Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
kamtar

Udelam Web Zdarma

Recommended Posts

Udelam Web A Budu Se O nej Starat Jedine Co pozaduji je stát se necim jako je zastupce admina :-) uvidime zda se nekdo najde

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takze:

1) nepis si reklamu do hulakadla

2) jake mas reference?

3) co umis (vytvoris vlastni sablonu nebo jen nejakou stahnes)

4) vytvaris weby jen pro wow servery nebo co?

5) jestli ano jsï lama, kterou nikde nechteji jako gm tak to zkousis takhle

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nauč se vyjadřovat. Podívej se na toipik od adrifinel kde hledá sponzora a důkladně si to pročti. A co to je "Udělám web zdarma, ale musíte mě udělat zástupcem admina".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je to jeho věc jak se prezentuje. Když to udělá takhle tak je celkem jasný že se mu nikdo rozumnej neozve.

Share this post


Link to post
Share on other sites

J. Tvůj topic se mi líbí. Radši bych dělal sponzoa tobě než těm lamám typu "Prosym vas potrebuju sponyora kdo mi bude platit servr napiste mi kdyztak n icq ".

Share this post


Link to post
Share on other sites

udelat web a chtit po tom neco jako "zastupce admina" chtelo by to videt nejaky dilo ... a ne jako vetsina kopirvat z blizzardu nejaky kousky template a pak pouzit a nakodovat ... to je hodne o nicem ... ukaz tvorbu ...ja delam weby a jen chci aby byl muj podpis dole na strance,tot vse ... pokud nekdo chce web tak se ozvete ... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zvláštní, že sem mi zatím nikdo neozval i když je to jak říkaš podle tebe dobré :) A zajámalo by mě jestli, ten týpek to myslí jako že bude mít zástupce Admina i ve hře nebo jen webu a tohloe nedělá dobře :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
udelat web a chtit po tom neco jako "zastupce admina" chtelo by to videt nejaky dilo ... a ne jako vetsina kopirvat z blizzardu nejaky kousky template a pak pouzit a nakodovat ... to je hodne o nicem ... ukaz tvorbu ...ja delam weby a jen chci aby byl muj podpis dole na strance,tot vse ... pokud nekdo chce web tak se ozvete ... :)

Muzes mi ukazat neco z tve tvorby?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na homepage LegendaryBrothers sem koukal vcera a to logo je pekne. Co se tyce tech dvou se mi libi to prvni, to na GTA mi prijde takove "bez chuti". Delas to v photoshopu nebo v gimpu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

v photoshopu ... nejlepe se mi dela s wow tematikou ... uz jsem delal pro legendary brothers vice ale ta grafika co bude na enathoras se mi libi nejvice ... ono taky az to bude nakodovane to bude o necem jinem a to template vynikne vice ...

ty template jsou delany na prani ... pokud by nekdo mel zajem tak pro nej udelam taky ... :) az dodelam grafiku pro radio tak vam ji sem dam ukazat

Share this post


Link to post
Share on other sites

za web chtit zrejmne spoluadmina na serveru ... ani radsi nechci videt ten vyslednej web ... to bude urcite sablona od blizzardu ... jen header doplni a ma web ... (malem bych zapomel,jeste se podepise pod stranku ze ji udelal on ... )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podle me to nebude ani web od blizzardu. Spis bych to tipnul na praznou bilou stranku s logem WoWu uprostred. Chtit za to misto admina, to je fakt po uroven vsech

Share this post


Link to post
Share on other sites
v photoshopu ... nejlepe se mi dela s wow tematikou ... uz jsem delal pro legendary brothers vice ale ta grafika co bude na enathoras se mi libi nejvice ... ono taky az to bude nakodovane to bude o necem jinem a to template vynikne vice ...

ty template jsou delany na prani ... pokud by nekdo mel zajem tak pro nej udelam taky ... smile.gif az dodelam grafiku pro radio tak vam ji sem dam ukazat

 

Děláš s grafikou a neumíš v Macromedia Fash ??

Share this post


Link to post
Share on other sites
Děláš s grafikou a neumíš v Macromedia Fash ??

 

No, ne že bych se do toho chtěla vměšovat, ale já s grafikou dělám taky a ve flashi neumím nic ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

axxxa diky za takovej dovetek ... ve flashi nemusis umet vubec nic pokud je clovek sikovnej tak to udela v gif animator ...

samozrejmne ne vsechno se da tak udelat ... ukaz nejakou tvoji tvorbu stranek ... mas velky kecy ale cinny nikde ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×