Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
FALKON

Stalo se na Lorellinu

Recommended Posts

Než se rozepíšu k tématu, které jsem byl požádán zpracovat, bylo by slušností se představit. Chtěl bych předeslat, že se nepovažuji za člověka, který vyčnívá nad ostatní i když někdy můj výstup mohl na někoho, komu byl třeba adresovám, tak zapůsobit. Já totiž trpím posedlostí rýpat a šťourat v každé černotě a zejména lidech, kteří jsou s ní spjatí. Jakýmikoliv prostředky. Někdo si mne možná všiml na serveru GoldDreamu, kde jsem působil jako GM a později jako člen GDDS. Někdo mne třeba zná ze serveru Lorellin, kde jsem hrál od jeho vzniku až do jeho zániku a vyzkoušel si i pozici HLGM. Tak nebo tak, nick pod kterým bych se Vám vryl do paměti, je FALKONcz nebo jednoduše Falkon.

Tak a na jaké téma se zde mám rozepsat? Jak vyplývá z názvu topicu, budu Vám vyprávět o tom, co se událo na serveru Lorellin před jeho, doufám že ne definitivním, zánikem tak, jak si to pamatuji a jak to vidím já.

 

Server Lorellin založili tři lidé, všichni důležití pro mé vypravování. Prvním z nich a podle mne nejkličovějším pro existenci Lorellinu, je Mirek Štuffka zvaný Myra. Poskytnul serveru hosting a finanční zázemí pro start projektu. Druhou postavou a podle mne nejklíčovější v prvotním problému je člověk zvaný Warítko. Ten měl na starosti technickou stránku věci. Již dříve dělal technika Myrovu m-hostingu, kde si nyní velebil server. Třetím králem je tady jistě známý kupkoid. Asi je jasné, co měl na starosti, ale pro úplnost doplním, že GM team jako HLGM a částeční s Warítkem software jako admin. Nevím, jestli od začátku serveru, ale určitě již za dob realmu Lorellin, vytvořil Turbo nebo Pikon, toho času GM, první takzvaný Heaven. Jednalo se o kousek země v Arathajské Vrchoviné, o které ví většinou jen zvědavá GMka. Přikládám obrázek mapy. Jakýkoliv záznam o spawnování se z GM logu smazal (kdopak měl asi přístup admini) ještě před kupkoidovou kontrolou. Heaven se zdokonaloval až do doby, kdy se vytvořil realm Chimera s čistou databází, který jel na BC a hráči byli snížením limitu realmu Lorellin a odstřižením GM podpory a aktualizací nuceni přejít na Chiméru. Později jsem jako HLGM nechal realm Lorellin s průměrem online hráču 5 smazat; databáze se zálohovala. V době vzniku Chiméry se vášnivě debatovalo (obzvlášť u Hordy) o tom, že GM (konkrétně Warítko, Turbo) nemají na svých postavách poctivě nahrané T3 sety a mluvilo se i o dalším supportu. Bylo na tom dost pravdy. Hráčům se slibovalo, že na Chiméře se pojede s čistým štítem. Což se dělo určitě do chvíle, kdy byl obnoven Heaven. Tentokrát už za mými zády (opět mazáním logu), protože kupkoid ze svých, jistě dobrých, důvodů odešel spolu se slávou realmu Lorellin a mě předal novou Chiméru. Důvod proč já, moderátor hlásící se na pozici GM, byl ten, jak jsem se v dnešním týdnu dozvěděl, že nevěřil GM teamu. Měl podezření ale neměl důkazy. Tím bych chtěl před hráči Hordy očistit jméno kupkoidovo.

