Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
NO.small

FATAL ERROR - Mangos

Recommended Posts

Zdar lidi nevíte někdo jak se zbavit té otravné FATAL ERROR chyby ??? Ono totiž poslední dobou se mi stává že když ten server hodně nešťastně spadne tak to hodí tu kritickou chybu a pro ukončení aplikace Mangosd.exe to chce buďto kliknout na OK nebo to prostě zavřít :-( ono když to totiž hodí tuhle chybu tak to zmrzne do doby než to ukončim no a pak používám mangos restartér ale když tam skočí tahle chyba tak se to nechce resetnout :-( a je to freeznutý :-(

 

error.jpg

 

Myslím že nejsem sám komu to dělá problém jen sem se chtěl zeptat jestli náhodou nemáte někdo nějaký soft který to automaticky ukoncí když tam skočí tahle chybka ..

předem dík za odpovědi ;-)

 

 

EDIT: Lidi tak sem to vyřešil :-D je to poměrně úsměvné ale na chvilku to vydrželo viz fotečka :-D

 

http://nemesis.tym.cz/DSCF01059-jpg.jpg

 

Pak můj developer napsal prográmek co tuhle chybku ruší takže v poho :-D zatim je to jen beta verze ale až bude chodit na 100% tak to sem hodim ke stažení ;-)

Edited by NO.small

Share this post


Link to post
Share on other sites

Polozit sutr na klavesu enter :D .. no to nevim.. todle se me nikdy nestalo.. jinak snad by to melo jit nekde v ovladacich panelech.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zdar lidi nevíte někdo jak se zbavit té otravné FATAL ERROR chyby ??? Ono totiž poslední dobou se mi stává že když ten server hodně nešťastně spadne tak to hodí tu kritickou chybu a pro ukončení aplikace Mangosd.exe to chce buďto kliknout na OK nebo to prostě zavřít :-( ono když to totiž hodí tuhle chybu tak to zmrzne do doby než to ukončim no a pak používám mangos restartér ale když tam skočí tahle chyba tak se to nechce resetnout :-( a je to freeznutý :-(

 

error.jpg

 

Myslím že nejsem sám komu to dělá problém jen sem se chtěl zeptat jestli náhodou nemáte někdo nějaký soft který to automaticky ukoncí když tam skočí tahle chybka ..

předem dík za odpovědi ;-)

 

ti dela TBC server?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zdar lidi nevíte někdo jak se zbavit té otravné FATAL ERROR chyby ??? Ono totiž poslední dobou se mi stává že když ten server hodně nešťastně spadne tak to hodí tu kritickou chybu a pro ukončení aplikace Mangosd.exe to chce buďto kliknout na OK nebo to prostě zavřít :-( ono když to totiž hodí tuhle chybu tak to zmrzne do doby než to ukončim no a pak používám mangos restartér ale když tam skočí tahle chyba tak se to nechce resetnout :-( a je to freeznutý :-(

 

error.jpg

 

Myslím že nejsem sám komu to dělá problém jen sem se chtěl zeptat jestli náhodou nemáte někdo nějaký soft který to automaticky ukoncí když tam skočí tahle chybka ..

předem dík za odpovědi ;-)

 

toto se mi stalo taky,ale asi jen 2x behem 3 mesicu tak jsem to moc neresil........mne se to stalo u 1.12.1/2.....neni to zamrzly jen ta chyba neukonci mangos a ukonci se uplne az po odkliknuti, takze to restarter jakoby newi...restarter to pouze nahodi kdyz to spadne....zkusil bych TOTO jestli to pomuze....

Share this post


Link to post
Share on other sites

NO mě server spadne tak 3x denně ale když spadne tak to hodí duhle chybu která zmrazí server do té doby než ji prostě odkliknu ... :-(

Asi fakt hodim šutr na klávesnici ...

