Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
ProDuctiF

OUTLAND + Silvermoon city SPAWNS!!! + Flying mounts!!! + mangos 2.0.6

Recommended Posts

DB uz niejde urcite je ... ale nenajdeme.. sak napr tie ukrajinske servery.. WoW: Wnet, oni maju cely Outland atd

Edited by ProDuctiF

Share this post


Link to post
Share on other sites
DJ uz niejde urcite je ... ale nenajdeme.. sak napr tie ukrajinske servery.. WoW: Wnet, oni maju cely Outland atd

hackneme ich a ucorujeme db :D:D:D:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chci si vyzkoušet tuto ver... ale nemůžu v tech složkách na stahnutí za boha najit Realmd.sql a script.. kde to mám hledat thx :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chci si vyzkoušet tuto ver... ale nemůžu v tech složkách na stahnutí za boha najit Realmd.sql a script.. kde to mám hledat thx :)

v prvom prispevku stiahni tu 2. DB a v nej je vsetko aj realmd ... stiahni si reviziu co tam je a musi ist :) Sprave opatchuj a musi mastit :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sorry, the free service is at full capacity. Ok až to pude stáhnu kuli tomuhle sem to asi včera nestáhnul :)

Co znamená správně opečuj? mám ten peč z 0.6 (Udelal sem si zaloho wowka když na orig vyšla ta 0.7 abych nemusel znovu tahat starší peče.. to stačí ne?)

Share this post


Link to post
Share on other sites

sry za OT, nemate prosim link na nejakej free bc server, patch wowka muzu mit jaky chcete momentalne mam World of Warcraft Burning Crusade 2.0.0 ( 6080 )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm tak mě to nejde spustit...

Do databaze sem nahral ten mangos.sql a realmd.sql

Pak vytvořil složku namgos do ní sem dal tu rozbalenou složku Mangos_TBC_2.0.6.6337 do te složky sem dal mapy ktere jsem si stahnul...

Reamlist přepsal na localhost a nic... Kde sem udělal chybu?

Share this post


Link to post
Share on other sites
tak nic dobry, uz to jede, akorat je problem ze ten server je nejak full :) a sem 169 ve fronte na pripojeni :lol:

je to o nicom server .. zablokovali nove rasy, pretoze kazdy druhy hrac ma draeneia alebo blood elfa a ktomu cakat 600 minut a ked sa dostanes na server mas ping 5k co je to za server ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
je to o nicom server .. zablokovali nove rasy, pretoze kazdy druhy hrac ma draeneia alebo blood elfa a ktomu cakat 600 minut a ked sa dostanes na server mas ping 5k co je to za server ?

 

proto ted zkousim nejake TBC na mem pc ;)

 

Navic tam byli na nic exp, to bylo snad pomalejsi jak Blizzard :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

pls muzete mi sem hodit nejaky dobre SQL??? protoze me to dycky napise error u playerinfo.... tak dam z 1.12.1 potom u q to dam taky 1.12.1 a pak se to uplne sekne u creature_template tak ja uz nvm co s tim dejte mi sem nejaky co vam fungovalo uz sem vyszkousel snad vsechny SQL co sou na teto strance :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

pls nemate nekdo soubor s itemama do TBC?? jako nejaky ty T4 sety a takovy?

jestli jo tak to sem pls hodte :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je to ukradeny ale nevim odkad nevim jestli to tu nekde neni na foru :D :D

ale pro jistotu... :rolleyes: Maximalne to smazte :huh:

1.-Kompletne ospawnovany svet

2.-Proste vsetko tak ako ma byt

3.-Tento MaNGOS ma vyse 1.0 Gb

-----------------------------------------------------

Linky:

<http://www.sendspace.com/file/a8fxu2>

<http://www.sendspace.com/file/7ntuay>

<http://www.sendspace.com/file/vdbjpa>

<http://www.sendspace.com/file/gsv6x9>

<http://www.sendspace.com/file/26qtrg>

<http://www.sendspace.com/file/hzp8g4>

<http://www.sendspace.com/file/k101ul>

 

REMOVAL PATCH

DOWNLOAD <http://wowagf.com/wowsite/download/mangos/MaNGOS_v2.0.6_Server__PATCH_.zip>

------------------------------------------------------

Use this patch to remove the EmuPedia Name and what not...

It will also enable online connections.. As LAN play is only available...

 

 

===============================

Navod na instalaciu (anglicky ak ma niekdo zaujem moze prelozit)

1.

Download a copy of the MaNGOS TBC v2.0.6 [COMPLETE].rar to get everything you need in one hit...

 

Use the Server Patch to modifiy your server name...

2.

 

Extract the downloaded file into a directory...

 

eg.. C:\MaNGOS\...

 

 

 

3.

 

Create 2 new databases in your SQL server...

 

mangos_bc and realmd_bc...

 

Import the 2 SQL files from the SQL folder into the appropriate databases...

 

 

 

4.

 

Modify the mangosd.conf.bak and save it as mangos.conf...

 

Do the same with realmd.conf.bak...

 

 

 

5.

 

Run the restarter, MaNGOS.exe to start both server/daemons...

 

BTW, while setting up your server test each of them individually...

 

Using the appropriate ***.exe...

 

 

 

6.

 

Connect to the server with a TBC v2.0.6.6337 client...

 

and dont forget to change your realmlist after the last update...

Edited by Strop

Share this post


Link to post
Share on other sites
Je to ukradeny ale nevim odkad nevim jestli to tu nekde neni na foru :D :D

ale pro jistotu... :rolleyes: Maximalne to smazte :huh:

 

 

je tam ospawnovany aj cely outland ??? potrebujem to vediet , inac sa mi to ani sosat neoplati pls odpovedz thnX

Edited by sT@N

Share this post


Link to post
Share on other sites

no tak sem to zkusil a pokud neni chyba u me.....coz je vic nez dost mozny tak sem tam nenasel v outlandu vubec zadny spawny a itemy nebo neco takovyho taky neslo....ale treba sem udelal neco spatne........

Share this post


Link to post
Share on other sites

to vis :D vsichni rikaji ze to de uplne super, vzdyt ale je to samy bug, a kdyz prejdes na jinou mapu, tak ti sekne comp, nebo hra a musis restart :D takze tenhle mangos(a db) jsou vyrizeni ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

to s tim seknutim pri prechodu do jiny lokace me taky dosti ako ze nas***..... jako tze tam nic nejede s tim sem pocital a ani by me nenapadlo ctit delat server proste si to chci jen zkusit vid...... proto sem chtel zkusit Db kde ,,jedou,, itemy atd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja by jsem se chtel zeptat na jakej patch primo to jede protoze ja jsem si nainstaloval datadisk ale plnej a potom sem to opacoval az do patche 2.0.6 a skousel jsem se pripojit a me to reklo disconet from server takze nevim a mangos jel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×