 

Ujal jsem se funkce netušeje podvodů admina a některých GM. Heaven postupně využívali všichni GM kromě těch, kteří hráli za Hordu. Mazané logy, izolovaná společnost. Bezpečnost především. Nevím, jestli i u Hordy existoval nějaký support, tvrdilo se to, a to nebudu řešit neboť o tom nejsou hmatatelné důkazy. Tedy Heaven opět žil a začaly se ozývat ohlasy od hráčů, že něco cítí smrdět. Nevěnoval jsem tomu pozornost do dne, kdy jsem u Renegarda (další důležité postavičky příběhu, kterou záhy představím) na monitoru viděl Heaven. Renegarde (aka René) byl GM. Sám Heaven využil pro natěžení Fel Ironu, jak se později přiznal. Objevil ho tak, že zjišťoval, co dělají celé ty dny stejní lidé takovou dobu v Arathi. Budiž mu přilehující, že později mě a investigativnímu GM Shimone, vypověděl všechno, co o Heavenu věděl. Shimone další důležitá osoba. Lépe řečeno dvě. Aldred a Valandil. Zajímali se, odkud že se line ten zápach o kterém hráči křičí a tak se nechali jako jeden naverbovat do GM teamu. Ale to bych předbíhal v čase vrátím se do dne, kdy jsem spatřil u Renegarda Heaven. Přemýšlel jsem, co s tím dělat. Věděl jsem, že ať už to budu řešit potichu nebo veřejně, stejně nikomu nic nedokážu neb logy byli pečlivě mazané a celé místo by mohlo za pár minut zmizet a to opět beze stop. Jediné důkazy, které jsem mohl mít, byli fotky prázdného místa plného spawnů a slovo Reného proti slovu několika. O několik dnů, možná přes týden, později, se přidali další důvody a já udělal to, co jsem již předtím považoval za alternativu řešení (ač zbabělého). Odeše jsem z pozice GM a na mé místo byli dosazeni Suave a Pikon.

 

