Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Dravec

[Hledáme] Gmastera

Recommended Posts

Právě se nám rozpadl náš aktuální GM team (spíš nedobrovolně odešlí, protože supportovali hráčům)

 

Chtěl bych tedy oslovit ty kteří by měly zájem pomahat našemu serveru: http://wowharpoon.own.cz/...

 

Info o nás:

Jsme na scéně cca 4 měsíce, server jede na lince 8/512, takže žádná sláva (probíhá jednání s poskytovatelem o navýšení na 1,5Mb). Nejsme žádný špičkový server, proto taky nehledám žádné profíky...

 

Požadavky:

- Kreativita

- Přizpůsobivost

- Schopnost zabavit hráče

- Věk min. 16 let

- Komunikace na úrovni vzdělaného člověka

- Znalost práce s Quice, nebo jinačím SQL editorem výhodou. Taktéž bude ve výhodě ten, kdo bude mít vlastní test server.

- Spolehlivost!

- Časová flexibilita

-Není nutná žádná znalost programovacího jazyku!

 

 

Zájemci pište PM, odpovím Vám zítra...

Edited by Dravec

Share this post


Link to post
Share on other sites

- Kreativita - Jsem kreativní typ který se zajíma hlavne o oventy atd.

- Přizpůsobivost - Jsem prispusobivý a když se mi neco nelíbí tak se vetšinou ozvu

- Schopnost zabavit hráče - Jsme docela dobrý eventař a rad si povídám s hracema

- Věk min. 16 let - Je mi 16 a jsem zato rád

- Komunikace na úrovni vzdělaného člověka Ke vsem se chovám slušne a nikomu nenadávám

- Znalost práce s Quice, nebo jinačím SQL editorem výhodou. Taktéž bude ve výhodě ten, kdo bude mít vlastní test server.- S tímto nemám žádná skušenosti ale jsem velice učinlivý

- Spolehlivost! Jsme docela spolehlivý (teda si to myslím)

- Časová flexibilita - Mam čas každý den aspon 3 hodiny

-Není nutná žádná znalost programovacího jazyku! - Znam html a PHP.

Share this post


Link to post
Share on other sites

TO : FANNY .... : Učenlivost nestačí fanny podle mě jsi pěkný noobak . To co píšeš jsem uměl začlo wowemu takže to umí každý i kdo nikdo gm nebyl. Ale můžu jsi to jen myslet pro ověření tak vytvoř mi mob_eventAI script k npc id 22154 tak aby při 53% hp vyvolal npc id 11002 a při 1% řekl "Nemam te raaad" ----- Což nevytvoříš tím jsem si skoro jist tak nevím mno když jsi takový dobrý eventař xD :D . BTW : PhP a HTML jsem znal jak mi bylo 12 a tobě je 16 když jsi učenlivý tak jse nauč něco pořádného ....

Edited by Nefer

Share this post


Link to post
Share on other sites
PhP a HTML jsem znal jak mi bylo 12 a tobě je 16 když jsi učenlivý tak jse nauč něco pořádného ....

Znal možná! To ano. Ale uměl? :whistling:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Znal možná! To ano. Ale uměl? :whistling:

Já myslel jako uměl :D to se snad domyslí ne ??? :mid_sword: Když jse něco chci naučit tak jse to naučím :mid_bow_arrow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrý den dovolte abych se představil jmenuji se Pavel Pazderník.

věk: 14

bydliště: Olomouc

wow: zkušenosti mám ze servru Equilibrium kde vlastním několik 70 lvl a 70 na ofiku, z vlastního serveru který měl existenci pouhé 3/4 roku ale zkušeností sem pobral myslím že dost GM příkazy ovládám.

práce: chtěl bych dělat hlavně podporu in-game jako např. Vítat nové hráče, vytvářet Eventy, řešit problémy , spory atd. ještě jich pak mám ve formátu worldu (eventů) , ale nějaké i vymyslím a dělat serverové akce atd.. reklamu na tento server :)

Chuť pracovat v kolektivu mám :) Pokud se vám Hodím a chtěli by jste mě do svého GM týmu pak neváhejte a kontaktujte mě.

Edited by Greedy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Greedy další takový :D ty nooby jse tu něak hromadí zkus udělat taky to co jsem zadal fannymu hmmm uvidíme jak dobří ste nooby sry profíci :D .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dobrý den dovolte abych se představil jmenuji se Pavel Pazderník.

věk: 14

bydliště: Olomouc

wow: zkušenosti mám ze servru Equilibrium kde vlastním několik 70 lvl a 70 na ofiku, z vlastního serveru který měl existenci pouhé 3/4 roku ale zkušeností sem pobral myslím že dost GM příkazy ovládám.

práce: chtěl bych dělat hlavně podporu in-game jako např. Vítat nové hráče, vytvářet Eventy, řešit problémy , spory atd. ještě jich pak mám ve formátu worldu (eventů) , ale nějaké i vymyslím a dělat serverové akce atd.. reklamu na tento server :)

Chuť pracovat v kolektivu mám :) Pokud se vám Hodím a chtěli by jste mě do svého GM týmu pak neváhejte a kontaktujte mě.

