Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
hisgrak

Hladáme Gamemastery

Recommended Posts

Server Kul Tiras hledá do svých řad schopné gamemastery.

 

Info o serveru:

http://www.wowresource.eu/index.php?showtopic=10316

Co požadujeme?

  • Rozumné a spravedlivé jednání
  • Zodpovědnost
  • Časovou flexibilitu
  • Splachovací povahu
  • Znalost AJ alespoň v základní podobě.
Dodatek:
  • Věk není podstatný.
  • I přihláška o vás hodně vypovídá
  • Není nutná znalosti ŽÁDNÉHO programovacího jazyka
Přihlášky postujte zde do topicku, nebo PM zde na foru.

Děkuji.

Edited by hisgrak

Share this post


Link to post
Share on other sites

jen bych chtel upozornit na nefunkcni registrace accountu v minimanageru, je to zpusobeno prejmenovanim tbc->expansion v account table

fix :

v register.php v radku s

$sql->query ("INSERT INTO ACCOUNT ..... na konci prepsat tbc na expansion ;)

Edited by Announce

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak asi budu první odvážný, protože a to hlavně můj věk není zas tak vysoký a některé mé znalosti jsou "podprůměrné".

 

Umím: Práce se Sql, tím myšleno: Vyhledat Model GO, následně vytvořit SQL kód a importovat do hry, nedělá žádný problém, eventy, no ty raději naspawnuji rovnou ve hře, ale není problém si je naspawnovat u sebe a poté si je vytáhnout z DB...

In-Game Podpora: Nevím co k ní dodat, zvládl by snad každý...

Ostatní: mám vlastní(spíše testovací) server, na kterém testuji své SQL, než je pošlu někam dál, C++ se teprve učím, základní znalost HTML,PHP už jen jako poslední možnost

Věk: 14 let, už ale bude brzo občanka :devil2:

Jazyky: Čeština ujde ;) , Angličtina...no pochopím co se píše

Kontakt: ICQ:436517157 (máš), e-Mail: [email protected], Jabber: [email protected] (toto není e-Mail ;) )

Ve světě WoWka se vcelku vyznám, nebudu dávat žádná procenta :)

Jsem spíše alianční typ.

Nemám rád podvádění (bugy, hacky)

Vím že znalost programovacích jazyků není podstatná, ale aby si někdo nemyslel že si neumím vyhledat model a vytvořit s ním SQL kod, vím že je to jedno z úplných základů ale... /Pytel s Penězi

INSERT INTO `gameobject_template` (`entry`, `type`, `displayId`, `name`, `castBarCaption`, `faction`, `flags`, `size`, `data0`, `data1`, `data2`, `data3`, `data4`, `data5`, `data6`, `data7`, `data8`, `data9`, `data10`, `data11`, `data12`, `data13`, `data14`, `data15`, `data16`, `data17`, `data18`, `data19`, `data20`, `data21`, `data22`, `data23`, `ScriptName`) VALUES (740049, 5, 6484, 'PytelPenez', '', 0, 0, 1, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, '');

 

Jen mě prosím neutlučte komentářema. Díky, ať přijmeš/zamítneš mou žádost ;)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak sem druhý odvážný :P:o.

 

Rád bych se stal Gm, protože WoW samo o sobě už mě moc nebaví.Měl sem spoustu vlastních serverů(hrál jsem jen s kámošema)+ byl sem Gm na jednou serveru :D.

Podle toho co jsi napsal hledáš GM pro in-game podporu, ale co se Sql týče tak v něm umím taky(vyhledat, upravit).Dále umím HTMl,Css(ale to už sem zapoměl:D).času mám dost cca. 3-4 hodiny denně.Aj umím celkem dost si myslím.Jinak je mi 14 a to je tak asi vše co bych mohl napsat.Mé ICQ je 242-817-253,e-mail: [email protected].

 

 

Čekám na odpevěď.:D

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Server Kul Tiras hledá do svých řad schopné gamemastery.

 

Info o serveru:

http://www.wowresource.eu/index.php?showtopic=10316

Co požadujeme?

  • Rozumné a spravedlivé jednání
  • Zodpovědnost
  • Časovou flexibilitu
  • Splachovací povahu
  • Znalost AJ alespoň v základní podobě.
Dodatek:
  • Věk není podstatný.
  • I přihláška o vás hodně vypovídá
  • Není nutná znalosti ŽÁDNÉHO programovacího jazyka
Přihlášky postujte zde do topicku, nebo PM zde na foru.

