Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
petricak

Uz ji mam obednanou!

Recommended Posts

:) Já si skoré kupovat nebudu, ale GW budu ... je dobrá hra.

 

Pro TheMakrela.

 

Originally posted by Van Tassel

Originally posted by Rahman

Zpet k topicu. GW je, jestli se nepletu, hra cilena primarne pro Korejsky/asijsky trh, ze?

 

GW je urcena pro EU, US a Koreu. Pripravuje se cinska a japonska verze.

 

O kolik procent vzrostl pocet hracu MMO her v Korei a okoli ciste za prispeni GW?

Zajimava otazka, ale tezko ti na ni nekdo odpovi. GW ziskala vice Korejskych hracu za prvni tyden nez ma mozna WoW dnes (samozrejme je to tim, ze je korejsky gw client atm zdarma). Kolik procent z toho mnozstvi (za prvni tyden pul milionu) jsou mmo novacci nemam tuseni.

 

 

zatimco v GW mam neomezeny pocet ruznych dungeonu, kde z kazdeho moba pada alespon 15 unikatnich UBER veci se 100% dropem (prostou dedukci soudim, ze postavu je mozne vyequipovat statisici ruznych itemu soucasne, pac k cemu by mi jinak ty tuny UBER veci byly).

 

GW neni primarne pve hra :) Takze tu miliony itemu a uz vubec ne uber (kvuli pvp balancovani) nenajdes.

 

edit:

PvE v GW je reseno trochu jinak nez ve "standardnich" mmorpg jako je WoW ci EQ2. Vedle klasickych pve zon pro questovani, expovani, farmovani ma i tzv. mission zony, kde se odehrava hlavni linie pribehu. Kazda mise je vlastne jeden velky quest, ktery je prokladan igname filmeckama.

 

Co se tyce dropu. V GW padaji z mobu pouze zbrane, offhand itemy (napr. shieldy), craft suroviny v ruzne podobe a collectors itemy (tyto dropy se daji u npecka vymenit za jiny item). Armor se da ziskat od specialnich npececk za suroviny/material. Nektere suroviny jsou rare, nektere suroviny se daji ziskat jen salvagovanim itemu ci dokonce rare itemu. Salvagovanim rare itemu se daji ziskat i runy pro "vylepseni" armoru ci hafty nebo jak se to jmenuje pro "vylepseni" zbrani.

 

Itemy se musi taky identifikovat, pouzivaji se ruzne salvagovaci nastroje (defaultni, expertni) atd. atd. Je toho mnohem vic.

Share this post


Link to post
Share on other sites

tak jo vypada to zajimave ... bracha ted neco vydelal tak se do toho mozna pustim ... ale doufam ze mi to me super NEstabilni pripojeni (BCnet) nejak prezije ... :(

 

BTW : jak moc je to narocne na HW a pamet?

Share this post


Link to post
Share on other sites
tak jo vypada to zajimave ... bracha ted neco vydelal tak se do toho mozna pustim ... ale doufam ze mi to me super NEstabilni pripojeni (BCnet) nejak prezije ...  :(

 

BTW : jak moc je to narocne na HW a pamet?

6187[/snapback]

 

What are the system requirements for Guild Wars?

 

Minimum System Specs:

Windows® XP/2000/ME/98

Intel Pentium® III 800 Mhz or equivalent

256 MB RAM

CD-ROM Drive

2 GB Available HDD Space

ATI Radeon 8500 or GeForce 3 or 4 MX Series Video Card with 32MB of VRAM

16-bit Sound Card

Internet connection

Keyboard and mouse

 

Recommended System Specs:

Windows® XP/2000/ME/98

Intel Pentium® III 1GHz or equivalent

512 MB RAM

CD-ROM Drive

2 GB Available HDD Space

ATI Radeon 9000 or GeForce 4 Ti Series Video Card with 64MB of VRAM

16-bit Sound Card

Internet connection

Keyboard and mouse

Share this post


Link to post
Share on other sites
ale to sou takove kecy autoru ... radsi bych bral od nekoho kdi to zkousel na vlastni kuzi

6191[/snapback]

Já hral betu na P4 2.6Ghz HT, 1GB ram, GF FX 5600 128MB, net 2Mbity ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Athlon 2600XP+ (takt 1981 Hz)

Dual DDR 1024

Ati RADEON 9200 128MB DDR VRAM

 

a jede to na high

vazne ty minimlani jsou pravdivy

Share this post


Link to post
Share on other sites
Athlon 2600XP+ (takt 1981 Hz)

Dual DDR 1024

Ati RADEON 9200 128MB DDR VRAM

 

a jede to na high

vazne ty minimlani jsou pravdivy

6209[/snapback]

nechtel by si mi dat cirou nahodou key od GW a tvuj ucet s heslem ??? a docela by me zajimalo k cemu Dual DDR kdyz je lepsi mit za ty usetreny prachy tu graficku kolem 2000 ja mam slusnou konfiguraci az na ty ramky ale to se zmeni

Share this post


Link to post
Share on other sites

jaké má to GW ovládání? teď sem si nainstaloval Dungeon Lords a sem znechucen....po pěti minutách zápasení s ovládáním sem hru vypl a odinstaloval....to u mě není tak časté....

takže teď se jen modlím, aby to GW mělo ovládání pro lidi....

Share this post


Link to post
Share on other sites
jaké má to GW ovládání? teď sem si nainstaloval Dungeon Lords a sem znechucen....po pěti minutách zápasení s ovládáním sem hru vypl a odinstaloval....to u mě není tak časté....

takže teď se jen modlím, aby to GW mělo ovládání pro lidi....

6225[/snapback]

Má dobrý ovládaní.

Share this post


Link to post
Share on other sites
jaké má to GW ovládání? teď sem si nainstaloval Dungeon Lords a sem znechucen....po pěti minutách zápasení s ovládáním sem hru vypl a odinstaloval....to u mě není tak časté....

takže teď se jen modlím, aby to GW mělo ovládání pro lidi....

6225[/snapback]

 

S tim mas pravdu ta hra ma strasne ovladani. :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

vim ze sem srac alle ted nemam moc love tak si to smahnu(coz vecinou nedelam)

:(:(:(

ja za to nemuzu nejak se mi rozkutaleli prachy a chci jet svama do tech cech +new bike

Share this post


Link to post
Share on other sites
vim ze sem srac alle ted nemam moc love tak si to smahnu(coz vecinou nedelam)

:(  :(  :(

ja za to nemuzu nejak se mi rozkutaleli prachy a chci jet svama do tech cech +new bike

6320[/snapback]

Jsi to smahni, ale zajimalo by mě kčemu ti to bude ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jsi to smahni, ale zajimalo by mě kčemu ti to bude ?

6321[/snapback]

asi tak bez keye si v pici a emu se nato snad ani nebudou hackovat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now


×