Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
NO.small

Complete V.I.P Donate System v. 3.0 (pro MaNGOS)

Recommended Posts

Tu chybku vám to píše zřejmě proto že máte jinou verzi DB než pro kterou jsem ten script psal ..

Momentálně mám problém s časem ... jelikož ještě studuji .. (teda alespoň se snažím) hned jak budu mít nějakej ten volnej čásek až nebude takovej fofr ve škole dodělám systém aby byl kompletní a upravim ho pro nejnovější verzi DB .. do té doby je mi líto můžu jen říct že mě to funguje na verzi 2.3.0 viz. www.posterus.cz/wow/vip/

Share this post


Link to post
Share on other sites

chci se zeptat jak na tom uz tento system je,bo mi v adminu mi lita error:

 

Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/free/tym.cz/b/bohemie/root/www/VIP/admin.php on line 76

Share this post


Link to post
Share on other sites
chci se zeptat jak na tom uz tento system je,bo mi v adminu mi lita error:

 

Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/free/tym.cz/b/bohemie/root/www/VIP/admin.php on line 76

 

Mas to dobře nakonfigurovaný?

Share this post


Link to post
Share on other sites

tak mam nastavovat jenom config ne?ja se nikam zatim nehrabal,jen bych chtel presne vedet zda tento VIP sytsem je uz uplne dokonce,jako ze se s ním jeste nebude uz nic delat :mid_bow_arrow: proste zda uz to funguje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

zatial vedsine ludi na fore nejde. je to zle nascriptovane a este to neni ani dokoncene. ja si robim vip system ako aplikaciu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
a kdyby to tak priblizne mohlo byt? :) jinak je to prozatim celkem vyvedene :mid_bow_arrow:

 

No ja uz jsem si to nahodil na web a uz cekam jen na maly detail (Soupiska platičů a neplatičů)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hodil jsem Vám sem v. 2.0 ani nevim co všechno jsem tam poupravil ale bylo to pár maličkostí dnes nebo zítra snad bude ta soupiska. . :mid_pickaxe: uvidíme jak na tom budu s čáskem ..

 

TAHLE VERZE je dělaná pro DB:

UDB release 0.9.2: "Goblin Jumper Cables" - Update Pack 344

 

RE: marcel

"zatial vedsine ludi na fore nejde. je to zle nascriptovane a este to neni ani dokoncene. ja si robim vip system ako aplikaciu."

 

Většině lidí nejde ? To je blbost mrkni na nett najdeš tam přinejmenším pár serverů které tento systém používají a zřejmě jim jede...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak to tu máte kompletní sice to má malé nedostatky ale v další verzi to třeba vylepšim .. :innocent:

 

Návod jak na to:

RozZIPovat soubor nahrát na server (web) nastavit configurační soubor a nezapomenout nahrát SQL soubor do REALM DB :mid_sword:

 

Soupisku najdete pod adresou:

- www.tohlejereklamanamujserver.cz/vip/expiration.php

 

Administraci najdete pod adresou:

- www.tohlejereklamanamujserver.cz/vip/admin.php

 

Kdyby byl problém postujte ho sem.. :nw2_guitar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

mam udb 0.9.2 344 updatepack a stale my to hadze tento error

SQL dotaz na zapsani do TAB. vip_system (2) nešel odeslat

Share this post


Link to post
Share on other sites

UPDATE!

Tak opet sem si trochu hrál a trochu systémek vylepšil ;-) sem tam sem něco předělal a něco dodělal .. nejdůležitější update je asi ten že při po aktivaci VIP PA adminem se odesle uzivateli mail o tom ze jeho VIP PA byl aktivován ;-) :mid_pickaxe:

 

 

PS: prosím moderátory o promazání topicu díky ;-) krom prvního příspěvku díky :-D

Edited by NO.small

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mohl bys prosím udělat verzi na UDB 0.10.3 (358)? Nejak se mi to porad jebe, nemuzu prijit na to jak to dat na svou verzi..

SQL dotaz na zapsani do TAB. vip_system (2) nešel odeslat

 

A jake je prihlasovaci name a pass na admina? To je podle GM lvlu z databáze?

 

Kdybys to předělal na mou verzi, byl bych ti moc vděčný :rolleyes: Díky

Edited by Zork

Share this post


Link to post
Share on other sites

nikdy mi tohle nejelo vždy mi t ovihodilo :

 

Notice: Undefined index: action in D:\server\EasyPHP 2.0b1\www\vip\index.php on line 24

 

Notice: Undefined index: login in D:\server\EasyPHP 2.0b1\www\vip\index.php on line 25

 

Notice: Undefined index: email in D:\server\EasyPHP 2.0b1\www\vip\index.php on line 26

 

Notice: Undefined index: expire in D:\server\EasyPHP 2.0b1\www\vip\index.php on line 27

 

Notice: Undefined index: expire_text in D:\server\EasyPHP 2.0b1\www\vip\index.php on line 28

 

Notice: Undefined index: vipkey in D:\server\EasyPHP 2.0b1\www\vip\index.php on line 29

 

Notice: Undefined index: accid in D:\server\EasyPHP 2.0b1\www\vip\index.php on line 30

 

Notice: Undefined variable: key in D:\server\EasyPHP 2.0b1\www\vip\index.php on line 218

 

Notice: Undefined variable: key in D:\server\EasyPHP 2.0b1\www\vip\index.php on line 224

 

Notice: Undefined variable: key in D:\server\EasyPHP 2.0b1\www\vip\index.php on line 230

 

a to je jen na hlavní stránce když jsem se koukl co je to zač je to něco s proměnýma ale jsem na php lama akže se v tom nevrtám.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mě tenhle vip systém jede úplně v pohodě na udb 0.10.3 r358 nepíše to žádný chyby a na admina se taky přihlásim bez problémů

 

btw heslo a jmeno na admina se nastavuje v tom configu jak je ve složce data, tam je úplně dole nastavení jména a hesla admina, defaultně je jméno root a heslo root

Share this post


Link to post
Share on other sites
mě tenhle vip systém jede úplně v pohodě na udb 0.10.3 r358 nepíše to žádný chyby a na admina se taky přihlásim bez problémů

 

btw heslo a jmeno na admina se nastavuje v tom configu jak je ve složce data, tam je úplně dole nastavení jména a hesla admina, defaultně je jméno root a heslo root

 

To je divne, mne to vypisuje error o zapsani do DB..

Edited by Zork

Share this post


Link to post
Share on other sites

NO.small, chtěl bych se tě zeptat kdyby jsi nemohl k tomuhle všemu přidat ještě jednu věc a to je aby se VIP hráč mohl přihlásit na webové rozhraní a tam by měl třeba stránku, na které by měl okazy třeba na ruzne utility atd. Odkaz by nesměl být korenový (aby nebyl vidět přímý link) Aby na něj pak nechodili i ne VIP hráče...

 

Jen tak jsem se zeptal co ty na to?

Klidně seženu růžné utility a pomůžu ti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

tak uz jsem to zprovoznil , ale mam problem, co dam objednat vip , souhlasim s pravidly , tak mam jen bilou obrazovku , a neulozi se mi o (ta obednavka do db) nevi nekdo co s tim ?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Systéme předělávám resp upravuji aby jel kompletně všem ;-) jen vydržte nejspíše v pondělí to tu bude ;-) ty vaše chnybky jsou jasné jedná se buď o to že váš SQL server nebere muj příkaz pro zápis a tak to hodí error vyřešeno nahrazením jiného příkazu a ta další blbůstka s těmi email chybama .. laskavě si nastav config pokud nemáš mail server tak ti to přece nebude chodit ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now


×