Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Aristo

Projekt nonTBC server

Recommended Posts

přestaňte se laskavě hádat čí to byl nápad dík.

já jsem chtěl non bc hned po vydání bc a taky netvrdím že sem to celé vymyslel já.

Je to dobrej nápad a jestli vám to vyjde tak se mnou můžete počítat jako s hráčem. ;) (popřípadě nějaké záložní gm)

Share this post


Link to post
Share on other sites

So mnou tiež môžte počítať ako s hráčom. Rád pomôžem aj so serverom, ale to je na Vás... Zatiaľ veľa šťastia :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Můj tip na emu je mangos na patchi 1.12.1... To je pro mě opravdová wow klasika. Sice by bylo hodně práce s opravou bugú, ale ty bugy prostě k 1.12.1 patří (kdo hraní na 1.12 nezažil, nepochopí:)). Rozhodně bych to nedělal na 2.4.3. Typickým příkladem, proč ne právě na tomto patchi je můj bývalý server "wow-classic", který fungoval na 2.4.3 a každý nový hráč se vyptával, proč mu nejde TBC (i když se server jmenuje classic, ale dmnce vede). Taky ten systém honorů je (podle mě) zajímavější...

 

Toť můj názor, přeji GL :rolleyes: ...

Edited by Dravec

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravim, Vas napad a i ta diskuze o tom vsem vypada velmi zajimave, pokud budete chtit, mam doma mraky WoWEmu + vsechny stare patche, ktere neni problem uploadnout na neco, kde to vydrzi a k cemu nebudou mit pristup vsichni. Pokud se vam povede napad zrealizovat, pocitejte se mnou jako s hracem. Jinak, pokud budete chtit nejaky ty soubory, tak MAIL : [email protected]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nevím ještě jsme se nerozhodli na jaký ten patch .... Jestli na 1.12 tak by nej byla asi ludmila nebo wowemu .. Ale jestli to chcete na normal patch ale bez tbc a wotlk tak to bych zvolil asi mangos,trinity,ascent.. ale tak to by nebyl problem normal patch jen vypnout TBC a WOTLK v conf .. jestli to tam jeste je (nebo na web pri registraci nedavat vyber jak je vzdycky wow bez datadisku,TBC,WOTLK ale ze byt tam bylo jen wow bez datadisků a prostě že by to registrovalo do db s nulou tak by to šlo

Edited by Nefer

Share this post


Link to post
Share on other sites

S instalačkama si nedělejte hlavu..dištak je někam upnu a pak je budu rozesílat přes PM( kvuli zakázanému warezu)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kdyby jste pouzili MaNGOS nebo Ascent, byla by tu i lehci oprava ingame prvku pomoci jiz opravenych a sepsanych kodu z novejsich revizi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ascent byl tusim az od TBC, a Mangos i AScent pochazi WoWD oba. TAkze neni pravda ze WoWD je jen ranna forma Ascentu. Mne spis jde o to ze treba od zacatku TBC se zmenila delka poloviny DBC souboru a snad skoro vsech pakcetu ktery putuji mezi serverem a klientem, coz opravdu nebude jednoduche vratit zpet pokud se rozhodneme pro emu na vyssi patch nez 2.4.3.

 

 

BTW k tomu WoWD mozna by to stalo za to ;) ale chtelo by to vic lidi co umi s C++ ja muzu opravit max nejaky spelly a podobne ale nic moc slozitejsiho zatim neumim

 

EDIT: Ma někdo nejaky PC na kterym bysme mohli zacit treba testovat nebo podobne?