Děkuji.

 

Caw hele ja bych bral tuto pracy delal jsem GM na nekolika serverech :whistling: .Tak bych te prosil jestli bys mi napsal do PM tvoje icq díky

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak ja bych mel zajem o praci je mi 15 i kdyz na tom nezalezi

umim prikazy (samozrejme)

mel sem 2 roky vlastni mangos server ale hralo na nem malo hracu

byl sem gm jeste na 2 serverech

online sem denne o vykendu tak od 8:00 a ve vsedni dny od 14:00 az do 18:00 nekdy i dele

orijentuju se v quice i v navicatu sqylog mi moc nejde ale jakz takz se zorijentuju

samozrejme rad pomaham hracum ale nemam rad kdyz po me nekdo chce ale vsiml sem si ze mate fun server tak se dokazu prizpusobit podminkam snazim se se vsemi na serveru vychazet a kdyz je trochu husta atmosfera radsi se stahnu do ustrani (doufam ze to nevadi nerad se hadam)ale jak uz sem rekl dokazu se prizpusobit doufam ze zvazite mou nabidku dik kdyztak kontakty Icq 221-951-793

a mail [email protected]

Edited by ivosidlik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravim rad bych se zucastnil konkurzu na post gm :)

 

Myslim si ze pozadavky splnuju :)

 

* Rozumné a spravedlivé jednání - snad ok

* Zodpovědnost - ok

* Časovou flexibilitu - ok

* Splachovací povahu - neslo by to priblizit?:D

* Znalost AJ alespoň v základní podobě. - pokud se to tyka wow tak v poho :) a kdyz je problem neni problem pouzit slovnik :)

 

jinak je mi 17, zkusenosti mam :) napr. ze serveru DarkDemon (vid charlie) kde sem chvili pusbil jako GM jenze kvuli casovemu skluzu sem toho musel nechat (to bylo kdy? pred rokem? )

 

Kdyztak kontakty na mne: e-mail, PM zde na foru nebo ICQ v profilu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No zkusil bych ;)

 

Požadavky:

 

Rozumné a spravedlivé jednání: zvládám :)

Zodpovědnost: vpoho

Časovou flexibilitu neni problem

Splachovací povahu ve hre neni problem hadat se prez net umi kazdej neresim.

Znalost AJ alespoň v základní podobě. Z Aj mataruju takze si myslim ze musim zvladat :)

Věk není podstatný. ale itak 19

programovaci jazyky sice nejsou treba ale vyznam se v SQL,LUA a zaklady c++

 

Zkusenosti se hrou 2,5 roku ofic servery. Zkusenosti s GM postem uz davno jeste tehda na starych emu.

Dodatek neberu to jako praci mam docela zivej RL, a wow uz je spise jen konicek do nudnych chvil.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co požadujeme?

 

* Rozumné a spravedlivé jednání / zvádnul jsem Gmovat na serveru kde hrálo 200 lidí

* Zodpovědnost / Snažil jsem se každého hráče nějak motivovat k dotáhnutí eventu

* Časovou flexibilitu / 5 až 7 h denně

* Splachovací povahu / Když mě někdo naštve projde to mnou jako nůž máslem .)

* Znalost AJ alespoň v základní podobě / Mám

 

 

Věk : 14 Let

Skušnosti : Evente (vytváření objectů, eventů , a základní příkazy z Mangosu )

Odhalení Buggerů : Asi 20 cheatrů :D

:mid_sword:

Hraji WoW již 3 rok

Děkuji EiliEn

 

Edited by EiliEn

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co požadujeme?

 

* Rozumné a spravedlivé jednání / Bez problému :)

* Zodpovědnost / má priorita

* Časovou flexibilitu / můžu věnovat tak kolem 8 hodin denně

* Splachovací povahu / umím se ovládat :)

* Znalost AJ alespoň v základní podobě / Mám

 

 

Věk : 15 Let

Skušnosti : Eventy, IN-Game Helper

WoW Hraju něco přes 3 roky

 

Kontakt:

ICQ: 288-038-103

Mail: [email protected]

Edited by Detox23

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×