Oba v té době o Heavenu věděli a oba ho využívali. A neudělali nic jako HLGM nic i když oni mohli. Obzvláště Pikon na mě působil ve své funkci dosti stínově a objevoval se převážně v souvislosti s BANování. Pokud se něco dělo, iniciovala to Suave (která, dovolím si připomenout, s velkou pravděpodobností pracovala svým herním charem v Heavenu). A nyní jsme už v čase, kdy byl do teamu nabrán GM Shimone (Pikon nechtěl, Suave chtěla) a bylo mu/jim od Suave nakázáno chytat bugery a hledat bugy. Shimone chytal. Chytal hráče obyčejné i hráče, kteří byli druhou tváří GM. A také ‚chytil Heaven‘ když kontroloval Waritkovu postavu Magiera. Tou dobou se mi šeptem ozval Shimone. Nemohl mi důvěřovat protože o mne byli po serveru šířeny pomluvy na téma ‚Jak chutná moc‘ a ‚Supportování postav‘. Mám za to, že si někdo jistil na koho to všechno svalit kdyby něco prasklo. A já s převedenou postavou ze starého realmu jsem mohl být ideální cíl. Zřejmě by bylo příhodné, abych se zde k té postavě vyjádřil. Preferuji, že GM má vědět, jakoby hrál, a pracovat, jakoby nehrál. Což se nedá splnit na 100%, obzvláště jste-li GM hlavní. Proto jsem si nechal převést ze staré databáze svého mága abych mohl hrát na vyšší úrovni a zároveň vykonávat své povinnosti. To Zároveň posloužil pro laborování s přesuny postav v rámci projektu RP realmu (který ztroskotal na oddělení acc). Na fóru jsem o tom neinformoval protože jsem čekal spršku kamenů. To bylo v době začátkem července kdy jsem ještě byl HLGM, chvíli před mým prvním vizuálním setkáním s Heavenem. Nedávno jsem byl ujištěn, že by se tak nestalo a kameny by nepřiletěli. Využiji příležitost a omlouvám se tímto komunitě Lorellinu. Zpátky k našemu šeptání se Shimonem. Jak jsem zmínil, nemohl mi důvěřovat, a tak mě napřed oklepával a až časem vyrukoval s Heavenem. Napadlo mě, že teď je pravá chvíle získat toho proti všem účastněným co nejvíce pro následné použití. Začal jsem tahat spolu s Shimonem informace z Renegarda, který nám je ochotně poskytnul ale od další pomoci se distancoval. Překvapila mě informace, že do Heavenu se dostali dokonce dva hráči řeklo se jim, aby mlčeli. Jelikož jsem se dozvěděl o pomluvách na mou hlavu, rozhodl jsem se pro vlastní pátrání. Díky Warítkově nedůslednosti jsem měl stále přístup ke GM logu a k heslům všech acc. Potřeboval jsem GM acc. Svůj jsem již neměl i přes domluvu s Warítkem, že mi acc zůstane abych mohl pomáhat, mi byl Suave smazán. Nicméně Suave mi řekla, ať v případě potřeby využívám acc GM Alexandra, která je přez prázdniny pryč. Tohle si, prosím, zapamatujte na později. Lognul jsem se tedy na GM acc Alexandry. Jelikož ho využíval Renegarde pro RP event, nemohl jsem působit na něm a tak jsem si zjistil ID několika GM acc a dohledal hesla. Nakonec jsem se rozhodl pro acc GM StormMaster, kterého jsem vídal ve hře málo. Portnul jsem se na místo, kde měl být Heaven. O tom místě jsem věděl, patřím ke zvědavým GM. Pořídil jsem za navigace Renegarda detailní screeny celého místa. K nahlédnutí zde. Měli jsme zdokumentované místo od dvou lidí včetně Shimoneho fotky páně Warítkovi a Turbovi (v té době již patřící Warítkově sestře) herních postav pilně pracujících v Heavenu. Já jsem se rozhodl zase se stáhnout a počkat na dobrou příležitost vyjít s tím na světlo. Shimone šťoural dál. Pak přišla informace, že Narnias přišel o server a Warítko domluvil s Trunksem, že realm Chiméra se i ním, všemi postavami a hráči přesune na Narnias. Domluvu o zachování postav později Trunks statečně popře. Lorellin měl převzít opět kupkoid. Dosadit nový GM team a začít znovu, po druhé. Tahle informace se ke mně dostala 14. července. Vše se mělo stát do týdne. Teď zakomponuji do celého příběhu další prvek, který jsem záměrně vyňal z jeho chronologického místa, abych už tak složitou linii nekomplikoval příliš brzy. Jedná se o náhlý prudký nárůst trafficu do zahraničí. Warítko to napřed Myrovi vysvětlil tak, že je porouchaný MaNGOS. Další verzí, přesvědčivější, byl nárůst zahraničních hráčů. Myra tedy vyhlásil brainstorming na téma Jak snížit traffic nebo vyřešit přeplatky za hosting. Přesun Chiméry na jiný server bylo Warítkovo řešení. Myra, kterému bylo předkládáno, že za zvýšený traffic může Lorellin, kývnul s podmínkou, že hráči o nic nepřijdou (komunita mu po Srazu přirostla k srdci). I tohle Trunks později statečně popře. Mám-li to shrnout, situace byla následující:

Chiméra se přesune na Narnias se zachovanými postavami se vším všudy kromě T4 a T5 sety důvod: dungeony budou o něčem jiném. Protože Myra z toho nebyl úplně nadšený, kupkoid se vrátil ze záhrobí Lorellinu a nabídl právě onen druhý pokus.