 

 

EDIT2: 2 Adrifinel, ten link je sice pekny ale je to uz na 2.0.12 :) takze to nam moc nepomuze asi

Edited by MesoX

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zminil jsem tam o Antrixu, ktery byl vyvijen z WoWd pro Pandoru Burlexem, to bylo v dobe pred TBC. Ano mas pravdu Ascent prisel pozdeji, prtoze Antrix, leaknuty bez licence se siril internetem, proto Burlex zformoval tym a pokracovali na Antrixu pod jmenem Ascent. Bylo to jenom jako prirovnani, aby si lide uvedomili do ceho dou.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pokud muzu promluvit, tak ludmillu okamzite vymazte z navrhu, jsou s tim problemy co se justice tyka. Jinak MaNGOS + 1.12.0 je dobra volba, pokud lidi budou mit chut pracovat v tom. Server TranZer je celkem vzorem pro projektanty tohoto napadu a nejsou prvni, posledni, ani jedini, kteri se o to pokusili.

 

PS: Premyslite tady porad o 2.4.3 s vypnutym datadiskem, ale porad nezabranite talentum atd. Myslim, ze tady bylo receno, ze to jaksi nema smysl potom nebo alespon projekt ztraci urcitou vahu.

 

PS 2: Koukal jsem do Archivu, tak WoWEmu mam pro verzi 1.4.0-1.4.2, 1.5.0, 1.7.0, 1.8.0, 1.9.0 - 1.11.2hacked. patche mam od 1.2.3 do 3.0.3 (Takze v tom neni problem). Potom repatch na hacked od KADAJE mam taky, ale pouze na verzi 1.9.0 - 1.11.2

 

PS 3: Ve ctvrtek budu mit u sebe notas, tak neco muzu usmolit na ver. IP a muzete vyzkouset holou dostupnou verzi bez upravy.

 

Co na to rikate ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zminil jsem tam o Antrixu, ktery byl vyvijen z WoWd pro Pandoru Burlexem, to bylo v dobe pred TBC. Ano mas pravdu Ascent prisel pozdeji, prtoze Antrix, leaknuty bez licence se siril internetem, proto Burlex zformoval tym a pokracovali na Antrixu pod jmenem Ascent. Bylo to jenom jako prirovnani, aby si lide uvedomili do ceho dou.

 

 

Kubasi, Pandora ... neni nahodou cela postavena na C++ ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

No zrejme myslis Pandora's box, mel jsem ale namysli Pandoru server jehoz byl Burlex developer. Nevim, resp uz si nepamatuji podrobnosti, ale myslim ze v Pandora's box kompletne prepsali src Ludmilly C++. Diskutabilni, bohuzel se mi nedochovali archivy a stare nebo starsi emulatory tak to nemohu potvrdit.

Edited by Kubas

Share this post


Link to post
Share on other sites

No prave ... a v tom je problem. Myslim nebo spise nejsem si jsit, jestli tady nekomu rika neco nazev Pandora. Bylo by asi lepsi postavit ten projekt na necem znamem.

 

Dalsi fakt. Sam rikas, ze se nedochovali archivi = jsem vis kde ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak nevím jestli to u vás bylo jen chvilkové poblouznění, ale já to myslel celkem vážně. Zde jsem našel kompilačky mangose pro 1.12x:

 

MaNGOS_rev.3392+Mangoscript 171 -jedna z posledních, ne-li poslední poslední revize mangose před TBC

 

SDB 0.6.2 -kompatibilní db s rev.3308+

MiRROR[ megaupload ]ЯOЯЯiM

 

DBC 1.12.1 & 1.12.2 (všechny jazyky)

Ad.exe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prominte, neměl jsem čas... Takže moje ICQ je 396889207 zájemci pište. A co se to PC týče tak nevyšel = budem potřebovat nový :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Já bych mohl poskytnout , dostal sem new pc 4 jadro 8gb ram a Velociraptor a stare pc mi tu lezi ladem , Tak bych ho mozna zprovoznil. Veřejnou IP mám problém je že nemá HDD ten co tam byl se podelal takže bych ho musel někde poschánět. Jinak se taky přikláním k patchi 1.12.x . Na něm sem začínal, byly to asi nejlepší časy. Jo jinak bych se taky rád zapojil umím dělat webdesign nic extra ale zatím to stačilo akort to kodovaní pokulhává a tabulky v SQL editovat umím. Kdyz tak icq:376291331 nebo xfire:funn3r

Edited by Funner

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×