Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
charlie

Hackovaci program ? WTF

Recommended Posts

Zdravím nevím jestli jsem důvěryhodnej ale u mě na serveru to má pár lidí.

Pls mailněte my to na [email protected] popř PM díky moc....

 

edit1:Takže to umí lítat, odbanova, portovat, shodit server......hruza. Už jste objevily tu bezpečnostní díru? potřeboval bych to nějak fixnout protože z toho mám cirkus

Edited by hisgrak

Share this post


Link to post
Share on other sites

pouzivas mangos asi ze ?

lebo burlex to uz pre ascent fixol ... a ja som to skusal na jednom mangos serveri :DDD som tam zacal lietat ako lvl 1 a portovat sa do outlandu .. proste sranda :D

 

potom ma ale po chvilke odhodilo do windowsu, modre okno a rebootlo mi pc :D

Edited by sT@N

Share this post


Link to post
Share on other sites

omg Burlex, burlex a poslal jste to uz nekdo Vladovi????????? - pokud se to tam uz nekde resi tak pls link - protoze pokud se to uz resi tak tam bude i patch, bohuzel s anglinou jsem na tom bidne. Dik

Share this post


Link to post
Share on other sites
zdarvim mohl by mi nekdo pls poslat ten hack na [email protected] mám svuj server nebudu to zneužívat jako player !

předem dík

 

Nevim jaetli jsem důvěry hodnej ale docela by mě zajímalo co to je ,protože máme skámošema server tak to nějak uděla tak aby se nám to tam neobjevilo

Share this post


Link to post
Share on other sites
edit1:Takže to umí lítat, odbanova, portovat, shodit server......hruza. Už jste objevily tu bezpečnostní díru? potřeboval bych to nějak fixnout protože z toho mám cirkus

Se mi nechce věřit, že to umí unban, by to potřebovalo přístup do db, nebo snad ne?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
poprosim [email protected] otestujem to na svojom mangose co to je za hovadinu na ten unban som zvedavy alebo kto to ma nech to posle

Našel jsem jednu stránky s hackama a cheatama na Ascent umí to:

unban

fishing bot

peníze

lvl

rychlost

procházení skrz zdmi

létání

a umí to dokonce!Zprovoznit pro hráče gm příkazy!napište mi na mail:[email protected] pošlu jen důvěry hodným..

 

P.S.:Zkoušel jsem to a doopravdy to funguje!

Edited by Domkal

Share this post


Link to post
Share on other sites
Našel jsem jednu stránky s hackama a cheatama na Ascent umí to:

unban

fishing bot

peníze

lvl

rychlost

procházení skrz zdmi

létání

a umí to dokonce!Zprovoznit pro hráče gm příkazy!napište mi na mail:[email protected] pošlu jen důvěry hodným..

 

P.S.:Zkoušel jsem to a doopravdy to funguje!

 

muzes mi to prosim poslat? nevim zdali sem podle teb duveryhodnej ale na forku uz sem neco napsal :) dik a posli to rarnuty

 

[email protected]

Share this post


Link to post
Share on other sites
Našel jsem jednu stránky s hackama a cheatama na Ascent umí to:

unban

fishing bot

peníze

lvl

rychlost

procházení skrz zdmi

létání

a umí to dokonce!Zprovoznit pro hráče gm příkazy!napište mi na mail:[email protected] pošlu jen důvěry hodným..

 

P.S.:Zkoušel jsem to a doopravdy to funguje!

posli mi to ja to chcem vyskusat na mojom antrixe, aj mangose lebo mam dva servery www.freewow.borec.cz

[email protected]

Edited by shark666

Share this post


Link to post
Share on other sites
muzes mi to prosim poslat? nevim zdali sem podle teb duveryhodnej ale na forku uz sem neco napsal :) dik a posli to rarnuty

 

[email protected]

bohužel to posílat přes mail nemůžu páč to má asi 80mb tak si to tam stáhni viry v tom doufám nejsou.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Unban blbost náš admin to konzultoval s develop. mangosa a prej to neni možné ...

Edited by Darda

Share this post


Link to post
Share on other sites
pokud by dokazali dat do hacku zruseni banu, tak tam muzou dat bez problemu jakoukoliv operaci s db, taky mi to pripada jako nesmysl

 

jn v zadnym multihacku sem zatim nevidel unban,lvl,penize...k tomu potrebujete jine nejmenovane veci

nahodte LACD a relaxujte :D

Edited by Kubas

Share this post


Link to post
Share on other sites

jestli znas takovy ty trainery pro hry, jak to spustis pak spustis hru a muzes cheatovat...tak to je na podobny spusob

jde o to ze ti to najde proces (v nasem pripade WoW.exe) a uz to vsechno dela za tebe, ty si jen nastavis jak rychle chces bezet atd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

tzn. ze bylo rozlusteno kodovani mangosu ? jako kdysi wowemu ? tam to bylo tusim hex obracene... takze to funguje na principu W** ? (nebudu uvadet nazev)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×