Na serveru o tom vědělo jen pár lidí jelikož jakékoliv oficiální vyjádření nebo oznámení se objevilo ne za pět minut dvanáct ale dokonce až po vypnutí serveru a to i přes fakt, že za pět minut dvanáct to bylo veřejným tajemstvím. Místo toho se celý den jelo jakoby se nechumelilo. Jen se začalo uklízet. Uklízet lidi. Mě Suave rozhodla (více jak 14 dnů po působení jako HLGM) smazat mága s důvodem, že byl převedem z Lorellinu (což kupkoid komentoval na fóru jako bleskurychlou reakci, soukromě jako plivnutí do mých kukadel). Dále zamknula GM acc Alexandry s tím, že se tam objevovali tři IP adresy. Jelikož je Alexandra pryč, na accountu neměl nikdo co dělat (pamatujete si ještě co mi Suave řekla po smazání GM acc?) - prohlásila Suave. Počítejte se mnou: moje IP adresa, Renegardova IP adresa máme stejné a IP adresa Renegardova notebooku (veřejná). To jsou dvě ale co ta třetí? Takže buď Alexandra někde v zahraničí v internetové kavárně nainstalovala WoW nebo jí někdo kdo měl přístup k heslům (já, Suave, Warítko) vlezl na acc. A nebo si to Suave vymyslela. To by korespondovalo s faktem, že záhy vyhodila Renegarda z pozice GM s velmi chabým odůvodněním, které několikrát změnila. Den plynul, nějaká informace o přesunu serveru nikde a čas domluveného deadline se blížil. Celé se to táhlo déle, než bylo v plánu, protože chyběli někteří důležití lidé. Na fóru mezitím probíhala debata na kterou jsme já, Shimone a Nyu čekali vynesli jsme na světlo pravdu o Heavenu. Pak přišel začátek konce. Shodou okolností v době, kdy se ve hře sešla na neuvěřitelném shromáždění u bran Stormwindu Aliance a Horda aby diskutovali za pomoci GM Shimone o Heavenu. Objevila se systémovka, na kterou mnoho lidí nezapomene:

 

Za minutu vypínám server více informací na www.lorellin.cz.

 

První informace na webu byla o Narniasu, později druhá velmi stručná (později nahrazena delší) od kupkoida. S pomocí človíčka fungujícího pod přezdívkou illi převzal lorellinské fórum kupkoid a okamžitě jsme společně rozjeli úklid. Na Narniasu mezitím rozběhli MaNGOS 2.1.3 s postavami z Chiméry a Trunks se jal na našem nově otevřeném fóru lákat hráče (nevím z jakého důvodu, OG jsou zadarmo) a také vynesl informaci o trafficu a nahodil debatu na téma ‚Štuffka tahající z lidí peníze aby si zaplatil hosting‘. Na fóru se strhla vášnivá diskuze na téma trafficu a Trunks občas prohodil něco o skvělosti Narniasu (neberte to ironicky, mají opravdu dobré zázemí). Začali se objevovat rozhodnutí dalších a dalších hráčů, že odchází na Narnias. Pak se za přítomnosti online hráčů na Narniasu provedla zákeřná vražda všech postav (a některým lidem včetně mě a Renegarda začalo hlásit acc chybné heslo) a na fóru se objevilo jako odůvodnění ukončení spolupráce s vedením Lorellinu na základě podvodu s trafficem. Zamysleme se nad několika věcmi.

 

Za prvé: jak souvisí připravení hráčů o jejich postavy s tím, že někdo podvedl někoho s trafficem? Hráči za to nemohou. Poznamenávám, že se na webu Narnias & Sargeras tou dobou objevila novinka, že Narnias je zpět a cokoliv o fúzi s Lorellinem tam není (ani nebylo) bleskurychlá reakce, bleskurychle vypracovaný výtečný plán nového a do té doby zcela neplánovaného projektu. Tak to alespoň na fóru Lorellinu podal Trunks.

Za druhé: presumpce nevinny. Trunks se choval jakoby byl Štuffka již usvědčený ale stejně dobře mohla traffic způsobit činnost Warítka, který měl na hosting stejný přístup. Nebyli a nejsou důkazy proti nikomu z nich. Poznamenávám, že na hostingu se našel CounterStrike server, o kterém nevěděl ani Myra ani jeho technik. Poznamenávám také, že Myra nepatří zrovna mezi hráče a věnuje se spíše vyděláváním peněz webhostingem. A ještě poznamenávám, že před rozjetím Lorellinu si na m-hostingu stahoval Warítko torrenty.