To zasílání chyb to mám vypnuté nastavoval jsem to už dávno tím to neni ... :-(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovládací panely --> Systém --> Přepnout na záložku upřesnit --> a dole je Zasílání zpráv o chybách (kliknout na to)

--> Vyznačit zakázat zasílání zpráv o chybách --> a odznačit upozornit pouze v případě kritické chyby

 

Doufam že jste to pochopili a myslim že se to bude hodit víc lidem. Měl jsem ten samej problém a tohle to vyřešilo

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ovládací panely --> Systém --> Přepnout na záložku upřesnit --> a dole je Zasílání zpráv o chybách (kliknout na to)

--> Vyznačit zakázat zasílání zpráv o chybách --> a odznačit upozornit pouze v případě kritické chyby

 

Doufam že jste to pochopili a myslim že se to bude hodit víc lidem. Měl jsem ten samej problém a tohle to vyřešilo

 

nemusis to sem psat 2x omg....kdyz si to prectes pozorne tak jsem to sem uz psal a on taky rikal ze to ma vypnuty......

Share this post


Link to post
Share on other sites

JJ to zasílání je vypnuté nenůže to být třeba tím že jsem na serveru zvíšil level z 60 na 70 a nemám na to přizpůsobenou DB ???

 

2007-03-16 06:40:59 Race 1 Class 1 Level 61 not have stats data, using data for 60.
2007-03-16 06:40:59 Race 1 Class 1 Level 62 not have stats data, using data for 61.
2007-03-16 06:40:59 Race 1 Class 1 Level 63 not have stats data, using data for 62.
2007-03-16 06:40:59 Race 1 Class 1 Level 64 not have stats data, using data for 63.
2007-03-16 06:40:59 Race 1 Class 1 Level 65 not have stats data, using data for 64.
2007-03-16 06:40:59 Race 1 Class 1 Level 66 not have stats data, using data for 65.
2007-03-16 06:40:59 Race 1 Class 1 Level 67 not have stats data, using data for 66.
2007-03-16 06:40:59 Race 1 Class 1 Level 68 not have stats data, using data for 67.
2007-03-16 06:40:59 Race 1 Class 1 Level 69 not have stats data, using data for 68.
2007-03-16 06:40:59 Race 1 Class 1 Level 70 not have stats data, using data for 69.

 

chybka samozřejmě pokračuje dál ...

 

Každopádně dnes to zkusím nastavit na 60 což je normál a žádnou chybu v logu to nepíše sem zvědavej jestli je to tímhle :-(

Share this post


Link to post
Share on other sites
JJ to zasílání je vypnuté nenůže to být třeba tím že jsem na serveru zvíšil level z 60 na 70 a nemám na to přizpůsobenou DB ???

 

2007-03-16 06:40:59 Race 1 Class 1 Level 61 not have stats data, using data for 60.
2007-03-16 06:40:59 Race 1 Class 1 Level 62 not have stats data, using data for 61.
2007-03-16 06:40:59 Race 1 Class 1 Level 63 not have stats data, using data for 62.
2007-03-16 06:40:59 Race 1 Class 1 Level 64 not have stats data, using data for 63.
2007-03-16 06:40:59 Race 1 Class 1 Level 65 not have stats data, using data for 64.
2007-03-16 06:40:59 Race 1 Class 1 Level 66 not have stats data, using data for 65.
2007-03-16 06:40:59 Race 1 Class 1 Level 67 not have stats data, using data for 66.
2007-03-16 06:40:59 Race 1 Class 1 Level 68 not have stats data, using data for 67.
2007-03-16 06:40:59 Race 1 Class 1 Level 69 not have stats data, using data for 68.
2007-03-16 06:40:59 Race 1 Class 1 Level 70 not have stats data, using data for 69.

 

chybka samozřejmě pokračuje dál ...

 

Každopádně dnes to zkusím nastavit na 60 což je normál a žádnou chybu v logu to nepíše sem zvědavej jestli je to tímhle :-(

 

mas nastevenej max lvl 70 nejspis...v mangos.conf

 

EDIT: omlouvam se ze jsem to jen zopakoval...mrknul jsem se na tu chybku a to okolo jsem moc nevnimal...omlouvam se :( moje chyba...

Edited by Zbabelec

Share this post


Link to post
Share on other sites
co to mas za revizi ? sam si ji kompiloval nebo nekdo a co obsahuje ?

 

- MaNGOS_3282 +Scriptdev 2 28+ Honor

- SDB pro revizi 3273+

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×