edit: problem by mel byt v tom, ze stary IE neumi moc dobre css, snad to ty novejsi zvladnou lip :)

 

edit2: Tak, uz je hotovo, tedka jen potrebuju nekoho, kdo by to otestoval :)

Edited by Blizz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registracni WWW

 

Hele ja Ti dal pristupova hesla k DB abys mohl zkouset ty Sve stranky na funkcni DB a dnes se mi uplne nahodou znicila DB - to je fakt zajimave - jeste zajimavejsi, ze jsi mi vcera vyhrozoval na ICQ (protoze jsem Ti nechtel dat 60 lvl) ze mi smazes DB , tak fakt, ale fakt doufam, ze jsi to nebyl Ty !!!!! Ale pokud ano, tak se na sebe podivej a zkus se poradne nad sebou zamyslet!!!!!!!!!! (jeste zajimavejsi, ze kdyz se to stalo, tak minutu nato mi ICQ ukazalo ze jsi prisel ONLINe - shoda nahod????)

 

Fakt me to mrzi a pokud jsi to udelal schvalne - tak jsem prisel jen o

 

Praci 5-ti lidi do pulnoci a dnes od rana !!! To jsem sy v te dobe povytvarel vendory, komplet shopping center, sve zazemi pro hrace, portaly, delali jsme komplet novy hyjal........ No nic.... Nekde jsem si to srdicko vylit musel (hlavne skoda pro hrace :-*( - to me mrzi nejvic)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hele ja Ti dal pristupova hesla k DB abys mohl zkouset ty Sve stranky na funkcni DB a dnes se mi uplne nahodou znicila DB - to je fakt zajimave - jeste zajimavejsi, ze jsi mi vcera vyhrozoval na ICQ (protoze jsem Ti nechtel dat 60 lvl) ze mi smazes DB , tak fakt, ale fakt doufam, ze jsi to nebyl Ty !!!!! Ale pokud ano, tak se na sebe podivej a zkus se poradne nad sebou zamyslet!!!!!!!!!! (jeste zajimavejsi, ze kdyz se to stalo, tak minutu nato mi ICQ ukazalo ze jsi prisel ONLINe - shoda nahod????)

 

Fakt me to mrzi a pokud jsi to udelal schvalne - tak jsem prisel jen o

 

Praci 5-ti lidi do pulnoci a dnes od rana !!! To jsem sy v te dobe povytvarel vendory, komplet shopping center, sve zazemi pro hrace, portaly, delali jsme komplet novy hyjal........ No nic.... Nekde jsem si to srdicko vylit musel (hlavne skoda pro hrace :-*( - to me mrzi nejvic)

tak to ses teda peknej pip kdyz si mu asi dal privilegia mazat a dropovat tabulky ci databaze

Share this post


Link to post
Share on other sites

OMG, ja prisaham, ze jsem nic nedelal .. nevim, proc jsi vymyslis takove kraviny.. a naICQ jsem ti neyhrozoval, jen jsem ti rikal, ze by jsi ke me mohl mit vetsi duveru, abych skusil, jetli neni zbuglej warlock.. fakt prisaham na vse co mi je svate, ze jsem nic takoveho neudelal .. a este jedna vec.. tim, ze jsi nejdriv vymazal v htdocs vsechny soubory a potom tam dal web, tak nemam jak se dostat do tve MySQL, protoze neni zadny zpusob, jak se dostat do teho phpadmina.. sice pristup mam, ale neznam zpusob jak bych se tam dostal a znicil to.. a DOOPRAVDY nejsem takova sketa, abych ti to udelal... TAK jsi prosim priste nevymyslej... jsu si to s tebou este vyridit na ICQ, protoze timto vymyslem jsi mi udelal hafo nepratel !

 

A jestli jse to nejak poskodila DB, tak jsi vysetri jak.. myslim, ze nejak jde zjistit, z jaka IP adresa jti neco delal v PC.. (hostingy tak odhaluji hackery ..) tak z toho hnedka nevim me.. a tvuj pristup jsem NIKOMU nedaval.. a uz ho ani nemam v PC! tak z toho hned prsimte nevyn me !

 

 

edit: OMG, takto me snad este nikdo nikdy nevytocil..

Edited by Blizz

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) rikal jsem ze nevim, zda jsi to byl Ty

(tak fakt, ale fakt doufam, ze jsi to nebyl Ty !!!!!)
- uvedl jsem jen fakta

2) 2x jsi mi rikal ze mi muzes smazat DB a rikal jsi to ihned jakmile jsem Ti zamitl dat 60 lvl - neni tak???

 

Takze drz se faktu, ja se jich taky drzim - nikde jsem nerekl, zes to musel byt Ty, ovsem urcite veci tomu nasvedcuji (po ICQ mi nikdo krome Tebe) nenapsal, ze mi smaze DB a hned na to se stalo toto....

Share this post


Link to post
Share on other sites

OMG NIC takoveho sem nerikal, jen sem rikal OMG, ze by jsi ke me mohl mit trosku vic duvery, kdyz jsi mi i dal heslo k tve DB a ze by jsi mi ten level na 10 minut mohl dat, jen abych skusil, jestli funguje par kouzel na te revizi ! OMG, ze ja kokot sem nekdy s tebou mel neco spolecneho... fakt lepsiho blbce sem si nemohl vybrat.... FAKT toho lituji a kdyz jsi takovy chytri, jak bych se asi spojil s tvou DB ? dokazes to pochopit ? Nejdriv premyslej, nez placnes takovou picovink* .... ze ja kokot jsem ti nepsal pres QIP, hodil bych sem historii OMG, fakt uz me pekne sere*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×