Pak se objevila nová verze Trunksova počinu: 68 postavy mělo tisíce goldů a 100 talentů a že databáze byla v bídném stavu. Zvláštní. Já se v tomhle nevyznám tak uvedu cizí názor: OneB1t poznamenal, že opravit ji by trvalo cca 2 hodiny práce. Mezitím se stále usilovně hledal původ překročení trafficu do zahraničí a zároveň se kupkoid pustil do kompilace MaNGOSu. Byli jsme společně na Ventrilu (kupkoid, Myra, OneB1t a já pokud mě paměť neklame). Najednou vypadlo fórum. Vypadnul i web. Bori hlásil chybu databáze. Nastalo hrobové ticho až se pak ozval Myrův hlas. Ta věta mi zní ještě v uších. Kluci, brutál průser, vypínam server, běžte na ICQ.

Do dvou hodin bylo potvrzeno následující: m-hosting byl hacknut a bylo smazáno kompletně všechno kromě Linuxu. A kdo z toho jak vyšel? Hráči jsou bez postav, Myra je na dně, kupkoid je na prášky, spousta lidí je velmi naštvaných, Warítko dostal na Sargerasu warriora a Trunks má nový Narnias.

Kdo koho podvedl, kdo se čím provinil, kdo na tom vydělal a kdo ztratil? Udělejte si názor sami. Já Vám děkuji za pozornost a minutu ticha pro Lorellin.

 

EDIT: právě mi v reakci na článek psal Turbo, že k heslům od acc měl přístup ještě on, illi a Trunks z doby, kdy dělal na serveru GM

 

PS: Chtěl bych poděkovat Aldredovi za pomoc při kompletaci informací pro článek. Také bych chtěl poděkovat všem, kdo se zasloužili o získání materiálu o Heavenu, jeho tvůrcích a jeho uživatelích jmenovitě Aldred, Valandil, Renegarde. Díky patří i některým lidem z bývalé gildy HoA za jejich rýpání. A hlavně bych chtěl poděkovat kupkoidovi, Mirku Štuffkovi a všem lidem, kteří se Lorellinu nevzdávají.

Edited by FALKON

Share this post


Link to post
Share on other sites

Připojuji ještě Aldredovu výpověď

 

Shimone

Suave shanela cloveka, kteremu mohla absolutne duverovat. Jako GM chtela me a ja doporucoval Valandila. Mne Pikon schvalil (asi nepochopil moje rypani do nej) ale Valandila nechtel, ze pry mu nesedi (bratr do nej rypal "po jeho"). Nakonec jsem se Suave domluvil na tom, ze jelikoz tu mam az do Srpna pro me moc dulezitou navstevu (jmeno damy neprozradim), tak nam obema necha ten account k pouzivani za zady Pikona, aby si zajistila co nejlepsi pokryti.

 

Objevení Heavenu

Pozdeji jsme zachytili ruzne chovani hracu jako napriklad shackle undead, sap, ovce na bosse. Pikon nas prakticky poslal do haje, bylo mu to jedno. V techto skupinach hracu byly i hracske postavy GM Blainek a Dupid. Nekde se snad vyhrabe i screen Stormastera.

Portovani se na podezrele hrace, upozornvoani huntiku na aspekty ... jen jsme nevynechavali hracske postavy GM (alespon ty o kterych jsme vedeli) takze se nam druhy den podarilo naportovat se .goname Magiera primo doprostred Heaven.

