Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
frame

Jak povypinat ukladani logu server

Recommended Posts

Caute lidi, rozjel sem server na takovem "sikovnejsim" PC a cetl jsem na foru tady, ze kdyz vypnu ukladani LOGU tak zrychlim trosku server a PC atd. Ale chtel bych se zeptat kde ty logy v MANGOSD najdu. Je jich tam hodne a nevim ktere vypnout.

 

Dekuji

 

 

Pak si umistim banner WOWRESOURCE k nam na web :).

Edited by frame

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mangosd.conf

 

 

Diky, tohle mi pomohlo :sleeping: Ptal jsem se KDE je v tom MANGOSD.CONF najdu :mid_bow_arrow:

 

 

Treba bych chtel vypnout aby se nedelali:

DBERRORS.txt

CHAR.txt

SERVER.txt

Edited by frame

Share this post


Link to post
Share on other sites
Diky, tohle mi pomohlo :sleeping: Ptal jsem se KDE je v tom MANGOSD.CONF najdu :mid_bow_arrow:

 

 

Treba bych chtel vypnout aby se nedelali:

DBERRORS.txt

CHAR.txt

SERVER.txt

Lol, třeba si dat hledat v mangosd.conf slovo server.log? omg

Share this post


Link to post
Share on other sites

LogSQL = 0
PidFile = ""
LogLevel = 0
LogTime = 0
LogFile = ""
LogTimestamp = 0
LogFileLevel = 0
LogFilter_TransportMoves = 0
LogFilter_CreatureMoves = 0
LogFilter_VisibilityChanges = 0
WorldLogFile = ""
DBErrorLogFile = ""
CharLogFile = "
CharLogTimestamp = 0
CharLogDump = 0
GmLogFile = ""
GmLogTimestamp = 0
RaLogFile = ""
LogColors = ""

 

Takhle to nastav

Edited by Queltalas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Diky moc, hodil sem tam misto DBERRORS.log 0, snad uz se to nebude ukladat, protoze to mi zabira za den 30Mb :( A docela si myslim ze to spomaluje PC a server :whistling:

 

 

Kdyz uz jsem tady, vzdycky kdyz napisu nebo server udela save hracu, hodi to tento error (Aji kdyz daji relog, tak jsou tam kde byl posledni save a koumam nad tim jak to spravit:)

 

2008-12-20 22:08:34 SQL: INSERT INTO character_aura (guid,caster_guid,spell,effect_index,stackcount,amount,maxduration,remaintime,re

maincharges) VALUES ('7', '7' ,'23221', '0', '1', '0', '-1', '-1', '0')

2008-12-20 22:08:34 SQL ERROR: Unknown column 'stackcount' in 'field list'

 

Vy urcite budete vedet jak mi poradit :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frame, tlačítko "search", popřípadě google ti nic neříká? Už jen po větě "když už jsem tady" bych vraždil...

 

DO **** MY NEJSME HELPLINE!!!!!!!

 

EDIT: nostalgie... kde jsou ty časy WoWresource developerů a počátků wowresource, kdy se mohlo říci WoWresource.eu - developerské forum. Dnes se dá říci wowresource.eu - hnízdo 10ti letých noobů co horečnatě touží po vlastním serveru

Edited by Xmat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Updaty.... Tohle mi vzdycky delalo problem, kdyz se to neuklada, tak mam nahrat update mangosu ze? Mam v PC nejake, zkusim je tam nahazet snad to bude fungovat. A nevis ktery UPDATE by orpavil presne tohle? :)

 

 

XMATE: Ja sem docela rad, ze my tady nekdo pomuze a naucim se o trochu vice vis? Nemusis kvuli tohohle primo vysilovat, urcite se tohle bude hodit aji vice lidem.

Edited by frame

Share this post


Link to post
Share on other sites

Omyl, je někteří z nás jsme to helpline a nemusíš opravdu vychylovat, i když je prava, že dotyčnej mohl si to zde najít :) Jinak bych moc vypnutí logo nedoporučovala, nebot pak nezjistíš ti píše server, je to rachlost vs. kvalita.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja potrebuju zkusit jestli to neco zlepsi kdyz se ty logy nebudou delat, ale vim ze mi to do DB ERRORS kaze porad jeden a ten samy error co je s tim ukladani postavy a za minutu mi to otoci do DBERRORS jen tohle cca 2MB tak proto se ptamtady jak to udelat :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Víte co? Si tu zkysněte a dělejte si tu helpline, já sem stejně jen občas postnu své výtvory. Panebože... a ty frame radši mlč. My jsme taky rádi že ti někdo pomůže, ale takovýhle flood fóra a tvoje (no většiny nově příchozích uživatelů) demence je skutečně moc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

4 Xmat - kazdy nekdy zacinal, i ty jsi byl kdysi noobik ! kdyz nechces, tak mu nepomahej, najsou se tu lidi, kteri radi pomohou, narozdi lod tebe, nerikam, ze nepomuzu, ale v tomto se az tolik zase neorientuju. tak se klidni chlape... vim, ze se tu zacinaji takoveto topici mnozit, ale to uz je zas ejina vec, ze nový uzivatel nepouzivá HLEDAT

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dokud se mě uživatel nezptá, jak má změnit A za B v textu, tak poradím. Frame: když jej vyfixuješ nebudeš mit tolik mb, mě se to podařilo jednou vyfixovat na 0kb :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

wolfson: ano, pravda... ale podívej se na moje první posty. Není tam kapáánek rozdíl?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×