Email: KPazderní[email protected]

Icq: 379-930-732 :rolleyes:B)

 

neumis cist psal minimalni vek 16

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale proč tolik návážení? Oni jistě myslení eventy, ne game eventy (ty eventy co se zahrnují eventai názývám podle tabluky game eventy). Oni ti říkají že umějí: úplný nooby: spawnout bose před hráče a nechat je killovat, nebo jep ortnout at se pomlátí či jiné věci, ti lepší tomu dají už nějaký řád a ty ještě lepší ti k tomu udělají rozsáhlý příběh, použijí více jak 3 příkazy (add, del, modify) a takový event může trvat i několik dní. Takže ja bych člověka neodsuzovala podle toho jestli umí s eventai nebo ne, to by pak byla 3/4 GM nooby :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dobrý den dovolte abych se představil jmenuji se Pavel Pazderník.

věk: 14

bydliště: Olomouc

wow: zkušenosti mám ze servru Equilibrium kde vlastním několik 70 lvl a 70 na ofiku, z vlastního serveru který měl existenci pouhé 3/4 roku ale zkušeností sem pobral myslím že dost GM příkazy ovládám.

práce: chtěl bych dělat hlavně podporu in-game jako např. Vítat nové hráče, vytvářet Eventy, řešit problémy , spory atd. ještě jich pak mám ve formátu worldu (eventů) , ale nějaké i vymyslím a dělat serverové akce atd.. reklamu na tento server :)

Chuť pracovat v kolektivu mám :) Pokud se vám Hodím a chtěli by jste mě do svého GM týmu pak neváhejte a kontaktujte mě.

 

a este ZAJEMCI PISTE PM to je private message

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nefer: možná máš pravdu, na druhou stranu písemný projev obou zůčastněných (použiji tvůj výraz) "noobaků" je výrazně lepší než ten tvůj - přeber si to jak chceš.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nefer: možná máš pravdu, na druhou stranu písemný projev obou zůčastněných (použiji tvůj výraz) "noobaků" je výrazně lepší než ten tvůj - přeber si to jak chceš.

Nebudu jse urážet co jsem :D. Ale ja píšu na rychlo tak ani pořádně nepřemyšlím víš ani nevím jestli ta diarektika je správně tak sry jo ale tak beru to. Každý na každého něco má ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

O to mi nešlo, jde spíše o to, že jsi proti nim řekněme bezdůvodně vyjel, byť jejich příspěvky byly slušně napsané a úroveń tvých příspěvků přitom byla nevalná - myslíš, že je normální reagovat na normálně napsaný příspěvek ve stylu "LOLOLOLOOLOLO NOOOB HAHAHA" (přeháním) - příjde mi to docela ubohé, i kdyby to nakrásně byla pravda, šlo to napsat jinak :)

 

edit: abych tak řekla, tvé příspěvky mi zaváněly leštěním epeenu ^^

Edited by axxxa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tento topic neslouží k diskuzi o kvalitě příspěvků ;) zastavte to než se to rozjede.

btw. souhlasim s axxxou ;) čirá pravda co řekla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To Nefer, vychloubáš se tu co umíš a v kolika jsi vše uměl, ale ještě jsem tu od tebe neviděl ani jednu věc. Mezi slovy a činny je vskutku rozdíl. Zamysly se nad sebou a neodsuzuj hned každého. Jinak píšeš, že PHP jsi uměl dávno v zvých dvanácti letech, v kolika jsi se ho začal učit? V devíti? Mimochodem pochybuji, že ho zvládáš alespoň z třičtvrtě. Toť vše.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Už se prosím k příspěvkům Nefera nevyjadřujte.

btw: Našel jsem 2 (doufám že schopné GM), takže mi další PMky nepište... Kdyby to s nima nevyšlo, tak to tady zase aktualizuju...

Share this post


Link to post
Share on other sites
To Nefer, vychloubáš se tu co umíš a v kolika jsi vše uměl, ale ještě jsem tu od tebe neviděl ani jednu věc. Mezi slovy a činny je vskutku rozdíl. Zamysly se nad sebou a neodsuzuj hned každého. Jinak píšeš, že PHP jsi uměl dávno v zvých dvanácti letech, v kolika jsi se ho začal učit? V devíti? Mimochodem pochybuji, že ho zvládáš alespoň z třičtvrtě. Toť vše.

php umím ale o to se tu teď nejedná já jsem nic nedávám a taky proč bych měl že jo ??? .... Co bych z toho měl na požádání bych tu určitě něco hodil ale jen tak nemám furt čas ..

Edited by Nefer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×