 

Heaven

Heaven bylo mistecko v zastrcene casti Arathi Highlands. Bylo tam vseho dosti. Hlavne tedy trade supplies od kytek po pestry vyber rud. Ode vseho tam bylo 30 a vice kousku. Dalsim malym zazrakem byly spousty bednicek, obsahujici potrebne veci na enchant, stonescale eely v hojnych poctech. Mezi tim vsim staly vytazene q postavy z ruznych instanci. Nejen postavy, ale i gameobj jako napriklad Dark Iron Forge. Pristihli jsme tam Magieru, coz je hracska postava Waritka, v te dobe disponoval gm levelem 3. Dalsim navstenikem byl Zuzle. Kdyz jsem upozornil toho casu jednoho z hlavnich GM, Pikona, naportoval se na misto pomoci jinych souradnic, nez jsem mu dal k dispozici. Zarucene tedy o existenci tohoto misto vedel. Zmizet odtamtud nebyl problem, pro hrace tam byly pripravene porty. Taktez posta, aby se vyrobene predmety daly snadno a rychle presouvat.

 

Pořízené screeny ke stažení zde.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je nejvetsi hnus, jaky jsem tu kdy cetl. Aspon, ze to nekdo vytahne na svetlo. Po mystiku dalsi "vytunelovany" server.

Edited by Ganimoth

Share this post


Link to post
Share on other sites

ale kdovi jak to vsechno bylo....je to topic jen jedne osoby...jeden zdroj nemusi nic znamenat...muze to byt jen fake

NAD TIM BYSTE SE MELI TAKY ZAMYSLET

 

 

Trunsk je nas HL admin a musim se ho zastat,pze on je ten posledni kdo by s necim takovym souhlasil a jeste aby neco rozdaval !

A kdyby o tom vedelo vedeni OG s kterym vetsinu veci probira tak by to okamzite zamitlo.... OG nema duvod se s nekym spojovat a rozdavat postavy...mame hracu dost, kteri jsou spokojeni a jestli timto chcete hazet spinu na OG tak ji hazete i na server,ktery je podle me nejvetsi v CZ/SK a ma jen malo konkurentu a spoustu zavistivcu...

 

Proto bych prosil aby ti co nejsou s timto problemem nejak seznameni (neberu ted clanek falkona) aby se k tomu nevyjadrovali jakoby to byla pravda....pockejte si az se k tomu vyjadri i ostatni udajni vinici !

 

 

EDIT : musim rict ze na serveru GoldDream se toto delo ! Vim to od jednoho GM (zamerne nejmenuji) ktery mi to popisoval !

Edited by Zbabelec

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeden z důvodů proč bych si nikdy nedovolila rozjet server, lidi sou svině...k tomuhle nemám slov, opravdu jsem to nečekala.

Share this post


Link to post
Share on other sites
ale kdovi jak to vsechno bylo....je to topic jen jedne osoby...jeden zdroj nemusi nic znamenat...muze to byt jen fake

 

Je to pravda tak jak to Falkon napsal.

 

A ještě bych chtěl dodat, že mít 100 talentu je technicky nemožné protože pokud jich máte víc než kolik můžete tak se Vám při lognutí resetnou.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Muzu potvrdit, ze to byla opravdu rana, na serveru jsem hral, hralo se opravdu dobre, i kdyz ne nejlepe, ale to co se stalo je neomluvitelne a doufam ze z toho nakonec vzejde vinik.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Me je osobne lito ze jsem se do toho nechal namocit.. ale co jineho sem mohl delat. Nechce se me premejslet co by se stalo kdybych si postavil hlavu a sel proti vsemu okamzite.. protot sem dal hral na spolupraci a tise sem cekal ze se najde nekdo kdo me pomuze. Nakonec sem pozadal o pomoc Falkona kdyz se u mne zastavil . Vylozil sem mu svoji situaci a shodli sme se zatim neni pravy cas. Pak se obevil pro me tou dobou novy neznamy "stouravy" GM Shimone a jak sem posleze zjistil i on prisel na Heaven podobne jako ja. Posleze sem se potom dozvedel kdo to je primo od Falkona a tak sme to dali dohromady. .. Zaverem se teda ze sebe omlouvam.. a dekuju ostatnim ze me pomohli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je to moc moc smutny. Lorellin byl pro me hned po Dallnarisu nejlepsi server na kterym sem za par let mel moznost hrat. Je to velka skoda. Porad doufam ze se stane zazrak a Lorellin se znovu rozjede.

Snad nedoufam marne :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do dvou hodin bylo potvrzeno následující: m-hosting byl hacknut a bylo smazáno kompletně všechno kromě Linuxu. -- Mas to hned za tim.. a pruser je ten ze tam neni dopsano ze Myra nemel od vseho zalohu domivam li se.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedná se s firmou <nebudujmenovat> jejíž představitel tvrdí, že by zvládnuli data vrátit. Pokud by celá věc Myrovi uškodila nějak vážněji, zvažovalo by se podání trestního oznámení. Máme IP adresu toho dobráka, resp. jeho gateway.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No jo no :( ak je to pravda je to smuitne :(... a myra je mi luto :/ hackery su sice sikovny ale nechapem co maju napr s tohto

Edited by darker

Share this post


Link to post
Share on other sites
Trunsk je nas HL admin a musim se ho zastat,pze on je ten posledni kdo by s necim takovym souhlasil a jeste aby neco rozdaval !

A kdyby o tom vedelo vedeni OG s kterym vetsinu veci probira tak by to okamzite zamitlo.... OG nema duvod se s nekym spojovat a rozdavat postavy...mame hracu dost, kteri jsou spokojeni a jestli timto chcete hazet spinu na OG tak ji hazete i na server,ktery je podle me nejvetsi v CZ/SK a ma jen malo konkurentu a spoustu zavistivcu...

V tom případě lhal buď waritko nebo trunks nebo je za tím celou dobu ještě něco většího... Vyber si.

 

A chtěl bych zdůraznit, že tu nikoho neodsuzuju - předkládám pouze informace a dedukce z nich logicky odvozené.

Edited by FALKON

Share this post


Link to post
Share on other sites
V tom případě lhal buď waritko nebo trunks nebo je za tím celou dobu ještě něco většího... Vyber si.

 

A chtěl bych zdůraznit, že tu na nikoho neodsuzuju - předkládám pouze informace a dedukce z nich logicky odvozené.

 

 

mno ja bych do seznamu kdo lhal pripsal i tebe , pze ja ti neverim ani slovo ... neznam te ! (neber to zle)

 

trunkse znam uz nejakou dobu a rikam ze on by na toto nepristoupil !

 

tak pls laskave prestan hazet spinu na vsechny okolo tebe....treba za ten problem muzes ty a jen tu krmis(kdovi..je to mozny)...pockame na vyjadreni ostatnich (jestli budou mit chut se vyjadrit)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pánové, žádný flame. Z mého pohledu můžete lhát oba a nebo nikdo...nechci to tu zavírat, ale jestli se tu rozjede nějaký flame war, nebudu mít výčitky vám dát ban.

 

edit: typo

Edited by axxxa

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pánové, žádný flame. Z mého pohledu můžete lhát oba a nebo nikdo...nechci to tu zavírat, ale jestli se tu rozjede nějaký flame war, nebudu mít výčitky vám dát ban.

 

edit: typo

 

 

Promin..moje jsem rekl..uz to budu jen sledovat(snad nebudu nucet na nic reagovat)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nejhlavnejsi dukazy jsou smazany ... ale neveste hlavu uz jsem kontaktoval firmu na obnovu dat a rikali ze by to mohli obnovit, tak pokud budeme mi trosku stesti mame log pristupu na server takze dostaneme i naseho vinika ... jo a to co falkon psal je z skoro stoprocentni pravda (Turbo)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chci pouze poprosit všechny debatující aby za každou cenu zachovali chladnou hlavu a nezměnili toto velice zajímavé leč nepříliš příjemné téma na snůžku flamewarů !

Pokud se tak stane dotyčný si odnese warn a téma bude locknuto.

 

Jinak já osobně se o tomto dozvídám poprvé a z informacích zde podaných vyplívá, že daný problém mohl iniciovat kdokoliv z admin/gm teamu... Bohužel pochybuji že se kdokoliv z nich přizná a nebo si tento souhrn přečte..

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×